Jump to content
Dogomania

Ekstremalnie twardy gryzak dla psa


radiesteta

Recommended Posts

O tym pierwszym słyszałem, ale chciałem zobaczyć czy ktoś wspomni bo nie wiem czy to nie czcze przechwałki. Inna sprawa, że tanie to to nie jest ale... mój pies już zużył kilka gryzaków za 30 zł z Tesco czyli dobrze ponad 120 zł . Ale jednak cena 170 zł za gryzak wydaje sie być nieco abstrakcyjna. O porożach nie słyszałem ale ...faktycznie powinien to być twardy materiał skoro służy rogowaciżnie do walk nawet z wilkami. Zatem chyba zrobię eksperyment z porożami na początek.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ta zabawka jest super. Ponad 10 dni i nadal w 100% cała. A sunia się nią bawi. jedyna wada to jej waga i wieczorami muszę zabierać bo uwielbia podrzucać i spuszczać na ziemie co przy wysokości pyska pond 0,6 m daje odgłosy i mogłoby być niezbyt dobrze przyjęte przez sąsiadów z dołu. Poza tym jest genialna i nie zużywa sie tak jak to drewno z postów powyżej. Polecam każdemu.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 3 months later...

I ja się zastanawiam nad kong ekstrema tyle że ja mam ratlera... W sumie dwa, ale jeden gryzie wszystko. Coś takiego jak suszone uszy czy te włókna żołądków poprostu znika. Wszystkie zabawki, piłki, ostatnio  i kosz na zabawki poszło do pyska. Zaczyna dobierać się do wtyczek  

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Dla zawodowych psich gryzoni powinna świetnie sprawdzić się kość prasowana np z Mr.Bandit czy Macedu zresztą super wybór jest zawsze na stronie sklepu Unizoo https://unizoo.pl/pol_m_Dla-psa_Zabawki_Gryzaki-dentystyczne-264.html. Dobrą opcją będą też żwacze wołowe albo ser himalajski. Zajmują na długo no i ciężko się od nich oderwać ze względu na smak. Polecam jeszcze gryzaki dentystyczne z opcją wypełnienia smaczkami czy mokrą karmą, smaczne a przy tym guma z wypustkami pasuje psie dziąsła i zęby. To takie bezpieczne opcje jeśli właśnie pies lubi podjeść trochę materiału z zabawek pluszowych czy szarpaków :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...