Jump to content
Dogomania

Dwie Mikro- Kudłatki z nędznej przechowalni BIANKA i BUBU Adoptowane! MAJĄ DSy


kiyoshi

Recommended Posts

15 godzin temu, helli napisał:

Bo Bubu nie ma spineczki i kiteczki na głowie?  Hehe

Też tak myślę, kiteczka i spineczka jeszcze dodają Biance uroku. 

15 godzin temu, Poker napisał:

Ale się uśmiałam z taczki.Musi to świetnie wyglądać. Ciekawe dlaczego nie dzwonią o Bubu. Ona jest też bardzo urocza.

Bubu też bardzo się podoba; myślę, że po wizytach będzie wiadomo...

A na razie  Znalezione obrazy dla zapytania emotki, gify, chociaż dziś u nas więcej deszczu niż słońca

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.07.2017 o 22:38, azalia napisał:

Trzymam kciuki za najlepsze domy dla ślicznotek.

Dziekuje ze trzymasz i przepraszam Cie calym sercem za wcisniecie zlej strzalki niechcac :(

Lubie to przeciez- mam nadzieje ze 'odwrocilam' co zle zrobilam

Link to comment
Share on other sites

Dziś i następne dni wizyty przedadopcyjne - coś zaczyna się dziać, ale Bianka w cieczce, więc na razie jej nie wydam. Bubu straszliwie niszczy - rozgryzła drugą obrożę p/kleszczową łącznie z klamerką (koleżanka zrobi zdjęcie - poślę kiyoshi). Efektem była s...czka, jak stąd na księżyc. Ma zabawki do gryzienia, ale woli sama wybierać obiekt niszczenia. Bianka napastuje potencjalnych amantów, nawet tych wykastrowanych, a w domu ćwiczy pompki na Bubu. Sodoma i Gomora. Znalezione obrazy dla zapytania emotki wstyd

Wczoraj była piękna pogoda, a dziś mokro i zimno; co się dzieje z tym klimatem 

Znalezione obrazy dla zapytania emotki na dzień dobry słonecznej i ciepłej pogody.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Masz niezłą polkę z suczynkami. Nie zazdroszczę.

podaj nr konta, bo mam  z bazarku 20 zł dla suniek.

 

Poker- numer konta suniek jest mój..masz? czy podesłać ?

Dziękuje w imieniu sybil i kudełek za pomoc

Link to comment
Share on other sites

Miałam dziś 8 maili z pytaniem o Bianke....w tym ostatni, że Pani o 9 jutro przyjdzie ją obejrzeć i prosi o adres...

Ciekawe ile sybil miałaś telefonów? skoro samych maili było 8!!!

 

czy jakies domki wstępnie wybrane? jutro pogadamy;)

Link to comment
Share on other sites

hihi:) na pewno dobre skojarzenie helli:)

 

Dziś usunęłam ogłoszenia suniek, bo było mnóstwo telefonów i maili, a z tego co rozmawiałam z Ewą domy już sa wybrane.

 

Na konto suniek wpłynęlo 20 zł od POKER:) Dziękuje ślicznie

 

Czekam tez na wydatki Sybil. Pisz wszystko ile za co zapłaciłaś to zwrócę na Twoje konto;)

Link to comment
Share on other sites

to może ja napisze, bo mamy pewnien problem z suniami.

Rozmawiałam z Ewą i wiem, że co jakiś czas zdarzają sie Bience i tak samo Bubu dziwne luźne kupy jakby ze śluzem. Raz jest normalny kał, a raz taki...Do tego bardzo śmierdzące gazy...

Podpowiedziałam Ewie że to mogą być lambrie (jak było u Lenki i innych psów z Radys), ale wet gdzie chodzi Ewa powiedział, że to mało prawdopodobne, ze względu na gazy. Jego zdaniem sunie mogą mieć problemy z trzustką i watrobą i zalecił szczegółowe badania krwi, by to wykluczyć..

Ja jednak mam duże wątpliwości, czy to możliwe, by obie na raz, w dodatku młodziutkie sunie zachorowały na trzustkę i/ lub watrobę?? czy takie szczegółowe badania mają sens?

czy to nie jest raczej kwestia karmienia? może za dużo troszkę? a może coś im nie pasuje...jakaś alergia?

