Jump to content
Dogomania

Mati-mały kudłaty piesek od 24.03.18 w nowym DS.


Anula

Recommended Posts

I znów zakładam wątek następnemu psiakowi o dłuższej sierści.Mały piesek przebywa w Schronisku w Zamościu.Ma dłuższą sierść.Wiadomo,że takie psiaki w Schronisku mają ciężko,ponieważ o ich sierść nikt nie dba.

Tyle tylko mamy o nim wiadomości,że jest wykastrowany i przebywa w osobnym boksie sam.Zapewne jest konieczna wizyta u fryzjera tj. kąpiel,wyczesanie psiaka i wycięcie dredów.Patrząc na zdjęcia serce pęka na miliony kawałków.Dlaczego znalazł się w Schronisku,dlaczego nie poszukuje go właściciel?

Popatrzcie Kochani na zdjęcia maluszka za obskurnymi kratami,które zrobiła Tola:

P1270600.JPG

P1270602.JPG

Jest wolne miejsce po Joki i Doni(też z Zamojskiego Schroniska) w Hoteliku "Szafirka" w Nowej Soli.

Koszt to: 250,00zł + karma + wet.

 

Potrzebne są deklaracje,stałe i jednorazowe,

Pomoc w postaci bazarków,

Ogłoszenia,

 Inna wszelka pomoc.

 

Bardzo proszę pomóżmy maluszkowi,on nie ma nic swojego,jedynie wątek,który mu założyłam.Niech opuści Schronisko tak jak Donia,Joki Leydi i inne psiaki,a my znajdziemy mu domek najlepszy na świecie.

Mati od 29.07.17 w swoim domku w Dąbrowie Górniczej.

Mati od 10.03.18 przebywa nadal w DS ale szuka nowego domu.

Mati od 24.03.18 w nowym DS w Gierałtowicach (woj.śląskie)

https://www.olx.pl/oferta/mati-3-letni-maly-wesoly-piesek-w-typie-sznaucera-szuka-domu-CID103-IDsHqDB.html

Link to comment
Share on other sites

Post rozliczeniowy.

Deklaracje stałe.

1.Bogusik - 10,00zł;wpł.01.06.17-10,00zł-VI;wpł.01.07.17-10,00zł-VII

2.Anula - 10,00zł;wp.01.06.17-10,00zł-VI;wpł.01.07.17-10,00zł-VII

Ogólnie deklaracje stałe: 20,00zł

Wpłacone deklaracje stałe: 40,00zł

Deklaracje jednorazowe i inna pomoc.

1.Bazarek - Bogusik - 50%- wpł.-17.06.17 - 306,18zł

http://www.dogomania.com/forum/topic/339222-proszę-nie-pisaćtworzy-się/#comment-17086158

2.Fundacja ZEA - opłata weta tj.odpchlenie,odrobaczenie-rozliczenie po za wątkiem.

3.Fundacja ZEA - karma sucha pozostała po Joki , Doni i Leydi u szafirki - ( 3 worki po 20 kg. Po Doni zostało 18 kg, po Jokim 18 kg, po Leidy 15 kg. Obecnie - 06.06.17 -  Mati wsuwa też tą karmę. Animondy jest 20 puszek).

4.P.Jola od Destino/Joszki;wpł.31.05.17 - 30,00zł;wpł.30,06.17-30,00zł

http://www.dogomania.com/forum/topic/336889-alis-i-destino-dwa-kudłacze-już-bezpieczne-w-hotelikua-teraz-w-swoich-cudownych-domkach/?page=14

5.dzioszka - wpł.06.06.17 - 127,00zł

6.Bazarek Bogusik - wpł.06.07.17 - 308,05zł

http://www.dogomania.com/forum/topic/339416-mix-domowych-różności-do-270617serdecznie-zapraszam/

7.Po Czice przekazane - 360,00zł;wpł.23.06.17

http://www.dogomania.com/forum/topic/336742-czika-kolejna-bida-z-zamościa-ma-cudowny-domek

8.Fundacja ZEA-opłata przechowania Mati w Lecznicy-76,00zł.Rozliczenie między Fundacją a Lecznicą (fakt.7/06/2017 str.6)

9.Bazarek Bogusik - 60% - wpł.04.08.17 - 704,64zł

http://www.dogomania.com/forum/topic/339615-rozliczamzakończony-markowe-ciuszki-i-nie-tylkodo-270717/

Ogólnie deklaracje jednorazowe: 1865,87zł

Wydatki.

