Jump to content
Dogomania

TROPEK W SWOIM DOMKU!! ZAMIESZKAŁ W KRAKOWIE!! BĄDŹ JUŻ NA ZAWSZE SZCZĘŚLIWY MALUSZKU!!Malutki Tropek już u anecik!!!Jestem malutki, grzeczny, nie zajmę dużo miejsca!! Zabierzcie mnie stąd!!


Recommended Posts

38 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Dzisiaj rozmawiałam z Tropciowym domkiem. Szkrab już spaceruje w szeleczkach bez żadnego oporu, chodzi śmiało na spacery!! Niestraszne mu przejeżdżające samochody czy rowery. Uwielbia zabawy z sunią, nawet zaprzyjaźnił się z panią sąsiadką!!! Tropcio bardzo wylewnie wita panią Karolinkę, kiedy wraca z pracy. Bardzo go kochają!!! 

 

CUDOWNE WIEŚCI!!!

Miód na serce!!!

Link to comment
Share on other sites

Dostałam kolejne wieści z Tropciowego domku!! wszystko jest w porządku, Tropek już zadomowiony. Rozrzuca i wynosi zabawki, zakopuje smaczki w ogródku. Troszkę się rozszczekał no i nie chce wypuścić panią Karolinę do pracy...Ale pracują nad tym k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,009_aO_orig

Leżakujący Tropcio!!!

IMG_20170722_154600.jpg

 

Ponieważ Tropek już w swoim domku, postanowiłyśmy z Gabi (jeśli darczyńcy nie mają nic przeciwko temu) kwotę pozostałą po adopcji Tropka w wysokości 628,87 zł przeznaczyć na Iryska z zamojskiego schroniska:

 

Gabi, jak pieniążki zameldują się na koncie Iryska proszę o potwierdzenie tutaj.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Dostałam kolejne wieści z Tropciowego domku!! wszystko jest w porządku, Tropek już zadomowiony. Rozrzuca i wynosi zabawki, zakopuje smaczki w ogródku. Troszkę się rozszczekał no i nie chce wypuścić panią Karolinę do pracy...Ale pracują nad tym k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,009_aO_orig

Leżakujący Tropcio!!!

IMG_20170722_154600.jpg

 

Ponieważ Tropek już w swoim domku, postanowiłyśmy z Gabi (jeśli darczyńcy nie mają nic przeciwko temu) kwotę pozostałą po adopcji Tropka w wysokości 628,87 zł przeznaczyć na Iryska z zamojskiego schroniska:

 

Gabi, jak pieniążki zameldują się na koncie Iryska proszę o potwierdzenie tutaj.

Irysek bardzo dziękuje za pieniążki w kwocie 629,-

Mam ogromną nadzieję, że Irysek znajdzie takich wspaniałych ludzi, jakich ma Tropcio.

Link to comment
Share on other sites

Słodki maluszku, nie miałam okazji cię poznać, ale poznałam twoją Pańcię i wiem jak mieszkasz. Na pewno jesteś kochany i jest ci dobrze :)

Domek Tropcia sąsiaduje z lecznicą weterynaryjną, w której przyjmuje znany w Krakowie specjalista od chorób serca dr Rudnicki, który leczył serduszko mojego Bingusia. Tropcio będzie więc w dobrych rękach.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 6.08.2017 o 12:09, Alaskan malamutte napisał:

U Tropcia wet wysłuchał jakieś szmery w serduszku...divers2301.gif Do obserwacji. Kontrola za miesiąc....

No i niestety, wet w Krakowie się nie popisał...

Tropcio, będąc u anecik był bardzo dobrze przebadany i osłuchany przez weterynarza, który opiekuje się pieskami u niej przebywającymi. Nie było żadnych szmerów w serduszku....Pani Karolinka rozmawiając z anecik, stwierdziła, że pójdzie do innego weta, poprosi o przebadanie i osłuchanie Tropka. Okazało się, że Tropek jest zdrowy jak rydz!!!!

Bardzo ucieszyła mnie ta wiadomość i pozostałe informacje z Tropciowego domku!! Zdjęcia wkrótce!!

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

No i niestety, wet w Krakowie się nie popisał...

Tropcio, będąc u anecik był bardzo dobrze przebadany i osłuchany przez weterynarza, który opiekuje się pieskami u niej przebywającymi. Nie było żadnych szmerów w serduszku....Pani Karolinka rozmawiając z anecik, stwierdziła, że pójdzie do innego weta, poprosi o przebadanie i osłuchanie Tropka. Okazało się, że Tropek jest zdrowy jak rydz!!!!

Bardzo ucieszyła mnie ta wiadomość i pozostałe informacje z Tropciowego domku!! Zdjęcia wkrótce!!

 

Tak czułam, że z tym serduszkiem to jakaś "ściema"

Asiu kiedy będą zdjęcia?

