Jump to content
Dogomania

TROPEK W SWOIM DOMKU!! ZAMIESZKAŁ W KRAKOWIE!! BĄDŹ JUŻ NA ZAWSZE SZCZĘŚLIWY MALUSZKU!!Malutki Tropek już u anecik!!!Jestem malutki, grzeczny, nie zajmę dużo miejsca!! Zabierzcie mnie stąd!!


Recommended Posts

12 godzin temu, Gabi79 napisał:

O rany, ale tempo.

Pusto?

Może Suzi i Hanę byś przyjęła, to przestanie być pusto

 

12 godzin temu, agat21 napisał:

Pomysł z Haną i Suzi przedni ;))

 

12 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Aneciku...przyjełabyś starszą sunie Hanę?? i Suzi?? Obie???

Tak,  tak, tak    596db0e137730_kciukiok8.jpg.7ebe7a0e59ccbe4922e0ae355d50a41c.jpg

Przepraszam, że nie zdałam na wątku relacji z wizyty przedadopcyjnej, ale mam duże kłopoty z otwieraniem okiem, pisaniem i praktycznie ze wszystkim co jest zależne od dysku. Jutro TZ ponownie zawiezie go do wymiany - z poprzedniego pobytu w serwisie wrócił rzekomo naprawiony, ale w rzeczywistości sprawia jeszcze większe kłopoty niż przed przez pobytem w serwisie.

Wrażenia przekazałam telefonicznie Asi i Gabrysi.

Link to comment
Share on other sites

"Przepraszam, że nie zdałam na wątku relacji z wizyty przedadopcyjnej, ale mam duże kłopoty z otwieraniem okiem, pisaniem i praktycznie ze wszystkim co jest zależne od dysku. Jutro TZ ponownie zawiezie go do wymiany - z poprzedniego pobytu w serwisie wrócił rzekomo naprawiony, ale w rzeczywistości sprawia jeszcze większe kłopoty niż przed przez pobytem w serwisie".

Elu, wierzę, że problemy z komputerem miną, i będziesz mogła normalnie pisać.

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Mam nadzieję, że to będzie dobry domek dla Tropcia!!

Pani sprawia wrażenie delikatnej i wrażliwej. Topciowi będzie w tym domu bardzo dobrze. Będzie miał do dyspozycji niewielki ogródek, w którym będzie mógł spędzać czas, gdy tylko pogoda na to pozwoli.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

 

 

Tak,  tak, tak    596db0e137730_kciukiok8.jpg.7ebe7a0e59ccbe4922e0ae355d50a41c.jpg

Przepraszam, że nie zdałam na wątku relacji z wizyty przedadopcyjnej, ale mam duże kłopoty z otwieraniem okiem, pisaniem i praktycznie ze wszystkim co jest zależne od dysku. Jutro TZ ponownie zawiezie go do wymiany - z poprzedniego pobytu w serwisie wrócił rzekomo naprawiony, ale w rzeczywistości sprawia jeszcze większe kłopoty niż przed przez pobytem w serwisie.

Wrażenia przekazałam telefonicznie Asi i Gabrysi.

Elu, kochana nie masz za co przepraszać.

Z całego serca dziękujemy Ci za przeprowadzenie wizyty i relację telefoniczną.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, teresaa118 napisał:

i wyczarowalam, Tropeczek ma dom a ja pozegnam sie, pieniazki przekazcie na jakies psie dlugi

Czaruj kochana, czaruj. Teraz czas na Szronika

Mimo, że domek zapowiada się super, ja nauczona doświadczeniem na razie się nie cieszę, lecz stresuję.

Dopiero jakiś czas po adopcji odetchnę i będę się cieszyć.

Pieniążki oczywiście przekażemy na inną bidę, może wyciągniemy kolejnego pieska.

Zostań proszę z nami na wątku i trzymaj kciuki za Tropcia.

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Gabi79 napisał:

A co tu taka cisza?

Chyba nikt nic nie pisze, bo wszyscy trzymają kciuki.

Jutro Tropcio wyrusza do DS!!!

Rozmawiałam z anecik. Wiem, że dzwoniła do niej Pani Karolina z pytaniem: "Czy mój Tropcio jutro przyjeżdża?? Nic się nie zmieniło?" 

Tropcio wyrusza rano, kciuki bardzo potrzebne!!!!

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Rozmawiałam z anecik. Wiem, że dzwoniła do niej Pani Karolina z pytaniem: "Czy mój Tropcio jutro przyjeżdża?? Nic się nie zmieniło?" 

Tropcio wyrusza rano, kciuki bardzo potrzebne!!!!

To dobrze wróży.

Pani Dorotka od Kajtusia, której miałam dać znać, jak znajdę kogoś na wizytę zadzwonila i zapytała:

"Jak tam nasz Kajtuś" Bardzo mnie tym ujęła.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...