Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY----- ROZLICZONY

Recommended Posts

• Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Paczkę wyślę Ci jutro.

Posted Images

2 godziny temu, Olena84 napisał:

Proszę o ino kiedy ksiazeczka poleci lub poleciała bo ja z ta pocztą mam problemy

edit: książka od Ciebie poszła jednak od Atulek (musiałam sprawdzić, nie byłam pewna)- wysyłka była 13 czerwca! jeszcze nie doszła do Ciebie?

Dziś przyszła ostatnia wpłata 28 zł od dorcia2.

Z BAZARKU UZBIRAŁYŚMY W ZAOKRĄGLENIU 292 zł :) :)

- 233, 50 zł będzie dla Bezuni

- 58,50 zł będzie dla kudłatek

Potwierdzam wpłaty na kontach Bezy i kudłatek, bo jestem skarbnikiem na obu wątkach. Zaraz też wszystko zaksięguje u psiaków.

BARDZO WSZYSTKIM DZIEKUJE:)

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

edit: książka od Ciebie poszła jednak od Atulek (musiałam sprawdzić, nie byłam pewna)- wysyłka była 13 czerwca! jeszcze nie doszła do Ciebie?

Czyli kolejną skargę muszę pisać na pocztę;/ pojade jutro jeszcze i sprawdze, ale proszę do jutra o numer przesyłki

56 minut temu, Olena84 napisał:

Czyli kolejną skargę muszę pisać na pocztę;/ pojade jutro jeszcze i sprawdze, ale proszę do jutra o numer przesyłki

Olena.....ale...Ty prosiłaś o list zwykły:( na pewno...

więc jeszcze ksiązeczka możę przyjść, zwykły list idzie ok. tygodnia...

21 minut temu, kiyoshi napisał:

Olena.....ale...Ty prosiłaś o list zwykły:( na pewno...

więc jeszcze ksiązeczka możę przyjść, zwykły list idzie ok. tygodnia...

no to kicha:(, moja wina oczywiście, 3 listy zwykłe do mnie nie dotarły na przestrzeni jakiegoś roku a ja znowu zaryzykowałam;/ wiem że to dość mocne oskarżenie ale myślę że jak wymacają że jest cos ciekawego nie przekazują - no jakie jest inne wytłumaczenie?:(

Przed chwilą, Olena84 napisał:

no to kicha:(, moja wina oczywiście, 3 listy zwykłe do mnie nie dotarły na przestrzeni jakiegoś roku a ja znowu zaryzykowałam;/ wiem że to dość mocne oskarżenie ale myślę że jak wymacają że jest cos ciekawego nie przekazują - no jakie jest inne wytłumaczenie?:(

ale ksiązka? ciekawa dla listonosza? a może ktoś z sąsiedztwa dostaje sie do Twojej skrzynki? albo....list za gruby i się do skrzynki nie mieści...

zaglądnij na poczte w wolnej chwili...może przesyłka tam jest i czeka na Ciebie, mam nadzieje.

1 minutę temu, kiyoshi napisał:

ale ksiązka? ciekawa dla listonosza? a może ktoś z sąsiedztwa dostaje sie do Twojej skrzynki? albo....list za gruby i się do skrzynki nie mieści...

zaglądnij na poczte w wolnej chwili...może przesyłka tam jest i czeka na Ciebie, mam nadzieje.

ale cieniutke dvd i ostatnio cd nie dotarło. Nie ma szans że to sąsiedzi

• 2 weeks later...