Jump to content
Dogomania

Sunia po operacji DT PILNE , anemia,wypadnięta macica


Recommended Posts

1 godzinę temu, sannndra3 napisał:

Niestety nie mam pojęcia,proszę wejść w link i zadzwonić na podany tam numer telefonu

Już rozmawiałam i niestety nie mogę wziąć suni,ale coś na nią wpłacę.

Link to comment
Share on other sites

Biedna sunia,jest po poważnej i skomplikowanej operacji.Nie mogła sikać,pękłby jej pęcherz.Rokowania są ostrożne,ale sunia wszystkie 

zabiegi znosi ze stoickim spokojem,jest bardzo dzielna .

Dziewczyna ma DT na 4 tygodnie,oby do tego czasu znalazł się dom stały.

Link to comment
Share on other sites

Wolontariat Mondo Cane :" Uff... chyba dopiero teraz możemy odetchnąć. Udało się osiągnąć pełną mobilizację! Znalazł się dom tymczasowy dla suni ( po ostatnim apelu zgłosiło się ich kilka!), pojawiły się wystarczające wpłaty na opłacenie kosztów operacji i leczenia, zostanie nawet na kolejne wizyty kontrolne, pojawiła się nawet perspektywa domu stałego, ale zanim temat się rozwinie chcemy dać dojść suni do siebie.   Wspólnymi siłami można tak wiele! Ogromnie dziękujemy Panu Arturowi i Pani Kamili U., którzy zostawili dla suni 500 zł na pokrycie części kosztów operacji. Dziękujemy wszystkim, wszystkim, wszystkim wpłacającym, którzy zostali wymienieni poniżej, dziękujemy Weterynarzom z  Całodobowego Pogotowia Weterynaryjnego "4 Łapy", którzy mimo chwilowej utraty wiary perfekcyjnie poradzili sobie z kolejnym trudnym zabiegiem, dziękujemy jeszcze raz osobie zgłaszającej, ponieważ sunia nie przeżyłaby jutro. Dziękujemy osobom udostępniającym nasze posty i zainteresowane i zaangażowane w losy suni. Dziękujemy Wolontariuszom którzy rzucili wszystko tu i teraz, aby czym prędzej pomóc pieskowi. Dziękujemy! W załączeniu wyniki badań Suni, pierwszy wypis oraz o wiele piękniejszy wypis z dziś, który pokazuje jak szybko sunia skorzystała z szansy którą jej podarowano!
Sunia jest w domu tymczasowym z innym psiakiem i z maleńkim kotkiem również spod naszej opieki. Ze wszystkimi dogaduje się wyśmienicie ( oczywiście wraz z ludźmi! :) ) i widać, że chce i będzie żyć!"

FB_IMG_1494358403537.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dopiero dzisiaj fundacja napisała : 

"Drodzy Państwo, podczas działań w fundacji czasem nie pozostaje nic innego, niż wierzyć w cuda. Sunia znaleziona z wypadniętą macicą i związanymi z tym mnóstwem powikłań ( jak np. prawie pęknięty pęcherz z przepełnienia przez brak możliwości wypróżnienia się ) została uratowana przez Weterynarzy z Całodobowego Pogotowia Weterynaryjnego "4 Łapy" po kilku godzinnej walce o jej życie. Sunia po zabiegu błyskawicznie doszła do siebie! :) <3 Bardzo szybko wygoiły jej się rany i zdjęto szwy, niemal już następnego dnia po zabiegu odzyskała siły, a chęci do życia nie traciła ani przez chwilę. Możliwe, że to też siła płynąca w żyłach teriera ;) Sunia przebywa w do,u tymczasowym z innymi psiakami z którymi dobrze się dogaduje, ale dziewczyna ma charakterek ;) Szukamy jej nowego domu! Prosimy o pomoc z jego znalezieniu Załączmy opis psinki z domu tymczasowego i zachęcamy do kontaktu w związku z jej adopcją:
Jest bardzo przyjazna i spokojna do wszystkich. Na ulicy (u weterynarza czy na spacerze) pragnie się przywitać z innymi psami bądź nie zwraca uwagi- nie szczeka ani nie jest agresywna. W domu bardzo lubi spędzać czas z ludźmi ale tez potrzebuje czasu sam na sam ze sobą. Nie ma problemu z zostawieniem jej samej w domu. Nie załatwia się w domu. Jak usłyszy jakieś hałasy z podwórka czasami reaguje i szczeka ale po chwili przestaje. Bardzo lubi jeść i podczas jedzenia nie jest agresywna w stosunku do ludzi, ale przy innych psiakach w pobliżu miski pojawiają się małe problemy. Lubi się wygrzewać na słońcu i nie ma problemu ze wskakiwaniem na łóżko czy tez sofę, ale jak ją się ściągnie i zwróci uwagę grzecznie idzie na swoje miejsce. Jest trochę leniwa jeżeli chodzi o spacery- niekoniecznie lubi wyjścia na smyczy. Jest troszkę jak osiołek którego trzeba ciągnąć za sobą. Ma swój charakterek i ona chce iść w tym kierunku w którym jej się podoba. Naprawdę nie jest wymagającym pieskiem. Ale widać, że potrzebuje kochającej osoby, która zapewni jej dobry dom.

Kontakt w sprawie adopcji: 504 043 251 w godz. 9-18 lub [email protected]

Obowiązują procedury adopcyjne! Polegają one na poznaniu nowych opiekunów przez nas i naszych podopiecznych oraz upewnieniu się, że oddajemy zwierzę w godne warunki, do kochających i świadomych właścicieli. Informujemy, że fundacja nie wydaje zwierząt; na prezent,”dla mamy”, „dla dziecka”, na łańcuch, „na obejście”, „żeby szczekał” ani „żeby odstraszał”. Szukamy im kochających domów, w których będą traktowane jak żywa i czująca istota."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...