Jump to content
Dogomania

Od 8 września 2017 r. w swoim kochającym ją DS. Maja jest już po operacji i została wirtualnie adoptowana przez wielkoduszną Agnieszkę. Szukamy dla niej kochających opiekunów.


Recommended Posts

1 minutę temu, elficzkowa napisał:

No być nie może ! Wygląda tak słodko !

No właśnie :) Ale Pani Ewa pisze, że podgryza koleżankę.

"Mała rozrabia ,duuużo szczeka i próbuje podgryzać jedną koleżankę ,bo wie że tamta się jej boi ,taka cwana gapa ."  :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.07.2017 o 08:31, Nadziejka napisał:

 

 Wyslalam juz ku cioci :

 18 zl cegielki dla Majeczki

35 zl 70 gr cegielki dla Majeczki

to juz Majunia ma

 a jeszcze pieniazki z fantuskow to ponad 40 zl

do podzialu na trzy serducka

wiec wyslalam teraz

 ku Cioci

 15 zl 40 gr

teraz prosze potwierdzonko 

 na kramiku ze te 15 zl z gr

 tez dolecialo

 prosze mi nie pisac

 ze zadnych innych pieniedzy! oprocz tych 35 zl

 Majunia nie otrzymala z bazarku mego!

no poprostu zatkalo mie zatkalo

 ...

prosze sobie sprawdzac wszystkie konta

pieniadze juz sa dawno na koncie Majuni powiadam!

 ....

Majuniu sciskam za wszystko

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Nadziejka napisał:

teraz prosze potwierdzonko 

 na kramiku ze te 15 zl z gr

 tez dolecialo

 prosze mi nie pisac

 ze zadnych innych pieniedzy! oprocz tych 35 zl

 Majunia nie otrzymala z bazarku mego!

no poprostu zatkalo mie zatkalo

 ...

prosze sobie sprawdzac wszystkie konta

pieniadze juz sa dawno na koncie Majuni powiadam!

 ....

Majuniu sciskam za wszystko

 

Nadziejko, nie rozumiem Twojego uniesienia. Regularnie notuję wpłaty na konta psiaków dla których jestem skarbnikiem i nigdy nie zdarzyło się, żebym nie wykazała kwoty, która wpłynęła na konto danego psiaka. Zdarza się, że wpłata jest zanotowana z opóźnieniem, ale wynika to zazwyczaj z tego powodu, że kwota wpłacona zostanie na konto innego psiaka i zanim to "wykryję" może nieco upłynąć. Zdarzyć się także mogą opóźnienia spowodowane przeoczeniem jakiejś wpłaty, ale i to szybko się wyjaśnia, ponieważ co kilka dni sprawdzam zgodność sald w rozliczeniach psów na wątkach ze stanem kont psiaków w banku.

Twoje dwie wpłaty 18,00 zł - 29.05.  i 35,70 - 26.06. są zapisane w rozliczeniu Majeczki, co można sprawdzić w poście rozliczeniowym

Pozwolę sobie zacytować mój post, jaki napisałam na wątku Twojego bazarku.

Cytat

Nadziejko, na PW napisałaś, że mam potwierdzić trzy wpłaty. Na konto Majuni wpłynęły dwie wpłaty.  Jedną 35,70 zł potwierdziłam na wątku na pewno, a drugą  - 18,00 zł nie pamiętam, bo to było w maju. Jeśli nie potwierdziłam, to ogromnie przepraszam i bardzo proszę Nadziejko o link do tego wątku, zaraz potwierdzę.

Trzecia wpłata jak na razie nie wpłynęła. Jak tylko zamelduje się na koncie Majuni, natychmiast potwierdzę ten fakt na wątku, tylko bardzo proszę o link. Chyba, że to z tego bazarku, to oczywiście nie potrzebuję linku :)

W odpowiedzi na Twoje PW o potwierdzenie trzech wpłat, napisałam, że na konto Majuni wpłynęło tylko 35,70 zł, bo myślałam, że chodzi Ci o wpłaty po tym, jak wpłynęło to 35,70. Faktycznie po tej wpłacie (26.06.) nie wpłynęła żadna kwota. Nie pomyślałam, że chodzi Ci o wpłatę jeszcze wcześniejszą, z maja. Faktycznie źle się wyraziłam. Powinnam była napisać, że po wpłacie kwoty 35,70 zł dnia 26.06. nie była już żadnej wpłaty.

Przykro mi, że tak bardzo dotknęła Cię ta moja pomyłka i przepraszam. Mam nadzieję, że nie dopatrujesz się tu mojej złej woli i moje wyjaśnienie usatysfakcjonuje Cię. Przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dostałam kilka zdjęć Majuni i  informację z hoteliku, że sunia boi się burzy.

