Jump to content
Dogomania

Czekała blisko rok, ale doczekała się wspaniałych, kochających opiekunów. Ma wspaniały DOM.Jedna z sześćdziesięciu pozostawionych bez opieki psiaków czeka u mnie na kochających Ludzi :(


elik

Recommended Posts

Dnia 29.07.2018 o 12:50, elik napisał:

Ciiiiiicho wiem ;/   Z braky laku, dobry kot :)

No co mam zrobić ? nie mam nowych zdjęć i nie za bardzo chcę się o nie upominać :(

Jasne,że tak :)

A na zdjęcia....wiadomej ....poczekamy;)

 

 

IMG_20180626_095939.thumb.jpg.4eebaa5319f3d25acb36dffa696c0a6e.jpg

Zawsze rozbrajają mnie takie zdjęcia :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.08.2018 o 19:01, b-b napisał:

To czekamy na wieści :)

No to som i to fajowe :)

Z opowieści Pni Niny wywnioskować można, że wszyscy bez wyjątku kochają Kikunię, a ona kocha ich, również bez wyjątku :)  Jak tylko ktoś usiądzie gdziekolwiek, to Kikunia szybciutko usadawia się obok i kładzie łebek na kolana o tak, jak właśnie teraz w trakcie naszej rozmowy. Pani NIna usiadła na tarasie, a Kikunia od razu wskoczyła jej na kolana i za chwilę już kimała  :)

PART_1533749030808.thumb.jpeg.13c9850bd9bd63a21eeda5d5ca4e6267.jpeg

PART_1533749176289.thumb.jpeg.6d1739788a37ee928326c07ef4b02c9e.jpeg

Zwróćcie proszę uwagę jak bardzo sypie się z Kikuni sierść. Pani Nina pytała, co może zrobić, żeby Kikunia nie gubiła tak sierści.

PART_1533749109503.thumb.jpeg.44101cea5e2f801f322328b1d671b90c.jpeg

A tak Kikunia lubi leżeć na tarasie i nie przeszkadza jej gorące słońce :) Leży na grzbiecie z wszystkimi łapeczkami w górze. Nie widziałam jeszcze, żeby tak psiak wypoczywał :)

PART_1533748937047.thumb.jpeg.2e774ef93ffa3a777619037318b69601.jpeg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, uxmal napisał:

jeżeli to nie jest problem z tarczycą, to na sierść polecam surowe żółtko co 2-gi dzień :)

Przetestowane na moich psiakach i na ludziach :)

Dzięki kochana :) Czyli najpierw trzeba byłoby wykluczyć tarczycę jako powód prawda?

A to surowe żółtko, to do zjedzenia?

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, elik napisał:

Dzięki kochana :) Czyli najpierw trzeba byłoby wykluczyć tarczycę jako powód prawda?

A to surowe żółtko, to do zjedzenia?

Jeżeli Kikunia jest młodą sunią to mało prawdopodobne żeby to była tarczyca (przepraszam ale nie wiem ile sunia ma lat)

A żółtko na surowo do jedzenia. Może być razem z karmą albo jako deserek :)

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, uxmal napisał:

Jeżeli Kikunia jest młodą sunią to mało prawdopodobne żeby to była tarczyca (przepraszam ale nie wiem ile sunia ma lat)

A żółtko na surowo do jedzenia. Może być razem z karmą albo jako deserek :)

Kikunia ma prawdopodobnie około 4 lat więc jest młodziutką sunią, ale przez pierwsze swoje lata z pewnością nie była odpowiednio karmiona, ale to chyba nie ma wpływu na tarczycę. Chyba, że się mylę?

A czy można jajko na surowo jeść? Ostrzegają przed bakteriami :(

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

Kikunia ma prawdopodobnie około 4 lat więc jest młodziutką sunią, ale przez pierwsze swoje lata z pewnością nie była odpowiednio karmiona, ale to chyba nie ma wpływu na tarczycę. Chyba, że się mylę?

A czy można jajko na surowo jeść? Ostrzegają przed bakteriami :(

No to Kikunia to młodziutka sunia. Raczej nie tarczyca jest winna. Może zmiana karmy to wywołała?

Bakterii w żółtku się nie boję a nawet jak jakieś są to chyba dobre, bo dobrze się czuje:)

Jem żółtko na surowo i mój TZ też :) Ja to sobie miodem okraszam, bo czystego smaku żółtka nie lubię. Ponadto, tatar bez żółtka ... nie jest tatarem. :)

Moje psiaczki też żółteczko jadają i mają się dobrze.

 

Link to comment
Share on other sites

A ja dopiero zobaczyłam zdjęcia i przeczytałam relacje - no REWELACJA :) Kochana Kika, dzielna mała wojowniczka!

Mój kundliszon na sierść również poleca żółtko. Można też pomyśleć o tranie i siemieniu lnianym :) Moje mają w ten sposób urozmaicane posiłki, zwłaszcza w okresie linienia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.08.2018 o 04:29, Nesiowata napisał:

Nie ma żadntch wieści o małej "zdrajczyni"?

Są, dostałam nowe zdjęcia, ale po aktualizacji systemu, nie potrafię przekopiować zdjęć z telefonu do laptopa. Zrobię to, jak wrócę na działkę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...