Jump to content
Dogomania

~Śliczna Majeczka, ZOSTAJE W NASZEJ RODZINIE :)


Recommended Posts

20 godzin temu, konfirm31 napisał:

Ooo! I będzie przyjeżdżać do Was na wakacje, jak do nas Max ;) 

Na pewno :) Młodzi często podróżują motocyklem, wiec sunia może na ten dzień zostawać u Ani czy u Agi. Już wszystko Marzenka omówiła z każdym z nas :)

20 godzin temu, agat21 napisał:

Ale fajnie :)) Wspaniałe dzieci masz Malagosie :)

.......oby nie zapeszyć...

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Poker napisał:

Cała rodzinka zwierzęcolubna. Tak jak u mnie. Każda córa ma co najmniej 2 zwierzaki.

malagosku , będzie Ci łatwiej  się rozstać z Majunią , bo wiesz u kogo będzie no i będziesz ją widywać. Super komfortowa sytuacja.

dla mnie los łaskawy nie był - moja synowa niestety nie lubi zwierząt :( ale dzieci i wnusia - bardzo!!!

Malagos, cieszę się, że cudna Majeczka zostanie w cudnej rodzinie! :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochane dziewczynki, ja też się bardzo cieszę! Majeczka to pies idealny jako piewszy pies w domu:) Bardzo, bardzo się cieszę. Dziś młodzi kupowali szelki i smycz dla niuni, podałam wymiary. I szczotkę, i miseczki. Posłanka nie ma sensu kupować, bo i tak małpa śpi w łóżku.

Link to comment
Share on other sites

Malagos buja na połoninach, a Majeczka rozkochała w sobie swoje Pańsciostwo. Oboje są nią zauroczeni i ochom i ahom nie ma końca.

Niestety, są też smutne wieści. W kojcu gminnym, jest następna sunia. Średnia, krótkołapa, czarna podpalana. W mocno zaawansowanej ciąży. Będzie kastracja aborcyjna na cito. Dobrze, że oprócz Tomka, jest w domku siostra Malagos, która ma rodzinne uwarunkowanie zwierzolubności i którą wszystkie zwierzaki kochają. Ale trzymanie kciuków  wskazane. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście, Majeczka rządzi w  domu Michała. Śpi pośrodku łóżka do góry łapami, rano z ociąganiem wychodzi na spacer, bo deszcz. Ledwie łapeczkami wchodzi na trawnik, bo mokry! Na ulicy ludzie się nią zachwycają! I młodzi mają już znajomych psiarzy :)

Kupone smaczki i śliczne szeleczki. Majuś zachowuje się w mieście, a to prawie centrum Warszawy przy Pl. Krasińskich, jakby się tu urodziła. Nie robią na niej wrażenia przechodnie, samochody, autobusy. Jest cudowna i kochana :)

Urocza jest też ta sunia w kojcu. Zwykłe to to, dośc duze, czarne podpalane, z dużym brzuszkiem. Od miejsca znalezienia, nazwy wsi, dałam jej imię Amelinka. Tomek do niej codziennie zaglądał i stwierdził, że jest bardo sympatyczna i łagodna. Jutro chłopak  z gminy zawiezie ją na sterylizację do Ostrołęki i suczka przyjedzie do nas. Ale chyba do kojca, bo w domu oprócz naszej trójki mamy też Kenię, która niekoniecznie wita wszystkie inne psiaki, zwłaszcza w kuchni....

Link to comment
Share on other sites

Widziałam Amelinkę w kaftaniku - na zdjęciu. Czyli, już po. Dobrze, że jest pod Waszą opieką. Niewiele brakowało,żeby była kolejna mamuśka i kolejne niechciane maluchy.A  wszystko oczywiście  bezdomne, w sam raz na listopad! Wrrrrrrrrrrrrrr!!! Kiedy to się wreszcie skończy?(pytanie retoryczne)

Podobna do irenasowej Juki, tylko chyba łapki ma krótsze.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Śmiać mi się chce, bo każda rozmowa z Michałem zaczyna się "a Majusia to, a Majusia tamto" - oni oszaleli na punkcie tego psiątka :)

Wiemy już, że Majeczka nie lubi psiego placyku zabaw - Michał poszedł z nią na placyk za Ogrodem Krasińskich, to koło jego domu, ale panna z obrzydzeniem popatrzyła na zdeptany teren i usiadła na ławce. Na psy lekko powarkiwała. Ale na długich spacerach nad Wisłą szaleje, bawi się, zaczepia inne psy do zabawy, tak jak u nas.

Jak jest deszczowo, to nie chce jej się wychodzić na spacer, rozwala się na łóżku do góry łapami. Damulka taka, że hej!

Bardzo się cieszę, ze takiego psa mają moje dzieci, i ze ta moja idealna Majusia ma takich państwa :)

Aha, jak pojechali na weekend do mamy Marzenki do Starachowic, to Majusia zawojowała całkiem mamę :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...