" Nasze maleństwo Elu bardzo boi się burzy ...jest zdenerwowana i bardzo ziaje . "

10996162.JPG.a569e6aede4a5f699651e11c2847fccd.JPG

10996165.JPG.14ddee1a337c48ac4bf80afd6888b53c.JPG

10996163.JPG.7c7b366d34fc723adf0a33bf062caa33.JPG

10996164.JPG.5c5329e911d8904d43fcd5a157d8d7c8.JPG

Widać niepokój i strach w oczkach suni :(

Moje psiaki też bardzo boją się burzy. Uspakajam je i ogromnie mi ich żal. W czasie burzy nieraz myślę o tych biedakach w schronach, co one przeżywają :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Psie serduszka pozdrawiam cudne

 ciociu

 nie obrazilam

 jeno najpierwej wpisalam

 a potem poczytalalm

 co wpisalalm

 posprawdzam raz jeszcze

 prosze nie przejmowac mojemi slowami

 boc czasem z rozpedu wpisze

 i wyglada

 jakobym zaraz miala wybuchnac

 absolutnie nie mam zlosci i posprawdzam raz jeszcze

wszytkie wplaty to sa wlasnie z tego kramiku

 wiec linkow zadnych juz nie bede slac

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nadziejka napisał:

Psie serduszka pozdrawiam cudne

 ciociu

 nie obrazilam

 jeno najpierwej wpisalam

 a potem poczytalalm

 co wpisalalm

 posprawdzam raz jeszcze

 prosze nie przejmowac mojemi slowami

 boc czasem z rozpedu wpisze

 i wyglada

 jakobym zaraz miala wybuchnac

 absolutnie nie mam zlosci i posprawdzam raz jeszcze

wszytkie wplaty to sa wlasnie z tego kramiku

 wiec linkow zadnych juz nie bede slac

 

Powtórzę więc uradowana, to co napisałam na wątku bazarku:

Uffff kamień z serca, bo już myślałam, że się na mnie obraziłaś, a byłoby mi z tym bardzo źle   5975080e5722a_pacz4.gif.d5e6dfda2de3040eb86f3563ae03d36c.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witajcie Dziewczynki     5982076c6e0d7_gifwielkiucisk.gif.355bafc9a661b94f1c2d1de32566b065.gif

Mam wiadomości, że Majunia czuje się świetnie i chociaż czasem zdarz się jej przez chwilkę pokręcić w kółeczko w chwilach wzmożonej emocji, to wetka powiedziała, że nie ma nic niepokojącego i nie zaleciła żadnych działań. No i bardzo dobrze :)

Dostałam sygnał z hoteliku, że przydałyby się suni szeleczki, bo teraz biega w pożyczonych. Dostałam wymiary panienki i w najbliższych dniach zakupię w internecie z adresem do hotelu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.08.2017 o 11:45, anica napisał:

Fajne! Taksunia ma też takie, staram się jej wybierać  zawsze takie ,żeby nie uciskały jej pod 'paszkami' :)

To bezpieczne szeleczki. Są regulowane i w obwodzie szyi i na klatce piersiowej. Bardzo dobre dla małych psiaczków.

Moje średniaki noszą szelki typy Neewa. Nazywają się szelkami do biegania, ale nie widzę przeciwwskazań do stosowania ich podczas zwyczajnych spacerów :)

http://www.zooplus.pl/shop/psy/zabawki_szkolenie_psa/jogging_apteczka_psa/jogging_bieganie/519027

5985dad6bc0c4_szelkiNeewa.thumb.jpg.a29bc5190cba32d4b5133b4f15a60c33.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Dusia-Duszka napisał:

Dusieńka też takie nosi. Tylko mają dodatkową rozpinaną klamrę na obręczy szyjnej. 

Podobne: 

http://www.zooplus.pl/shop/psy/smycz_obroza_dla_psa/szelki_dla_psa/skorzane/139471?rrec=true 

Bardzo fajne, ale  dla psiaków o obwodzie klatki piersiowej do 37 cm, a Majunia ma:

Witaj Elu ,
podaję rozmiary Majki ; szyjka 30, klatka 50 (kawał baby)
      pozdrawiam
            Ewa
Szkoda, bo bardzo mi się podobają :)
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, markofix1 napisał:

dorzucę 20zł - stała, co miesiąc

proszę tylko o info na jakie konto

Bardzo serdecznie Ci dziękuję    5987e3f87af7c_buziaczki3.jpg.c9f5e46df79c72169e19da5f74070f91.jpg     Jestem ogromnie wdzięczna    5987e42180a59_kwiatki9.JPG.49d78ded4c5e20f3589e9a24056ff5c2.JPG

Nr konta przesyłam na PW.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...