Jump to content
Dogomania
Dobry człowiek

Mój pies jest chory!!!

Recommended Posts

Jestem właścicielem Buldoga francuskiego, ma on około półtorej roku i nigdy nie było z nim żadnych problemów, bo nawet kupę robi w krzakach. xD
jednak od tygodnia pojawiły się małe komplikacje, gdyż tydzień temu zaczął chorować (jednej nocy zaczął  wymiotować i kaszleć).
jednak nie było to takie problematyczne, gdyż zaczęło mu się polepszać po wizycie u weterynarza.
parę dni później ok.5, naglę zaczął panikować kulić się jak kot i robić siku pod siebie, gdzie chciałbym zaznaczyć, że już dawno mu się to nie zdarzało, zabrałem go na spacer po czym zaczął kłaść się na ziemi i ciężko oddychać. Chwilę później juz w domu, zauważyliśmy wraz z mamą, że ma spuchnięte gardło, więc niewiele myśląc wziąłem go na ręce i pobiegłem do najbliższego weterynarza, gdzie dali mu jakieś antybiotyki syrop i jakieś lekarstwa. 
mieszkam w Niemczech od niedawna i nie mówi zbyt dobrze po niemiecku, ale byłem w stanie dogadać się na tyle by pani weterynarz zrozumiała o co mi chodzi, więc wszystko było okey.
Jednak dwa dni później, czyli dzisiaj wychodząc z nim na popołudniowy spacer sprawiał wrażenie zdrowego w 100%, biegał,  szczekał na inne psy, tak jak zawsze..
a w domu kolejny atak, spuchnięte gardło strach w oczach i chęć położenia się gdziekolwiek z braku sił..
coś takiego trwa około 5-10min i zawsze przytrafia się po powrocie do domu.
alergii na jedzenie raczej nie ma bo od roku je praktycznie wszystko, oprócz typowej karmy dla psa kupionej w niemczech heh.. (gardzi nią zwyczajnie). 
Więc muszę jeździć do PL po jedzenie xD
Typowy francuski piesek.
Tak wygląda moja obecna sytuacja z psem, osobiście wykluczam alergie żywieniowe, dlatego boję się teraz wychodzić z nim na dwór bo sąsiedzkie przypuszczenia sugerują, że ktoś musi coś rozrzucać w okolicy bloku, jednak szukam też innych opinii, o tym co może dolegać mojemu psu. 
Z góry, chciałbym podziękować za pomoc i dobre rady w mojej sprawie. 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Announcements

×