1.transport - TZ szafirki - Opole-Nowa Sól - 270,00zł;wpł.01.06.17

2.opłata za Hotelik - 250,00zł;wpł.01.06.17 - VI

3.transport - TZ Murki - Zamość-Janów Lubelski - 70,00zł;wpł.05.06.17

4.transport - TZ Murki - Janów Lubelski - Opole - 205,00zł;wpł.05.06.17

5.SPA - 70,00zł;wpł.23.06.17 

6.szczepienie,krople - 45,00zł;wpł.23.06.17

7.OLX - 30.05.17 - wyróżnienie - 12.72zł

8.OLX - promowanie na 7 dni - 29.06.17 - 7,20zł;07.07.17-promowanie na m-c do 06.08.17-12,72zł

9.opłata za Hotel za VII wpł.01.07.17- 250,00zł

10.transport - TZ szafirki do DS(Dąbrowa Górnicza) - 395,00zł (395,00 - 100,00 od DS)=295,00zł(po odjęciu 16,66zł(2 dni pobytu w hotelu-zapłacone)278,34zł;wpł.30.07.17

Ogólnie wydatki: 1458,26zł

Ogólne rozliczenie.

Deklaracje stałe: + 40,00zł + deklaracje jednorazowe: +1865,87zł - wydatki: - 1458,26zł = 04.08.17    +447,61zł

Po Mati pozostałą kwotę 447,61zł przekazujemy dla Emi i Tonika z tego wątku:

http://www.dogomania.com/forum/topic/339969-emi-i-toni-jadą-do-szafirki-po-nowe-życie/

Stan konta Mati = 0,00zł

**************************************************************************************************************

16.02.18 - Rozliczenie kosztów szkolenia Mati:

Po Doni,Joki i Leydi pozostała kwota 966,92zł.

http://www.dogomania.com/forum/topic/339115-donia-jokileydy-już-w-dsich-pragnienie-się-spełniło/?page=11

Po zaokrągleniu 966,92zł do  970,00zł przeznaczamy tę kwotę na opłacenie szkoleniowca.

1. KORKUS - pierwsza wizyta - 16.02.18-wpł.150,00zł

2.czip - wpł.do Tyś/ka - 11.02.18 - 39,00zł

3.KORKUS - druga wizyta - 06.03.18-wpł.150,00zł

4.OLX wyróżnione(Katowice) - 11.03.18 - 17,81zł

5.kupon paliwowy na kwotę 50,00zł - 15.03.18 - 56,80zł

https://www.olx.pl/oferta/mati-3-letni-maly-wesoly-piesek-w-typie-sznaucera-szuka-domu-CID103-IDsHqDB.html

Stan konta:  15.03.18 - 556,39zł

Pozostała kwota po Matim 556,39zł została przekazana dla Olivera-03.03.21:

https://www.dogomania.com/forum/topic/353028-oliver-dla-zaprzyjaźnionych-oli-220121-zmieni-się-dla-niego-świat-na-lepszy/page/8/

Stan konta = 0,00zł.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Post informacyjny.

Mati - 31.05.17 został zabrany ze Schroniska do weta w Janowie Lubelskim.Jest odrobaczony i odpchlony.

01.06.17 rano z TZ murki wyrusza w drogę do Hoteliku.W Opolu odbierze go TZ szafirki.

                                **************************

Wiadomości od szafirki o Mati.

 Data urodzenia Matiego jest określona na 1 stycznia 2014 r.

01.06.17 - Mati wygląda na niecierpliwego, pełnego energii dzieciaczka, zobaczymy jutro, jak odpocznie po podróży.

