Jump to content
Dogomania

>>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<


Recommended Posts

34 minuty temu, Olena84 napisał:

Ja jestem przerażona, 

Chyba wiele osób. Ja też żyję w niepewności i strachu. Pracuję teraz z domu, ale wychodzić trzeba, chociażby po jedzenie.
Dla psiaków czekających na dom to też fatalny okres. Pewnie adopcje stoją:(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nie uwierzycie... Blekuś ma dom... rozmawiałam właśnie z panią, że tak powiem, zrobiłam wizytę przedadopcyjną przez kamerę w aplikacji wattsup i pani bardzo fajna. Pani mieszka w Katowicach, zadzwoniła do Anecik wczoraj o innego psiaka, trójłapka, bo wyszła z założenia, że raczej ma małe szanse na adopcje, ale on został już adoptowany, i Aneik poleciła Blekusia i pani dziś oddzwoniła, że go zaadoptuje. Mieszkanie w kamienicy, niedaleko park, przyjaciółka jest weterynarzem, pani opiekuje się psami znajomych, a że zaczęła pracę w domu zdecydowała się na własnego psa. Anecik opowiedziała, jak Blekuś nie zachwycił się poprzednimi zainteresowanymi, ale pani powiedziała, że da mu tyle czasu ile trzeba. Aż nie wierzę... Anecik umówi się z panią i zawiezie Blekusia na miejsce. 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

O rany... jakie niesamowite wieści!!! Ta pani Blekusiowi spadła z nieba - aż nieprawdopodobne :) Trzymam kciuki, aby w miarę sprawnie poszła aklimatyzacja. Kiedy Blekuś się przeprowadza?

jutro o 11!

Matko, żeby wszystko było dobrze, był grzeczny, polubili się, nie uciekł...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Olena84 napisał:

Nie uwierzycie... Blekuś ma dom... rozmawiałam właśnie z panią, że tak powiem, zrobiłam wizytę przedadopcyjną przez kamerę w aplikacji wattsup i pani bardzo fajna. Pani mieszka w Katowicach, zadzwoniła do Anecik wczoraj o innego psiaka, trójłapka, bo wyszła z założenia, że raczej ma małe szanse na adopcje, ale on został już adoptowany, i Aneik poleciła Blekusia i pani dziś oddzwoniła, że go zaadoptuje. Mieszkanie w kamienicy, niedaleko park, przyjaciółka jest weterynarzem, pani opiekuje się psami znajomych, a że zaczęła pracę w domu zdecydowała się na własnego psa. Anecik opowiedziała, jak Blekuś nie zachwycił się poprzednimi zainteresowanymi, ale pani powiedziała, że da mu tyle czasu ile trzeba. Aż nie wierzę... Anecik umówi się z panią i zawiezie Blekusia na miejsce. 

Tego to się nikt nie spodziewał! Więcej takich wieści. Do tego jeszcze Czarny Księciunio ma szansę na własnych ludzi! Tylko tak dalej.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zaklepywałam miejsce u Anecik dla suni z M. i opowiedziała mi jak to było z Blekusiem. Pani zadzwoniła chcąc adoptować trójłapkę ,ale ta znalazła DS. Pani powiedziała  ,że w takim razie chce psa w największej potrzebie i Anecik zaproponowała Blekusia.  A dalej to już wiecie.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Olena84 napisał:

Nie uwierzycie... Blekuś ma dom... rozmawiałam właśnie z panią, że tak powiem, zrobiłam wizytę przedadopcyjną przez kamerę w aplikacji wattsup i pani bardzo fajna. Pani mieszka w Katowicach, zadzwoniła do Anecik wczoraj o innego psiaka, trójłapka, bo wyszła z założenia, że raczej ma małe szanse na adopcje, ale on został już adoptowany, i Aneik poleciła Blekusia i pani dziś oddzwoniła, że go zaadoptuje. Mieszkanie w kamienicy, niedaleko park, przyjaciółka jest weterynarzem, pani opiekuje się psami znajomych, a że zaczęła pracę w domu zdecydowała się na własnego psa. Anecik opowiedziała, jak Blekuś nie zachwycił się poprzednimi zainteresowanymi, ale pani powiedziała, że da mu tyle czasu ile trzeba. Aż nie wierzę... Anecik umówi się z panią i zawiezie Blekusia na miejsce. 

 

16 godzin temu, Olena84 napisał:

jutro o 11!

Matko, żeby wszystko było dobrze, był grzeczny, polubili się, nie uciekł...

Cuda cuda cudenka 

Blekuniowi 

 w tym czasie tak starsznem na swiecie calem 

                Niechaj sie spelni najpiekniejsze najczulsze dla psiego serduszkapapel de parede: Quem não se lembra de Sarah Kay?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Blekuś od wczoraj w swoim domu. Na pewno tęskni za Anecikami ale pani mówi, że chodzi za nią, leży sobie na swoim posłaniu, ładnie wychodzi na spacer, nie reaguje na inne psy, słucha się, idzie przy nodze (oczywiście na 2 smyczach), trochę było problemu z zapięciem smyczy w domu, ale pani trochę go zainteresowała chrupkami i sie udało, wieczorem było bez problemu. Także myślę, że będzie coraz lepiej!

Pożegnanie z Anecikami:

afdb1b109e1f83a2gen.jpg

Już z panią:

f9e42a8a031da48bgen.jpg9c8a668ed2c7deb2gen.jpg8f12a0839a8b1fc6gen.jpgf251c5a09c00b073gen.jpg

dfe25a293cb83801gen.jpg

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, agat21 napisał:

O jeny, a Anecik nie płakała przy rozstaniu? Po tylu latach? ;)

Wieści wspaniałe! No Blekusiu, widać, że trafiłeś wreszcie na swoją panią ;) Bądź szczęśliwy! 

Na pewno:( po takim czasie to już jak swój pies, zresztą nawet tyle czasu nie trzeba 

6 minut temu, Aldrumka napisał:

Duża zmiana dla Blekusia oby szybko się zadomowił. Jak chodzi za Panią , je i spaceruje to niż dużo.

Ja dalej sie martwię, żeby wszystko było dalej dobrze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...