Jump to content
Dogomania

Imielin-ktoś chętny na spacerek?


Ida_Kreska

Recommended Posts

[quote name='Madzia&Marszi&Irys']tak o tym samym ;)
ja mieszkam przy granicy z Lędzinami

ja mam prawie 10 msc setera angielskiego i prawie 9 letniego yorka[/quote]

uuu... a kojażysz gdzie jest stadion? bo ja mieszkam w tych okolicach (ul.Karolinki)

Edit: mamy troche daleko...:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

a może chętny ktoś z dogo na spacerek ??

Jak to super zapraszamy 9 maja (w tą sobotę) na spacerek w Imielinie na Dziekowicach dokładniejsze miesjce to wjazd w lasku koło wypożyczalni łódek.
Pochodzimy sobię nad wodą psiaki się pobawią. Będę oczywiście ja z Bartim i Natalia z Luną :loveu: Spotykamy się o godz 11:00

to jak ktoś chętny ??

Link to comment
Share on other sites

możesz mi dokładnie napisać gdzie? bo nie jestem pewna czy myślimy o tym samym imielinie :) Ja mieszkam w okolicach stawu MiCHASZEK (czy jakoś tak:lol:)
Edit: mam daleko do tego zbiornika więc sie zastanowie ;) ja jestem pomiędzy pacwowymi stawami a zalewem: [url=http://www.planmiasta.info/plan-miasta/imielin-1363.html]Mapa Imielin, plan Imielin, mapa Imielina[/url]

Link to comment
Share on other sites

[url=http://pl.wikipedia.org/wiki/Zbiornik_Dzie%C4%87kowice]Zbiornik Dziećkowice - Wikipedia, wolna encyklopedia[/url]
tutaj najlepiej napisane ;)

[B]Zbiornik Dziećkowice[/B] - zbiornik poeksploatacyjny położony pomiędzy Mysłowicami, Jaworznem, Imielinem i Chełmem Śląskim.

też na początku nie wiedziałam :eviltong: jakoś trafimy :cool3:
także nas też się można spodziewać ;)

Link to comment
Share on other sites

O zbiera nam się super ekipa :loveu:

tak niewyraźnie trochę napisałam ochodziło mi właśnie o ten zbiornik Dzieckowice :evil_lol: Czyli tak jak pisałam o godz 11 kto chętny nad tym zalewem tylko wjazd koło wypożyczalni łódek mam nadzieję że wszyscy trafią ;)

Link to comment
Share on other sites

hej :multi:
spacerek po polach - super, mamy dwa rude z adhd,
niedozamęczenia, a do Imielina kwadransik, nowe tereny
zawsze mile penetrować, więc gdzie i kiedy :cool1:

pozdrawiam, dori
[url]www.ale-wyzel.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Berneska'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/90025.html"]Ida[/URL] nie zastanawiajcie się!
Tylko wbijać do nas w sobotę :razz::evil_lol:

a te posty to faktycznie masakra :roll:[/quote]

hehe chciałabym ale po 1: wątpie że byście chciały się spotkać z 13 latką?:evil_lol: a po 2: na nogach tam nie dojde a mamy nie chce prosić żeby mnie zawiozła:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...