Jump to content
Dogomania

Mati-mały kudłaty piesek od 24.03.18 w nowym DS.


Anula

Recommended Posts

Rozmawiałam dzisiaj z Panem Józefem i otrzymałam najlepsze pod słońcem wiadomości :) Matiś przy tak pięknej pogodzie wybiera ogród,na którym biega,pogoni czasem gołębie i z ciekawością obserwuje naturę.Jak się zmęczy wraca do domu,ulokuje się gdzie mu wygodnie i odpoczywa.Jest pupilem całej rodziny,a wnusia za nim przepada i z wzajemnością.Pan Józef jest tak szczęśliwy,że ma Matiego,że nawet nie potrafię tu tego opisać...:) Tyle ciepłych słów pada z jego ust i w głosie słychać tyle radości,że chce się żyć i nadal pomagać psiakom w potrzebie...:)

Matisiu,czuwały nad nami jakieś jeszcze wyższe siły,które pozwoliły mi podjąć taką,a nie inną decyzję,dzięki której masz tak wspaniały domek! :)

Pan Józef obiecał podsyłać zdjęcia....:)

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.04.2018 o 23:20, Poker napisał:

Kolejna wspaniała wiadomość.

 

Dnia 8.04.2018 o 23:21, Alaskan malamutte napisał:

Cudne wieści o Mati!! tralala.gif

 

Dnia 9.04.2018 o 04:26, Nesiowata napisał:

Kolejny szczęściarz. Może wreszcia zła passa minie. No, ale prawda jest taka, że musi być to właśnie ten dom.

 

Dnia 9.04.2018 o 13:24, Tyś(ka) napisał:

Jak wspaniale, że Mati trafił do SWOJEJ Rodziny, na miarę szytej :)

 

Dnia 9.04.2018 o 16:24, b-b napisał:

Wspaniałe wieści. Mati szczęściarzu kochany :)

 

Dnia 10.04.2018 o 21:33, Mysza2 napisał:

Super, że Matiś tak się odnalazł w nowym domku i że jest kochany przez całą rodzinkę.

Zresztą jego nie można nie pokochać:)

 

20 minut temu, Tola napisał:

Bardzo się cieszę, że Mati tak dobrze trafił, to na p. Józefa widocznie czekał, tylko nie potrafił tego przekazać ;)

BARDZO WAM KOCHANE DZIEWCZYNY DZIĘKUJĘ ZA KIBICOWANIE MATIEMU!  :) Było nie łatwo,ale się udało :) Chyba tego nie pisałam,że p.Beata też dzwoni do p.Józefa i dopytuje o Matisia,jak również otrzymuje zdjęcia.To nie była dla niej łatwa decyzja ale teraz wie,że właściwa....:)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Bogusik napisał:

BARDZO WAM KOCHANE DZIEWCZYNY DZIĘKUJĘ ZA KIBICOWANIE MATIEMU!  :) Było nie łatwo,ale się udało :) Chyba tego nie pisałam,że p.Beata też dzwoni do p.Józefa i dopytuje o Matisia,jak również otrzymuje zdjęcia.To nie była dla niej łatwa decyzja ale teraz wie,że właściwa....:)

Decyzja najwłaściwsza dla chłopaka :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ma tyle przestrzeni do biegania i nic mu więcej do szczęścia nie potrzeba niż się wyszaleć :)

Bogusiu a Państwo coś pisali o Matim? Czy wychodzą z nim poza teren na smyczy. Czy coś si w jego zachowaniu na spacerach zmieniło?

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, b-b napisał:

Ma tyle przestrzeni do biegania i nic mu więcej do szczęścia nie potrzeba niż się wyszaleć :)

Bogusiu a Państwo coś pisali o Matim? Czy wychodzą z nim poza teren na smyczy. Czy coś si w jego zachowaniu na spacerach zmieniło?

Bogduniu,nic mi na ten temat nie wiadomo poza tym,że był wyjazd do spa.Mati ma do dyspozycji tak duży teren w koło domu do biegania,że chyba lepsze to,niż spacery na jakiś blokowiskowy skwer i kilkumiesięczna mozolna praca odwracania uwagi od samochodów i ptaków.Psiak odżył u Pańswa,biega po całym domu i ogrodzie,który uwielbia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Bogduniu,nic mi na ten temat nie wiadomo poza tym,że był wyjazd do spa.Mati ma do dyspozycji tak duży teren w koło domu do biegania,że chyba lepsze to,niż spacery na jakiś blokowiskowy skwer i kilkumiesięczna mozolna praca odwracania uwagi od samochodów i ptaków.Psiak odżył u Pańswa,biega po całym domu i ogrodzie,który uwielbia.

Byłam ciekawa czy szaleństwa w przydomowym ogrodzie zmienią  jego zachowanie na spacerach. Czy to,że może się do woli wylatać na dworze wpłynęło na to jak zachowuje się na spacerze :)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Bogusik napisał:

Bogduniu,nic mi na ten temat nie wiadomo poza tym,że był wyjazd do spa.Mati ma do dyspozycji tak duży teren w koło domu do biegania,że chyba lepsze to,niż spacery na jakiś blokowiskowy skwer i kilkumiesięczna mozolna praca odwracania uwagi od samochodów i ptaków.Psiak odżył u Pańswa,biega po całym domu i ogrodzie,który uwielbia.

Skoro był w SPA i wrócił do domu to chyba nie było tak źle?

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, b-b napisał:

Byłam ciekawa czy szaleństwa w przydomowym ogrodzie zmienią  jego zachowanie na spacerach. Czy to,że może się do woli wylatać na dworze wpłynęło na to jak zachowuje się na spacerze :)

Wiem Bogduniu :) Może za jakiś czas i takie wieści będą.....:)

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Skoro był w SPA i wrócił do domu to chyba nie było tak źle?

Pewnie,że nie! :)

1 godzinę temu, Poker napisał:

Ale się chłopakowi trafiło. Ma swój basen, mnóstwo przestrzeni do biegania,że aż z radości śpiewa

 

31793610_436946736744517_8043159704458756096_n.jpg.7e77a9fa5d152130994809c6db0ba143.jpg

Nic ująć i nic dodać :)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...