                                **************************

Mati jest bardzo ruchliwy, szczeka piskliwie jak nas wita i jak traci nas z oczu, ale po chwili się uspakaja. Na dworze kombinuje, gdzie by tu można wleźć, przeleźć itp.

                                 **************************

06.06.17 - Mati to mała zadziora. Goni koty, zaczepia psy, jest w ciągłym ruchu, nie umie popatrzeć na człowieka, bo ciągle się rusza. Lubi zabawę z człowiekiem, zaczyna przychodzić na zawołanie.    Zdjęcia str.2;3

                                ****************************

Mati to jeden z najbardziej szalonych psów jakie mieliśmy. Wszędzie go pełno, jest w ciągłym ruchu, nawet jak śpi, to jest gotowy do zabawy :) Na pewno będzie dobrym kompanem do szaleństw.

Tekst do ogłoszeń.

Mati-2.letni,mały,wesoły piesek szuka domu.

Mati-2.letni piesek przebywa w Hoteliku dla Zwierząt w Nowej Soli(woj.lubuskie).Jest psiakiem radosnym,potrzebującym dużo ruchu i bliskości z człowiekiem.Mamy wrażenie,że rozpiera go energia i żywiołowość.Jednym słowem pies z ADHD. Mati nie przepada za kotkami,goni je,być może jest to spowodowane właśnie jego energią.Kontaktuje się z człowiekiem przez szczekanie jeżeli czegoś potrzebuje.Ogólnie jest psiakiem bardzo kontaktowym,lubi zabawę.
Mati waży 8 kg,w kłębie ma 35cm.Został obcięty ze względu na skołtunioną sierść.Posiada pełny pakiet szczepień.Zachowuje czystość w domu,dość dobrze chodzi na smyczy.
Pokochaj maluszka,daj mu dom i to co najważniejsze,opiekę i miłość,a on odwdzięczy się wiernością,oddaniem i wniesie dużo radości do Twojego domu.
Kontakt:Hania

11.06.17 - OLX na Wrocław.

https://www.olx.pl/oferta/mati-2-letni-niesforny-piesek-szuka-domu-CID103-IDmyk96.html

 

Pod poniższym linkiem wstawiamy poprawione i wykadrowane zdjęcia Matiego. Zdjęcia są już zmniejszone i przygotowane do wstawienia na portale. Ociepliliśmy kolory, wykadrowaliśmy ujęcia. 

https://www.dropbox.com/sh/qxg3pa0ko8vtiq0/AACSHpRhlQZ09xb6nYwkRa3Fa?dl=0

Mati od 10.03.18 przebywa nadal w DS ale szuka nowego domu.

                                

Link to comment
Share on other sites

Jutro o 13 maluszek opuści Schronisko.Przyjedzie TZ murki i zabierze go do Lecznicy.Maluch przenocuje tam i rano rusza w długą podróż wraz z Alaską,która jedzie do DS do Opola.W Opolu przejmie go TZ szafirki.Maluszek w czwartek(01.06.17) powinien już być w Hoteliku.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Anulko dzięki za założenie wątku bo ja czasowo nie wyrabiam.Trzeba było wszystko telefonicznie dopytać i dogadać ale się udało :) Szkoda tylko,że druga sunia mimronkowa o dłuższych łapkach została wydana do ds. bo miały razem jechać do hoteliku.Mam tylko nadzieję,że nie do budy na łańcuch ale tego już się nie dowiemy....

Wielkie podziękowania dla Alaskan malamutte,która pojechała do schroniska i wyszukała psiaka :) Toli i jej Tz za załatwienie rezerwacji i koordynację transportową :) Bez Was kochani, te wszystkie zamojskie psiaki nigdy by nie ujrzał świat :)

Anulko dajmy może maluszkowi imię Mafi-Mafik-Maficzek...? Jakoś tak mi się do niego przyłatało...

