Jump to content
Dogomania

Mati-mały kudłaty piesek od 24.03.18 w nowym DS.


Anula

Recommended Posts

5 godzin temu, Anula napisał:

Boguniu,poczekaj jeszcze może do jutra jak będzie wiadome,że Mati trafił już do domku.

Nie ma sprawy.

Może wisieć...oby tylko osoba do której jest telefon nie przeklinała mnie :)

Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, b-b napisał:

Nie ma sprawy.

Może wisieć...oby tylko osoba do której jest telefon nie przeklinała mnie :)

Osobą jest Hania i zapewne podsyła inne psiaki,które są u niej w hoteliku.Wie,że Mati jutro ma trafić do swojego domku.

Wiesz,trzy osoby będą uczestniczyć w przekazaniu Mati.Mam nadzieję,że się spotkają o godz.10 i wszystko będzie okey.

Jeżeli jutro wszystko się ułoży pomyślnie to wieczorkiem można zamknąć ogłoszenie.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Gabi79 napisał:

Matisiu, Słoneczko kochane, oby to był najlepszy domek na świecie!!!

Mam naprawdę wielka nadzieję,że to będzie dobry domek dla Matisia  :)

 

DZIĘKUJĘ KOCHANI ZA DOBRE MYŚLI I TRZYMANIE KCIUKÓW :)

                                                           

 serce-ruchomy-obrazek-0888

 

Link to comment
Share on other sites

Czekam z niecierpliwością na wiadomości o przekazaniu Mati.Dla Mati to jest wielki dzień.Wreszcie będzie mógł się wybiegać nad czym bardzo ubolewała P.Beata i zapewne Mati też.

Jeszcze 2 godzinki pozostało do spotkania.Jestem myślami ze wszystkimi.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z p.Józefem.Mati puki co wędruje po domu i kładzie się tylko po to aby otrzymać porcję głasków.Jest zestresowany choć mogło by być znacznie gorzej.Pan Józef często z nim wychodzi na ogród ale na smyczy i jeszcze tak to potrwa aż się Mati oswoi i przyzwyczai do nowego miejsca.Nie chce jeść ale pije wodę.Teraz nawet zaczepiał do zabawy...Jutro będę dzwonić wieczorem po kolejne wieści...

Jeżeli chodzi o wizytę p/a to domek wypadł bardzo dobrze.W ostatniej chwili okazało się,że dt jednak nie może rozstać się z Picardem i zostaje na ds.Państwo wybrali niedużą sunię o imieniu Cytrynka i pojedzie do nich 4-5 kwietnia.

  • Like 5
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Bogusik napisał:

Rozmawiałam z p.Józefem.Mati puki co wędruje po domu i kładzie się tylko po to aby otrzymać porcję głasków.Jest zestresowany choć mogło by być znacznie gorzej.Pan Józef często z nim wychodzi na ogród ale na smyczy i jeszcze tak to potrwa aż się Mati oswoi i przyzwyczai do nowego miejsca.Nie chce jeść ale pije wodę.Teraz nawet zaczepiał do zabawy...Jutro będę dzwonić wieczorem po kolejne wieści..

Mati przeżywa rozstanie...potrzeba czasu...Maluszku, oby Twoja tułaczka już sie skończyła..Niech to będzie Twój domek  na zawsze!!

Dobrze, że Twoje opiekunki nad Tobą czuwają.Anula, Bogusik k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,61_QX_orig.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Mati przeżywa rozstanie...potrzeba czasu...Maluszku, oby Twoja tułaczka już sie skończyła..Niech to będzie Twój domek  na zawsze!!

Dobrze, że Twoje opiekunki nad Tobą czuwają.Anula, Bogusik k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,61_QX_orig.

Potrzebuje Asieńko tego czasu aby się przyzwyczaić.Pan Józef to rozumie i będzie się starał aby Matiś zaufał i ich pokochał...

Nie dziękuj kochana bo każda z nas zrobiła by tak samo i nie pozostawiła psiaka bez pomocy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...