Jump to content
Dogomania

Znaleziony zraniony malutki pies przy drodze! pomocy!


Recommended Posts

Dzień dobry, na wstepie chciałam napisać, że pochodzę z podkarpacia, dokłądniej z Krosna. Jdąc do rodziny znalazłam zranionego psa przy drodze, udzieliłam mu pierwszej pomocy, zawiozłam do weterynarza. Piesek trafił do gminnej przechowalni, został zaczipowany przez weterynarza, łapka ma się goić 3-4 tygodnie i piesek będzie zupełnie zdrowy. Piszę do Państwa, bo ani ja, ani nikt z moich znajomych itd nie może wziąć tego psa. Jest on malutki - 6,5 kg, około 2 lat. Obawiam się, że w przechowalni będzie miał małe szanse na znalezienie domu. Czy ktoś chciałby zgłosić się jako dom tymczasowy dla tego pieska? Płacę za karmę, wizytę u weterynarza (co 3-4 dni zmiana opatrunku). Weterynarz okreslił, że rana będzie goic się max do 4 tygodni. Bardzo staramy się znaleźć mu dom stały a w domu tymczasowym dochodziłby do siebie. Błagam Was o pomoc!

Link to comment
Share on other sites

Ewapaf,my wszyscy na dogomanii mamy przeważnie po kilka zwierzaków.

Pomagamy bezdomniakom szukając im domów przez ogłoszenia.

Ogłaszaj go gdzie się da z pięknymi zdjęciami(to bardzo ważne),napisz krótki,

wzruszający tekst.Ogłoszenia np.na olx i nie tylko są bezpłatne.

Piesek malutki,zapewne niestary jeszcze szybko znajdzie dom.

Napisz co u pieska,jak się miewa i jeśli mozesz to zamieść zdjęcie,pokażę znajomym.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...