Jump to content
Dogomania

Od 8 września 2017 r. w swoim kochającym ją DS. Maja jest już po operacji i została wirtualnie adoptowana przez wielkoduszną Agnieszkę. Szukamy dla niej kochających opiekunów.


Recommended Posts

6 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Zatem mocne kciuki za pomyślne wieści 

Dzięki Gusiaczku :)

2 godziny temu, ewu napisał:

Kochana kruszynka. Elu pomimo wszystko miała szczęście,że jest bezpieczna, że się o nią troszczymy.

 

To prawda Basiu. aBardzo chciałabym, żeby rokowania były pomyślne.

1 godzinę temu, Usiata napisał:

Podczytuję sunieczkę, jutro pokażę komuś Majeczkę

Małgosiu kochana, pokaż, pokaż.  Może ktoś się w niej zakocha i przytuli do serca, da ciepły kąt na resztę dni. Oczywiście przed adopcją wyremontujemy Majeczkę na cacy :)

Link to comment
Share on other sites

Sunia jest już po prześwietleniu. Nie ma przerzutów, ale prześwietlenie wykazało powiększenie jednej komory serca i zapadnięcie tchawicy :(  Biedna maleńka, wszystko pod górkę.

Doktor, na którego czekaliśmy był zajęty i ma dzwonić do Pani Ewy wieczorem celem uzgodnienia szczegółów.

Za badanie Pani Ewa zapłaciła 85,00 zł.

5910dfc5a092e_RTGMajeczki.png.6963cef7baadb33bede476f840f24f2a.png

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że w poprzednim poście tylko takie suche fakty podałam. Bardzo się spieszyłam, musiałam wyjść z domu, a w ostatniej chwili przed wyjściem Pani Ewa podała mi te wiadomości.

Oczywiście bardzo się boję o sunię, bo nie ma za dobrych wyników i prosiłam P. Ewę, żeby porozmawiała o tym z doktorem.

Doktor podjął się usunięcia guza i macicy podczas jednej operacji. Nie ma narkozy wziewnej, ale stwierdził, że stan suni nie wymaga takiej narkozy.

Boje się o sunię, ale ja zawsze się boję, jak któryś z moich psiaków ma być operowany.

Koszt operacji ustalił na 550,00 zł.

Mamy obiecane od właściciela schroniska 450,00 zł więc do pokrycia zostanie nam 100,00 zł.

 

EDIT

Operacja odbędzie się jutro o godz. 12:00.

 

Link to comment
Share on other sites

Z przyjemnością informuję, że na koncie sunieczki pojawiły się wpłaty:

.................30,00   -  Agat21  -  8.05.

.................20,00   -  Pani Irena z Katowic  -  8.05.

.................50,00   -  koleżanka Usiatej  -  8.05.

Bardzo serdecznie dziękujemy

59108987adeab_kwiatki6.gif.b360c655db8e7fb501b4ab4c7695c596.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochane Dziewczyny bardzo, bardzo Wam dziękuję, że jesteście razem ze mną i myślicie ciepło o suni.

Myślę o bidulce i pocieszam się, że po cierpieniach przyjdą dla niej lepsze chwile. Przecież ten guz musi dawać się jej we znaki nawet jeśli jeszcze nie odczuwa z jego powodu bólu. Po operacji i okresie rekonwalescencji będzie się czuła jak nówka :) Tak mi się marzy :)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, agat21 napisał:

To jutro same najcieplejsze myśli lecą do suni - niech operacja się powiedzie i uwolni ją od guza. Musi być dobrze! :)

To już dzisiaj. Sunieczko trzymaj się. Ciężkie chwile przed tobą, ale to już ostatnie. Potem będzie tylko dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...