Jump to content
Dogomania

Nikt nas nie chce bo jesteśmy suczkami


Recommended Posts

Śliczne psiątko przybłąkało się i oszczeniło pod szopą. 4 pieski i 2 sunie. Jeden piesek znalazł dom. Teren wiejski i nikt nawet nie chce słyszeć o przygarnięciu suczek. Pieski być może uda mi się oddać. Potrzebna sterylizacja. Spory wydatek. Suka poluje i zjada kury z pobliskiego gospodarstwa, nie wiem ile może tam pozostać. Staram się je karmić ale apetyt mają wielki. Nie mam wsparcia w szukaniu im domu i mało czasu przez pracę. Pomóżcie!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Śliczne szczeniaczki,napewno znajdą domy jak będą ogłaszane z  ładnymi zdjęciami.Takie maluchy cieszą się zainteresowaniem ludzi.

Na sterylizację jeszcze jest zdecydowanie za wcześnie.Trzeba zobowiązać ludzi w umowie,że wysterylizują jak osiągną odpowiedni wiek.

Link to comment
Share on other sites

Karolka,jest wiele fundacji,może spróbuj podzwonić,czasem pomagają w żywieniu,szczepieniu,nieraz biorą pod swoje skrzydła.

Warto,szczególnie że tu są też szczeniaki,no i powiedz że nie są bezpieczne,może się uda uzyskać jakąś pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Karolka, napisz do Zwierzopcja, działają w Łukowie. Może jak napiszesz, że sunia z małymi może być z Tobą do czasu znalezienia domów i że sytuacja jest jaka jest(teren wiejski, znikąd pomocy) to będa w stanie pomóc w szukaniu dobrych domów (bo znalezienie domu to swoją drogą, ale żeby był dobry to już nie jest to takie proste). No i będzie pewność, że właściciele dopilnują wykastrowanie szczeniaków w odpowiednim czasie (do czgeo zobowiązuje umowa), zwłaszcza w przypadku suń kastracja jest ważna. Może też poprowadziliby Cię, jak rozmawiać z gminą, by dostać sfinanasowanie na kastrację matki.

Link to comment
Share on other sites

Postaram się dodać nowe zdjęcia i odp popołudniu.  Zdjęcia są słabe bo one uciekają mi. W sumie sama z tym zostałam.  Postanowiłam z mężem ze sunia zostanie u nas bo nie widzę dużo szans na dom dla niej. Nie mam tylko gdzie jej trzymać .kojec powstanie dopiero. I nie mam czasu na wszystko. Chętnie przyjmę pomoc w postaci funduszy na jedzonko bo jedzą jak szalone. Jeden nawet chyba za gruby jest. Nie mam czasu i ciężko mi pilnować tego wszystkiego. Dziś idę do pracy i popołudniu postaram się odp. Do czw będę w robocie do wieczora. Jak mam chwile to lecę karmić towarzystwo.

Link to comment
Share on other sites

To są dzikie psy a przynajmniej suczka długo jest bezdomna, bo potrafi o siebie zadbać, nie jest wychudzona bo potrafi polować, małe jeszcze można przyzwyczaić i nauczyć wiele rzeczy ale nie wiem jak z suczką. Ja mam kota w domu, psa na podwórku który też czasem w domu jest choć się nie nadaje. Też to jest przybłęda. Nikt mi się nie zgodzi na tak dużego, dzikiego psa w domu. Muszę i tak zainwestować w kojec i budę jak i w sterylkę. Jeśli ktoś chce pomóc w ogłoszeniach to proszę. Nie wiem czy uda mi się zrobić lepsze zdjęcia bo psy uciekają i w ruchu są, a miejsce w którym są też nie jest ciekawe.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...