Jump to content
Dogomania

Parwowiroza u psa z hodowli


Karolinakoszalin

Recommended Posts

Witam, kupiliśmy psa golden retriver z hodowli w Łapalicach. Pan sprzedający psa nie pozwolił nam wejść na teren posesji, nie widzieliśmy w jakich warunkach przebywają psy. Mimo to zabraliśmy rzekomo 7 tygodniowego psa do domu. Po trzech dniach pojawiły się pierwsze objawy zakażenia, wymioty oraz biegunka. Weterynarz, diagnoza parwowiroza. 2 tygodnie walki o życie małego, udało się!!!! Ten post to ostrzeżenie przed "hodowca". Nasz Brego przeżył ale nie wiemy co z innymi psami. Parwowiroza to choroba, która w hodowli staje się epidemią. Mamy bardzo wiele zastrzeżeń co do działalności właściciela "rozmnażalni" bury ryś. OSTRZEGAMY!!!!!!!!!!!!!!

IMG_0368.JPG

Link to comment
Share on other sites

To ostrzeżenie, żeby nie kupować w pseudohodowlach zarejestrowanych w pseudo związkach. Warto najpierw dobrze sprawdzić i upewnić się co to zahodowla, jakie warunki i w jakim związku zarejestrowana. Dobrze, że udalo się uratować maluszka ale co z resztą nie wiadomo. Prawdziwy hodowca zanim wyda szczeniaki szczepi je co najmniej dwa a nawet rzy razy. W każdym bądź razie ja tak zawsze robiłam ale miałam hodowlę z prawdziwego zdarzenia.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Dnia 19.02.2020 o 23:08, AnsaNat napisał:

KarolinaKoszalin chcę ruszyć sprawę tej pseudohodowli. Bardzo proszę Ciebie o kontakt na mój mail [email protected] znowu tam się dzieją cuda... To jest nielegalna hodowla "bury ryś" kikka lat temu była interwencja, wystarczy wyszukać w Google (jeśli ma się twarde nerwy) właściciel nie używa już nazwy "bury ryś" bo ludzie mogą znaleźć złe informacje o tym całym syfie, i facet po prostu sprzedaje pieski wystawiając je w internecie, szkoda psiaków :(

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...