Jump to content
Dogomania

Czekała blisko rok, ale doczekała się wspaniałych, kochających opiekunów. Ma wspaniały DOM.Jedna z sześćdziesięciu pozostawionych bez opieki psiaków czeka u mnie na kochających Ludzi :(


elik

Recommended Posts

Dnia 1.07.2018 o 05:27, Nesiowata napisał:

Czekam sobie na jutro.

Jest nadzieja, że to jutro będzie już dzisiaj.

Już wiem czemu  nie miałyśmy wieści od Pani Niny. Rodzinka była na wspaniałym wypoczynku w Turcji. Maleńka została u Rodziców. Wczoraj było wielkie powitanie i ogromna radość, choć początkowo panienka okazała wielkie zagniewanie z powodu nie zabrania jej na tak wspaniałe wojaże.

Myślę, że znowu będziemy miały czym oczy cieszyć :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

No i dalej sobie czekam. Dobrego dnia dla wszystkich.

Kochana Nesiowata, zdjęcia miałam już wczoraj, ale byłam tak padnięta, że nie dałam rady. Dzisiaj wkleję Kikunię mordującą kolejnego miśka :(

Link to comment
Share on other sites

No i dopiero teraz mam chwilkę, choć rano nie dokończyłam aktualizować rozliczeń psiaków, bo dogo się zepsuło, ale już tak długo czekacie na Kikunię, że muszę ją wreszcie pokazać :)

Przyłapana na gorącym uczynku

PART_1530562351973.jpeg.c926f87739e72c26e9c2ad964aa329e3.jpeg

PART_1530561980862.jpeg.53b6bad146700e27cc8f286fceba957b.jpeg

Jaka zadowolona z siebie :)

PART_1530562028548.jpeg.8688b6fd04938a6504e92c9fd6c08422.jpeg

PART_1530561941199.jpeg.544551809095906b75ad60a362e779ee.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lajkami się wypstrykałam na Canisku, ale jutro obdzielę tę śliczną maliznę, która nas tak pięknie, pozytywnie zaskoczyła *) *)

Kochane chucherko dało radę, pięknie się "przyjęło" w nowym domku *)

Brawo elik! pięknie wychowałaś Kikunię przez ten rok, gdy u Ciebie była *) a taki strachulec z niej był, oj był, a tu proszę - "polubiłam ludzi i się ich nie bojam, nie nie" *) *)  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Usiata napisał:

Lajkami się wypstrykałam na Canisku, ale jutro obdzielę tę śliczną maliznę, która nas tak pięknie, pozytywnie zaskoczyła *) *)

Kochane chucherko dało radę, pięknie się "przyjęło" w nowym domku *)

Brawo elik! pięknie wychowałaś Kikunię przez ten rok, gdy u Ciebie była *) a taki strachulec z niej był, oj był, a tu proszę - "polubiłam ludzi i się ich nie bojam, nie nie" *) *)  

Ogromnie się cieszę, że Kikunia tak świetnie się odnalazła wśród swojej Rodziny i że tak szybko zaakceptowała kolegę, choć on taki duży :)

Dzięki za miłe słowa  buziak.gif.a1c3dfa617cab92cda7f303d3a94c8d2.gif

5 godzin temu, Usiata napisał:

Czy mogę sobie ściągnąć tę foteczkę na kompa? (proooszę);  normalnie słodziaki dwaaaaa *) *)

Jasna sprawa :) Bierz co chcesz :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Jaka z niej łobuziara :) Widać to w oczach:) świetnie trafiła!

Masz rację :) Kikunia bardzo lubiła łobuzować.  A to podkradła pluszaka Alfikowi i z wielkim hipopotamem w pyszczku, większym niż ona sama,  uciekała, albo podkradała mu co lepsze kąski z miski, albo zaczepiała podgryzając delikatnie :) Jednym słowem łobuzica :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Nesiowata napisał:

Kika doskonale wie jak się ustawić w swoim psim życiu. Zawsze mniejszy psiak próbuje rządzić i co dziwne - zazwyczaj to się udaje. Dalszego powodzenia malutka.

To prawda :) Im mniejszy osobnik, tym ma większy apetyt na władzę :)

Niech się jej układa jak najlepiej :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
6 godzin temu, Nesiowata napisał:

A jakie wieści od Kiki? Czy to nie byłby czas na wizytę?

Kochana Nesiowata pojadę po powrocie do Krakowa. Teraz jeszcze jest za wcześnie. Zmarnowałabym to wszystko, co Kikunia zbudowała sobie przez te kilka miesięcy. Musi upłynąć co najmniej pół roku. Okrutnie mi się chce zobaczyć ją, przytulić, wygłaskać, usłyszeć, ale muszę wytrzymać  :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...