Jump to content
Dogomania

Dwie Mikro- Kudłatki z nędznej przechowalni BIANKA i BUBU Adoptowane! MAJĄ DSy


kiyoshi

Recommended Posts

8 minut temu, rozi napisał:

Kiyoshi, a miałby kto wypsikać te psy gminne środkiem na pchły, jakiś Frontline? Gdyby kupić. O bazarku cegiełkowym pomyślałam.

tak...będą tam na razie jeździć Monika i Marlena raz na czas (może raz na 2 tygodnie?) a potem ja też się dołacze. No i cały czas szukamy kogos tam na stałe....

Na pewno miałby kto spryskać.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kiyoshi napisał:

tak...będą tam na razie jeździć Marta i Marlena raz na czas (może raz na 2 tygodnie?) a potem ja też się dołacze. No i cały czas szukamy kogos tam na stałe....

Na pewno miałby kto spryskać.

To ja zrobię bazarek :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, rozi napisał:

To ja zrobię bazarek :)

jeśli byś chciała to będe wdzięczna- JA-  a psiaki to już w ogóle:) :)

Jutro dziewczyny zrobią zdjęcia dla 10 pozostałych psiaków i może poproszę żeby takie ogólne poglądowe tego miejsca zrobiły...

 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, kiyoshi napisał:

ładny banerek....DZIĘKUJE GUSIACZKU:)

 

 

ja chyba w tej samej chwili co Ty zrobiłam coś takiego.

5925e663f2de9_udy.png.5f139fc135e713744a06492f76067282.png

Izuniu, tak naprawde zrobiłam ten banerek z myślą o wszystkich bezdomniakach za kratami, nie zobowiązująco, ot tak sobie, a Twój banerek jest dla Dziewczynek :)

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Poker napisał:

kiyoshi, mogę zgłosić jedną sunię do Skarpety sterylkowej ,ale będziesz musiała wypełnić ankietę jak poprzednio. Którą mam zgłosić?

No właśnie, która, bo sunie nie mają żadnego imienia. I jak je wołać?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, przepraszam, dziś prawie cały dzień w biegu...ledwie miałam czas zerknąć co się dzieje:(

Sunie wyjechały ok. 15:30, najmniejsze obróżki jakie Marlena miała, były na nie za duże! Są grzeczne, dziś nie warczały, biała na rękach bardzo sie wtulała w człowieka. Czarna trochę bardziej nieufna. Jadą....

:)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, kiyoshi napisał:

Dziewczyny, przepraszam, dziś prawie cały dzień w biegu...ledwie miałam czas zerknąć co się dzieje:(

Sunie wyjechały ok. 15:30, najmniejsze obróżki jakie Marlena miała, były na nie za duże! Są grzeczne, dziś nie warczały, biała na rękach bardzo sie wtulała w człowieka. Czarna trochę bardziej nieufna. Jadą....

:)

Dzięki za informację.Najważniejsze,że są już w drodze maleństwa.Teraz pozostaje trzymać kciuki za podróż do sybil.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, rozi napisał:

 

ROZI! Nawet nie wiem jak bardzo Ci dziękować!! zaraz zajrze na bazarek...naprawde nie miałam wcześniej czasu, wybacz:(

To piękny gest, że te bidy, którym się nie poszczęściło i zostały też coś dostaną, co poprawi ich los.

 

Dziś dziewczyny zastały w przytulisku prowizoryczny wybieg! Powstał w ciągu jakiś 2 dni!!! DAŁO SIĘ! a przez lata...nic się nie dawało zrobić:(

Sunie po sterylce czują sie dobrze. Biała w łatki dostała cały boks dla siebie- ten po mikruskach, czarna też ma cały boks, obie dostały ciepłe koce do bud. Pan który się tam nimi opiekuje dba żeby codziennie podawać tabletki (nie wiem- antybiotyk po sterylce?), specjalnie kupił kiełbase- dziewczyny widziały na własne oczy! Ponoć ten Pan ma bardzo dobre serce i troszczy się o psy jak potrafi- pokazywał np. budy które sam, jak mógł połatał psom przed zimą.....zresztą- dziękował !! że tyle dało się poprawić i osiągnąć...

Aż się płakać chce...

Tylko owczarek na łańcuchu jest w kiepsiej formie:( i w najpilniejszej teraz potrzebie.....

Link to comment
Share on other sites

To bardzo dobre wiadomości.Przynajmniej coś się ruszyło aby poprawić psiakom warunki.Małymi kroczkami do przodu.Tak sobie myślę,kto te koce będzie prał.Tam potrzebny jest na gwałt wolontariat i to wolontariat różnej płci aby Panu pomóc.

Także robienie zdjęć i ogłaszanie tych biednych psiaków.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Anula napisał:

To bardzo dobre wiadomości.Przynajmniej coś się ruszyło aby poprawić psiakom warunki.Małymi kroczkami do przodu.Tak sobie myślę,kto te koce będzie prał.Tam potrzebny jest na gwałt wolontariat i to wolontariat różnej płci aby Panu pomóc.

Także robienie zdjęć i ogłaszanie tych biednych psiaków.

ogłoszenia już robimy, zdjęcia dziś dziewczyny dorobiły;) jest eż promocja tych psiaków na fb.

koce są na teraz i tylko dla suń po sterylce, normalnie (chyba) mają słome....

Niestety z wolontariatem- łatwo się mówi:(

Zaczyna się tragedia prawdziwa....około wakacyjna...w naszych przytuliskach gdzie jesteśmy wolo przepełnienie:( u mnie- wszystkie kojce zajęte a adopcji zero od 2 miesięcy:( jutro przyjedzie sunia która zajmie ostatni wolny kojec.... u dziwewczyn praktycznie to samo...i jeszcze 3 okoliczne przechowalnie bez wolo do ogarnięcia...

Ah...nie będe już narzekać, bo to nic nie zmieni:(

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, sybil napisał:

Już wróciłam i czekam na malutkie. Do tej chwili transport jeszcze nie dzwonił. No, nie mogę się doczekać...

dobrze, że jesteś;) sądze, że do pół godziny powinny być...może spróbuj sama zadzwonić pod numer co Ci dałam?

i uważajcie przy przekładaniu z transporterka...bo te obróżki sa za duże :( :(

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej przekładać w zamkniętym samochodzie.

Biedna malunie , nie wiedzą ,że jada po lepsze życie.

Dałabym jednak imiona o różnym brzemieniu , bo Kika i Mika są zbyt podobne i sunie mogą mieć problem z nauczeniem się.

Może ktoś da radę zrobić bazarek imienny?

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, sybil napisał:

To może jednak te malutkie szeleczki będą dobre?

Wiesz może czy w tej fundacji koło Słomnik już są?

nie wiem niestety:( może dałabyś rade chociaz smsa im wysłać? lepiej żebyście byłi ze sobą w kontakcie...powinny dojechać lada moment...

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Poker napisał:

Najlepiej przekładać w zamkniętym samochodzie.

Biedna malunie , nie wiedzą ,że jada po lepsze życie.

Dałabym jednak imiona o różnym brzemieniu , bo Kika i Mika są zbyt podobne i sunie mogą mieć problem z nauczeniem się.

Może ktoś da radę zrobić bazarek imienny?

Przydałby sie bardzo! Ja juz naprawde nie dam rady się tym zająć:( ktoś może chciałby pomóc??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...