Jump to content
Dogomania

~Śliczna Majeczka, ZOSTAJE W NASZEJ RODZINIE :)


Recommended Posts

Pani Danusia chce dać dom Majusi. Za tydzień, prawdopodobnie. Zaletą jest fakt, ze dom i ludzie naprawdę dobrzy, i ze to Warszawa, niedaleko.

Mam już przesyłki z Zooplusa. Dziś dam panu dla Żabki drobne granulki Bosha i Animondę w puszkach.

żabka2.jpg

żabka.jpg

żabka3.jpg

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, agat21 napisał:

A to wieści!! :)) Majeczka Piękne Uchole szykuje się do odlotu do własnego domu. Cudnie :) A jaki rejon Warszawy zaszczyci cudna psina? 

Koło, i blisko lasek na ole, gdzie pani Danusia chodziła na spacery z Sarą ONką.

Dnia 5.09.2017 o 10:09, Mattilu napisał:

ale będzie płacz, jak Majeczka pojedzie do domku...

no.....................;(

Link to comment
Share on other sites

No to będę wypatrywać suczyny na każdym spacerze! :) Chociaż do Lasku na Kole rzadko chodzę, bo moja piesa ma traumatyczne wspomnienia z tego miejsca (pogoniły go dwa olbrzymie luzem puszczone owczarki, bidny tak uciekał, że mało nóg nie pogubił, a ja go znalazłam dopiero pod drzwiami domu :( ). Ale może w innym miejscu na Kole się spotkamy :)

Link to comment
Share on other sites

A ja ciągle w ruchu, zajęta, na szkoleniach, wyjazdach, dożynkach, zebraniach......a po południu rehabilitacja w szpitalu. Nie mam czasu zajrzeć do komputera.

Pani Danusia się nie odezwała na razie, wiec i ja siedzę cicho. W gminnym kojcu od dziś kolejna sunia, taka posokowcowata trochę (Tomek już ją obejrzał na prośbę wójta, dziś chłopaki z Komunalnej ją przywieźli ze wsi). Trochę jesteśmy w czarnej doo z tą pomocą, bo po pierwsze brak czasu, po drugie właśnie Majeczka (wg Tomka....) blokuje domowa miejscówkę. A jest już pomysł, by Czarusię wziąć do domu. wypadałoby i tę nowa zabrać po sterylce do kuchni. Nie poradzę, i tylko mnie złość bierze.

Link to comment
Share on other sites

To jakby to powiedzieć..........

5 godzin temu, konfirm31 napisał:

To kciukam za dobre życie Majeczki w nowym domku, chociaż troszkę mi jej żal, ale.... rzeczywistość skrzeczy...

Przytulam. 

 

Pani Danusia przypomniała sobie nagle, ze ma operację oka i nie może wziąć pieska.

to tyle.

Bez komentarza.

Tak przypuszczałam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...