Jump to content
Dogomania

~ Leśna MA SWÓJ DOM:) - bo jak inaczej nazwać zabiedzoną starszą ONkę z lasu?...


malagos

Recommended Posts

Piękna owczareczka, szkoda, że ja mam już psi limit w domu wyczerpany:( Owczarki to cudowne, mądre i bardzo rodzinne psy. Nasz Szarik uznał, że znaleziony mały koteczek to rodzina, więc dba o małą Nelę najlepiej jak potrafi. Leśnej życzymy zdrowia i znalezienia dobrego domu:):):)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, agusiazet napisał:

Piękna owczareczka, szkoda, że ja mam już psi limit w domu wyczerpany:( Owczarki to cudowne, mądre i bardzo rodzinne psy. Nasz Szarik uznał, że znaleziony mały koteczek to rodzina, więc dba o małą Nelę najlepiej jak potrafi. Leśnej życzymy zdrowia i znalezienia dobrego domu:):):)

Dziękujemy Aguś!

Ona tak pragnie uwagi, zainteresowania, a mam dla niej tak mało czasu...

Link to comment
Share on other sites

One zawsze pragną naszego zainteresowania, miłości.. ale też zawsze wiedzą kiedy mogą ją otrzymać( w sensie ,że jak się nawet domagają a wyczuwają smutek czy zmęczenie,... odpuszczają, są niesamowite w tej zdolności, wyczuwania 'chwili') jak dobrze ,że Leśna trafiła do Malagos, ja mam nadzieję ,że staruszeczek ,który został wyrzucony chory, również jak ona znajdzie wspaniałą opiekę, proszę zajrzyjcie może ktoś?  coś?... Leśna przepraszam :)

http://www.dogomania.com/forum/topic/339427-porzucony-jak-śmieć-weteran-w-typie-owczarka/#comment-17099712

Link to comment
Share on other sites

Zajrzałam do dziadziusia, biedak...

Super ten olej rybi dla Leśniej! dostaje łyżeczkę od herbaty do obiadu, i 1 tabletkę na stawy. Dodatkowo Tomek przyniósł witaminki. to też daję 2 tabletki do rannej porcji mięska.

Nareszcie pada! Dawno nie było u nas takiej suszy. Nawet trawniki zżółkły, a co dopiero mówić o polach, uprawach, sadach... Deszcz nie przeszkodził nam w porannym spacerze. Leśna wytarzała się z lubością w mokrej trawie, otrzepała i poszła dalej :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, anica napisał:

Lubię tutaj zaglądać Bisous28.gif

A ja bardzo lubię, jak zaglądasz do nas :)

2 godziny temu, konfirm31 napisał:

Wszystkie wątki Malagos są pełne ciepła i krzepiące :). A onkowe, to już w szczególności :)). 

Oj, Kryśko kochana, to dzięki Wam nasze watki są wyjątkowe!

2 godziny temu, Tola napisał:

Leśna jest piękna!

Małgoś - ale te sunie pięknieją u Ciebie, rozkwitają :)

Rewelacja!

Leśna jest śliczna sama w sobie, a że trochę dobrego żarełka i trochę serca, to i brzydal musi wypięknieć!

Dowiadywałam się o ten termin sterylizacji Leśniej, ale dziś w sekretariacie UG pustki. To się zniecierpliwiłam - mam kogoś, kto za parę groszy zawiezie mnie i Leśną do Ostrołęki. I już jesteśmy umówione na środę na godz. 14.00. Bo nie ma na co czekać.

Przyznam się, ze w piątek ogłosiłam Leśną na NaszaOstrołęka i OLX na ostrołęckie. Najpierw jakieś dzieci zadzwoniły. Potem pan, ze bardzo mu się sunia podoba, ale po co sterylizować. Wczoraj telefon z Ostrołęki - pan szuka od prawie 2 lat zaginionej swojej suczki ONki. Wieczorem przyjechał zobaczyć, czy to nie ona. Pies się ucieszył, jak do każdego innego by się cieszył. Znaków szczególnych brak, czipa oczywiscie też. Moze ten tył, taki chwiejny. I umaszczenie tez identyczne.I ze chodzi na smyczy przy nodze, a chodziła na spacery przy wózku dziecięcym. Ale że nie poznała pana, u którego była kilka lat? Pan, taki w wieku 35 lat, bardzo przejęty. Wziął Leśną na spacer, chodzili ze 20 min. I pan nie wie, czy to jego pies. W końcu mówię, żeby ją zabrał do siebie, skoro tak przypomina poprzednią sunię, a Leśna będzie i tak do oddania zaraz po sterylizacji. Miał to sobie przemyśleć przez noc i dziś dzwoni - nie, jednak nie weźmie jej, bo żona się boi: są małe dzieci, to lepiej psa od szczeniaka wziąć.

I dziś kolejny pan - ma psa owczarka, suczka zdechła, a on chce po tym swoim wyjątkowym psie mieć następcę, ble, ble, ble... Spokojnie powiedziałam, ze działam w imieniu wójta, ze jestem inspektorem TOZ, ze zawsze sterylizujemy suczki. Pan też spokojnie odpowiedział, że zna sytuację, bo był wiele lat wiceburmistrzem i miał pod sobą schronisko, ale żeby tak sterylizować, to nie, szkoda suczek. Nie zdążyłam zapytać, skąd dzwoni, może by i tak nie odpowiedział.

W środę wiec sterylizacja! Znów wyręczę gminę w jej obowiazku, ale co tam......

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Brawo dla Was, Malagosku :). Leśna mocno w typie, więc i rozmnażacze się zgłaszają - bardziej i mniej jawni. Przy naszej poprzedniej psicy,  Buce, zatrzymywano nas na spacerach z jednoznacznymi propozycjami. Bliss na szczęście, nie ma takiego brania, widać za mało rasowa ;). 

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe, czy po sterylizacji KTOKOLWIEK się zgłosi.......8 lipca wyjeżdżam znów na tydzień, Tomek zostanie sam z 5 psami. Nawet Ania nie ma odwagi przyjechać pomóc, bo Kenia, bo nasza Dianka, bo Leśna......

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...