Już nie mogę się doczekać.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

No i niestety, wet w Krakowie się nie popisał...

Tropcio, będąc u anecik był bardzo dobrze przebadany i osłuchany przez weterynarza, który opiekuje się pieskami u niej przebywającymi. Nie było żadnych szmerów w serduszku....Pani Karolinka rozmawiając z anecik, stwierdziła, że pójdzie do innego weta, poprosi o przebadanie i osłuchanie Tropka. Okazało się, że Tropek jest zdrowy jak rydz!!!!

Bardzo ucieszyła mnie ta wiadomość i pozostałe informacje z Tropciowego domku!! Zdjęcia wkrótce!!

Ciekawe który to wet tak się pomylił. Wartałoby wiedzieć, żeby do niego nie chodzić :)

Link to comment
Share on other sites

Ale na podstawie czego sugerował problemy z sercem? Nt tego, co słyszał?
Mam kota sercowca i wiem, że trzeba mieć spore doświadczenie, by być pewnych szmerów w sercu... nasz wet zawsze powtarzał, że on może sugerować coś, coś wg niego może być nie tak (a jak słyszy coś nie tak, to prosi pozostałych wetów o osłuchanie) i ew. na podstawie tego, co wszyscy z nich słyszą i ew. możliwych objawów mogą mieć podejrzenie chorego serduszka, ale tylko kardiolog po EKG może jedynie to potwierdzić. Co więcej, nie każdy wet, który ma sprzęt do EKG tak naprawdę jest kardiologiem, a i specom zdarzają się błędy w diagnozie... Więc jeśli wet, zwykły, bez specjalizacji na podstawie osłuchania serca zasugerował, że może coś być nie tak to nie skreślałabym go jako weta - może być dobry, ale niekoniecznie musi być specem od serca. Ja wolę takich, którzy osłuchują i nawet się mogą pomylić, ale reagują i widać, że troszczą się o czworonożnych pacjentów niż takich, którzy w ogóle nie praktykują osłuchiwania przy kontrolnej wizycie w lecznicy.

Dobrze, że serduszko pika dobrze, niech pracuje prawidłowo jak najdłużej. I dobrze, że Tropcio ma troskliwą opiekę.
Lepiej dmuchać na zimne i konsultować z innymi, nawet jak to jest na wyrost. :)

Link to comment
Share on other sites

Z rozmowy telefonicznej z Panią Karoliną wynika że wet na pierwszej wizycie TYLKO osłuchał przez krótką chwilkę serduszko.  Nawet była bardzo zdziwiona źe takie szybkie badanie a wet coś usłyszał.  Nic innego nie sprawdzał np uszy, brzuszek.  Dał tylko tabletki na odrobaczonie za 49 zł. Weta mają pod domem ale zasugerowałam źeby poszli do innego. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.08.2017 o 08:20, anecik napisał:

Z rozmowy telefonicznej z Panią Karoliną wynika że wet na pierwszej wizycie TYLKO osłuchał przez krótką chwilkę serduszko.  Nawet była bardzo zdziwiona źe takie szybkie badanie a wet coś usłyszał.  Nic innego nie sprawdzał np uszy, brzuszek.  Dał tylko tabletki na odrobaczonie za 49 zł. Weta mają pod domem ale zasugerowałam źeby poszli do innego. 

A szkoda, bo ten pod domem, dosłownie za rogiem,  to dobry gabinet weterynaryjny. w którym przyjmują doświadczeni specjaliści m.in. z zakresu kardiologii, okulistyki, stomatologii.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wieści z Tropkowego domu:

"... u Tropcia wszystko w jak najlepszym porządku dzisiaj przyszła dostawa z zooplus, mamy duużo karmy i przysmaczków. a i bez zabawek też się nie obyło. Swoje stare zdążył już wynieść na zewnątrz i wypaprać w ziemi "

 

Jak widać chłopak żyje jak pączek w maśle:)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, anecik napisał:

Wieści z Tropkowego domu:

"... u Tropcia wszystko w jak najlepszym porządku dzisiaj przyszła dostawa z zooplus, mamy duużo karmy i przysmaczków. a i bez zabawek też się nie obyło. Swoje stare zdążył już wynieść na zewnątrz i wypaprać w ziemi "

 

Jak widać chłopak żyje jak pączek w maśle:)

Ja też dzisiaj rozmawiałam prawie godzinkę z panią Karolinką!!  Pojawił się pewien problem z bronieniem pani Karoliny w domu i w pracy. Jak ktoś obcy podchodzi do Pani Karoliny, to Tropek warczy, jeży się i pokazuje ząbki. Nie ma tego problemu na dworze, na spacerach. Tylko w domu i przy biurku pani Karoliny w pracy (Tropcio chodzi z panią do pracy:-))) Poprosiłam Sowa o rozmowę z p. Karoliną i wskazówki, jak postępować w takiej sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...