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Anula napisał:

Miałam własnie rozmawiać z Tobą na temat imienia.Może być Mafi,a ja wymyśliłam Toni albo Cziko.Jak uważasz,decyzja należy do Ciebie.

Dzwoniłam też właśnie w tej sprawie ale nie odebrałaś.Tak czy owak, wszystkie imiona są fajne:) Wpadłam na pomysł,że zadzwonię jutro do Hani i zapytam ich o zdanie.Dotychczas wszystkie psiaki trafiały do hoteliku z imionami,wiec najwyższa pora uczynić Hanię i jej TZ  Chrzestnymi nadania imienia maluszkowi :) Dodam jeszcze,że zobowiązując tylko do wyboru imienia :)

Link to comment
Share on other sites

Maluszek po 14 był już poza schronem, w lecznicy.

Tą pierwszą wizytę  u weta opłaci ZEA.

Murka pisała, że psiak jest bardzo przyjazny, a to dobrze rokuje w kwestii znalezienia nowego domu.

Podobno  wymiotował w drodze;  może to stres, może choroba lokomocyjna, a może wszystko na raz.

Jeszcze jutro czeka go długa podróż, a potem będzie tylko lepiej.

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tola napisał:

Maluszek po 14 był już poza schronem, w lecznicy.

Tą pierwszą wizytę  u weta opłaci ZEA.

Murka pisała, że psiak jest bardzo przyjazny, a to dobrze rokuje w kwestii znalezienia nowego domu.

Podobno  wymiotował w drodze;  może to stres, może choroba lokomocyjna, a może wszystko na raz.

Jeszcze jutro czeka go długa podróż, a potem będzie tylko lepiej.

 

Ja jeszcze dostałam sms od Murki,że oprócz swoistego zapaszku,jest zdrowy łącznie z uszami.Został porządnie odrobaczony i potraktowany preparatem przeciw pchłom/kleszczom.Tolu bardzo dziękujemy za opłacenie wizyty u weta :)

26 minut temu, szafirka napisał:

Jutro około godz. 16 zostanie przekazany piesek w Opolu i wieczorkiem będzie już u nas. Szafirki postanowiły dać malutkiemu na imię Mati :) Tradycyjnie Mati zajedzie do Anuli przywitać się.

Mamy więc imię dla maluszka-Mati :)Bardzo fajne i pasuje do chłopczyka :) Jutro trzymamy mocno kciuki za szczęśliwą podróż kierowców i psiaków!

Link to comment
Share on other sites

A swoisty zapaszek to trzeba będzie zlikwidować,nie wiem czy w Spa i czy trzeba będzie go obcinać.Nie fajnie,że maluch ma chorobę lokomocyjną bo chyba ma.Biedny będzie się męczył bardzo w czasie podróży.

Link to comment
Share on other sites


Mój TZ ma nadzieję, że psiak najadł się rano w schronie i to zwymiotował, więc dzisiaj może będzie już inaczej. Jakby była to choroba lokomocyjna, to mógłby mieć też ślinotok, a tego chyba nie było. Oby dzisiaj dobrze mu się jechało

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, szafirka napisał:


Mój TZ ma nadzieję, że psiak najadł się rano w schronie i to zwymiotował, więc dzisiaj może będzie już inaczej. Jakby była to choroba lokomocyjna, to mógłby mieć też ślinotok, a tego chyba nie było. Oby dzisiaj dobrze mu się jechało

Trzymam kciuki dzisiaj mocno zaciśnięte aby podróż była jak najmniej stresująca dla psiaków! Haniu, Anula przekaże ode mnie 4szt. szeleczek: 2 rozm. S i 2 Rozm. M.Gdyby trzeba było malucha do spa zawieźć to umów kochana wizytę

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, szafirka napisał:

Mój TZ już na miejscu, czeka na Matisia. Psiak jest już umówiony do spa na poniedziałek na wszelki wypadek.

Dziękuję Haniu.Tylko nie wiem jak wytrzymasz do poniedziałku,podobno jest śmierdzący.

Czekam z niecierpliwością na P.Piotra i Mati.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...