Jump to content
Dogomania

Od 8 września 2017 r. w swoim kochającym ją DS. Maja jest już po operacji i została wirtualnie adoptowana przez wielkoduszną Agnieszkę. Szukamy dla niej kochających opiekunów.


Recommended Posts

1 godzinę temu, Onaa napisał:

Zaglądam na wątek sunieczki od początku, ale nic nie piszę bo i pomóc nie mam jak :(, więc sobie cichutko przycupnę na wątku.

Witam serdecznie :) Przycupnij proszę, ale nie bądź cichutko :)

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Nadziejka napisał:

malenka kruszyneczko  calem sercem  sciskuniam za wszystko  zapraszam w odwiedzinka  na kramik Nadziejkowy

 ale nie jest gotowy  jeszcze

Podobny obraz

Witaj Nadziejo,jak zwykle gotowa do pomocy. Bardzo jesteś tu potrzebna, bo nie mam dobrych wieści :(

Link to comment
Share on other sites

Wetka stwierdziła, że sunia ma nie mniej niż 10 lat. Ma zaćmę, guzy na całej listwie mlecznej i powiększone węzły chłonne, które chyba uważaliśmy za guz. Serduszko też nie jest w dobrej kondycji i prawdopodobnie będzie wymagało narkozy wziewnej. Uważa, że należy usunąć całą prawą listwę mleczną i macicę.

Badanie i pobranie krwi do badania było gratisowe, za co bardzo dziękuję :)   Za przeprowadzenie analizy krwi Pani Ewa zapłaciła 60,00 zł.

590b7643133a2_bad_wet..png.30d1529f2726b4366bcd03fcdd3ca501.png

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, AgusiaP napisał:

Eluniu podreślić numer konta.

Wplace jakiś grosik w drugiej połowie miesiąca.

Sliczna dziewczynka.

Mocno będę trzymać kciuki za zabieg maleńkiej.

Witaj Aguniu :) Bardzo serdecznie dziękuję za przybycie i gorąco zapraszam do częstych odwiedzin sunieczki :)

Pięknie dziękuje także za pomoc dla suni      590b7f821416c_kwiatki4.jpg.bafefc1f7f3ae78729f9f6c58bd43f66.jpg

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Gabi79 napisał:

Melduję się u cudnej sunieczki i mocno trzymam kciuki za zabieg!!!

Witaj Gabrysiu  :) Dobre myśli suni będą potrzebne, dzięki :) Wiem, że masz masę zajęć, ale bywaj u sini jak najczęściej :)

Martwi mnie to jej serduszko :(

Link to comment
Share on other sites

Zajrzałam w biegu ,po ciężkim dniu, więc króciutko .. Eluniu, serduszkiem się tak bardzo nie martw są lekkie narkozy(wziewna i jeszcze inne ) ja z kolei martwię się guzami.. ( czyli mamy komplet ) czy ma guzy tylko na jednej listwie? ...

Basiu, przytulam kochana i mocno zaciskam za Pączusiaspoko.gif

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, elik napisał:

Witaj Gabrysiu  :) Dobre myśli suni będą potrzebne, dzięki :) Wiem, że masz masę zajęć, ale bywaj u sini jak najczęściej :)

Martwi mnie to jej serduszko :(

Postaram się bywać jak najczęściej.

Cudny z niej okruszek, kocham psie staruszki.

Elu, musimy być dobrej myśli!!!

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, anica napisał:

Zajrzałam w biegu ,po ciężkim dniu, więc króciutko .. Eluniu, serduszkiem się tak bardzo nie martw są lekkie narkozy(wziewna i jeszcze inne ) ja z kolei martwię się guzami.. ( czyli mamy komplet ) czy ma guzy tylko na jednej listwie? ...

Basiu, przytulam kochana i mocno zaciskam za Pączusiaspoko.gif

Aneczko, martwię się i serduszkiem i guzami :( Wetka stwierdziła guzy tylko na jednej listwie, ale nie wiadomo co wykaże RTG. No i wg wetki także macica jest do usunięcia. Nie wiadomo  czy będzie można to zrobić w czasie jednej operacji, czy sunię czekają jednak dwie operacje :(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Postaram się bywać jak najczęściej.

Cudny z niej okruszek, kocham psie staruszki.

Elu, musimy być dobrej myśli!!!

Ja też czuję sentyment do staruszków, zwłaszcza suczek. Są takie rozczulające. Bywaj Gabrysiu jak najczęściej :)

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, AgusiaP napisał:

Eluniu , teraz najwazniejsze, ze jest juz bezpieczna.

Zabieg z tego co czytam konieczny, wiec musimy odpędzać zle myśli.

Musi sie wszystko udać, musi !!!

Tak, choć to dobre, że jest już bezpieczna, że nie zagraża jej operacja w wykonaniu tego weta schroniskowego i potem pobyt w warunkach daleko odbiegających od koniecznych. Martwiłabym się o nią jeszcze bardziej, gdyby była w schronie.

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Przychodzę z zaproszenia. Biedna malutka, będę jej kibicować, bo tyle na razie mogę...

Witaj Asiu :)Też masz bezdomnego piesa pod opieką więc wiesz, że nie tylko kasa jest ważna :) Wsparcie i obecność na wątku są niemniej ważne :) Odwiedzaj więc nas często, jak najczęściej :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elik napisał:

Aneczko, martwię się i serduszkiem i guzami :( Wetka stwierdziła guzy tylko na jednej listwie, ale nie wiadomo co wykaże RTG. No i wg wetki także macica jest do usunięcia. Nie wiadomo  czy będzie można to zrobić w czasie jednej operacji, czy sunię czekają jednak dwie operacje :(

... Elu, wiem, wiem!  ... bardzo mocno zaciskam ,żeby nic nie było na płucach! raczej będą usuwać macicę i listwę przy jednym zabiegu( nie wiem jak rozległe są te guzy na listwie?) Ciepłe myśli zostawiam buzki.gif

Link to comment
Share on other sites

Elu przychodze do cudnego maluszka

Nie wiem czy sie nie myle ale chyba widzialam ja wczesniej na fb i juz wtedy chwycila mnie za serce

Trzymam kciuki za jej zdrowie

Boze- to kolejny watek na dogo gdzie starsza sunia tak ciezko chora z powodu braku sterylizacji :(

Mysle cieplo o malenkiej i intensywnie pomysle jak moge jej pomoc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...