Jump to content
Dogomania

Music, muzyka, muzaaa, dla każdego? Pokaż nam czego słuchasz!


TaTina

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

I znów troszkę mnie nie było :) Alem mam coś do posłuchania, o tu:

Też ma już swoje lata, ale muzyczka fajna :)

A tak przy okazji. Zajrzałam wieczorkiem na profil na Fb pewnego krakowskiego stowarzyszenia ( pro zwierzęcego zresztą :), i nie mogłam własnym oczom uwierzyć. Takiej fali obelg, wyzwisk i niecenzuralnych wpisów już dawno nie widziałam ( a widziałam już w życiu sporo ). Chamstwo i prymitywny hejt aż się przelewa. Śmierdzi to szambo na kilometr, aż przykro sie czyta. Ale to pewnie forma reklamy ( skoro tolerują ), czy jak?

Milutkiego :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Dzień dobry :) Trochę tu zaniedbałam, ale ostatnio jakoś kuriozalnie czas mi się kurczy, tak skandalicznie że ho ho...Ale za to fajny kawałek wrzucę, ze starych dobrych czasów. Oczywiście dedykowany :) Tak, tak:

No cóż, ale chyba nie każdy klip czy występ :) do tivi się nadaje, choćby "wykonawca" nie wiem jak się starał. Hmm, tak bywa, samo życie, nieprawdaż?

Milutkiego :)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
6 godzin temu, TaTina napisał:

Ja tu tylko na chwilkę :) Podrzucę nowy kawałek do posłuchania:

I dodam jeszcze od siebie, co prawda nie muzyczka, ale równie zajmujący:

https://krakow.tvp.pl/37704157/czy-doszlo-do-znieslawienia-wlascicielki-hoteli-dla-psow

Jaka to kategoria? Teatr? Sami osądźcie.

Oooooo materiał stał się niedostępny, a jeszcze wczoraj można było oglądnąć panią przewodniczącą, jak broni wiceprzewodniczącej, twierdząc, że ta wspólnie z nią interweniowała w sprawie niewłaściwego traktowania psów w hotelu. Czy opluwanie, mieszanie z błotem, wyzywanie, to interwencja ? I że zniesławienie miało polegać na powiadomieniu mediów przez wiceprzewodniczącą o łamaniu ustawy o ochronie zwierząt. A o szambie na dogomanii ani słówka! O rzekomym doniesieniu do mediów miał powiadomić właścicielkę hotelu jedn z dziennikarzy ha ha ha!

W dodatku pani przewodnicząca sama się przyznaje, że działa wspólnie z  wiceprzewodniczącą  przestraszony2.gif.93543d004cc5f86098f2359dae740da4.gif

Materiał jednak dostępny :) I dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ojj...upalne lato mamy. Właściwie miałam pisać coś o odwadze cywilnej, o odpowiadaniu za własne czyny, o chowaniu głowy w piasek i uciekaniu przed odpowiedzialnością, ale właściwie szkoda słów. Żenujące. Dziś mamy 2 sierpnia i co?. Hmm, zdam się tylko na tytuł piosenki, o:

Właśnie tak. Jak to jest patrzeć na własne odbicie w lustrze?

 

 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Dzieńdobrywieczorek :) Ale, ale..widzę ze ktoś tu muzyki nie lubi? I ludzi którzy muzyke lubią? Może jedna złożę to na karb zmian pogody? Tak, tak myślałam, pogoda sie zmienia, ciśnienie :) skacze, dekielek zaczyna podskakiwać, ojj :) Za to kawałek zapuszczę, a co mi tam, dla stałych wielbicieli:

https://youtu.be/GJTVyoqj23M

A na napięcia dobry masażyk jest :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...