Czy ktoś z Was mógłby coś doradzić? czy ma sens wydawać kase na tak szczególowe badania???

 

Ewa kupiła dla Bianki płyn do zakrapiania oczu, bo pojawiło sie zaropienie- 14,98 zł

i dwie obroże przeciwpchelne za 35 zł

Link to comment
Share on other sites

Podczytuję Was troszkę,ale na pisanie czasu brakuje.
Miałam na tymczasie maltańczyka i na początku też był problem niemiłych gazów jakby co najmniej owczarek puścił,a i koo różne bywało.
Mój wet na wstępie zapytał co maluch je,że może ma za ciężkie jedzonko.Dawałam to samo co Tinkowi-puszki animondy wołowina z kurczakiem i sucha Josera Sensi Plus.Doradził zmienić karmę dla malucha na lżejszą typu królik lub sam drób i inną suchą.Po zmianie puszek i suchej gazy ustały i brzuszek się unormował.Gotowałam czasami chudego kurczaka(bez skór,bo mój Amik nie może) i też żadnych gazików maltańczyk nie miał.
Przed przyjazdem do mnie jadł tylko puszki Applaws,ale dla mnie za drogie były.

Maluchy mają delikatniejsze  brzuszki.

Sybisiu,o Shadku piszę,spróbuj może  przez tydzień -dwa podać jakieś leciutkie jedzonko.

 

Link to comment
Share on other sites

Dzieki dziewczyny za rady

Ja jestem dokladnie tego samego zdania. Sunia mialy porzadne odrobaczenie a w przypadku takuch problemow to ewidentnie wydaje mi sie ze albo sunie jedza za duzo albo cos im nie sluzy

Nie wiem czy sybil bedzie jeszcze 'eksperymentowac' z karma czy raczej juz nowe domy powinny zostac przeszkolone co i jak podawac

Sama osobiscie jestem jednak zwolenniczka dobrej suchej karmy.Gotowane jedzenie nie zawsze jest w pelni zbilansowane

 

Link to comment
Share on other sites

Też uważam, że to kwestia jedzenia.
Naczytałam się o suchych (a zwłaszcza o nieetycznej produkcji większości z nich) i jestem ich przeciwniczką akurat. Wychowałam się wśród barfowców, a w mojej rodzinie zawsze gotowało się psom. Suche u nas jest z przymusu (musimy, bo pies nie tknie mokrego, a rodzina nie zna się na barfie), ale kolejny pies będzie na BARFie. Koty suchego w ogóle nie jedzą, bo kotom suche bardzo szkodzi.
Psy w naturze też nie jedzą codziennie zbilansowanych posiłków, im się to bilansuje w ciągu tygodnia-miesiąca. ;) Ważne to nie zwariować.

Ale fakt, w tym przypadku może warto spróbować delikatnie zmienić dietę.

Link to comment
Share on other sites

Przy kłopotach z trawieniem dobrze sprawdza się dieta lekkostrawna. Jeśli podanie chudego kurczaka z ryżem i marchewką  nie pomoże, ja bym sprawdziła te lamblie nawet u innego weta. Badania też są wskazane jeśli mają być sterylizowane? Czytam od dziś więc mogło mi coś umknąć ;). Żywienie dobrze zbilansowanym suchym jest na pewno lepsze niż puszki. A co słychać u pozostałych  malutkich 5?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, wiosenka napisał:

Przy kłopotach z trawieniem dobrze sprawdza się dieta lekkostrawna. Jeśli podanie chudego kurczaka z ryżem i marchewką  nie pomoże, ja bym sprawdziła te lamblie nawet u innego weta. Badania też są wskazane jeśli mają być sterylizowane? Czytam od dziś więc mogło mi coś umknąć ;). Żywienie dobrze zbilansowanym suchym jest na pewno lepsze niż puszki. A co słychać u pozostałych  malutkich 5?

mają być sterylizowane, ale w swoich domach. Bianka jest w trakcie cieczki, a Bubu prawdopodobnie tuż przed więc sterylka może być najszybciej za 3 miesiące

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...