Jump to content
Dogomania

BEZUNIA- od Poker powędrowała do Swojego DOMU- Trzymamy kciuki! Jej mama Aza w DS.


Recommended Posts

  • 8 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
3 minuty temu, kiyoshi napisał:

Znalazłam :))))) 

Dzięęki.

Dostałam dziś taką miłą wiadomość.

Dzień dobry Pani xxxxx,

 
Ostatnio przeglądałam stare zdjęcia i natknęłam się na nasze pierwsze fotki Frani. Stwierdziłam, że tak trochę z okazji Wielkanocy, a trochę z racji, że być może byłaby Pani ciekawa jak się toczą jej losy, skontaktuje się z Panią i prześle parę fotek. 
 
Ogólnie, po długiej pracy i dużej ilości miłości, udało się zdobyć zaufanie Frani. Trwało to chyba z pół roku, ale się udało. Obecnie Frania jest zdecydowana pupilka mojej mamy i dużo czasu spędza u niej na kolanach. Jest, co tu dużo mówić, straszna przylepa:) uwielbia leżenie na kanapie i pieszczoty. Ale na dworze kompletnie się zmienia. W terenie to wulkan energii i mały sprinter. Kocha biegać i jest niezwykle szybka. Do obcych wciąż jest dość nieufna, raczej taka już zostaje, ale nieraz po kilku spotkaniach z właścicielami innych psów, nawet daje się im pogłaskać 🙂 uwielbia zabawy, od Matyldy nauczyła się aportowac, a w lecie nawet zdarza jej się pływać 🙂
 
To tak w skrócie opis małej. Myślę, że jest u nas szczęśliwa, bo na pewno jest bardzo kochana 🙂
 
Jak ja się cieszę. Była to adopcja bardzo dla mnie stresująca ze względu na trudny kontakt z DS.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 8 months later...
  • 3 months later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...