Jump to content
Dogomania

Czekała blisko rok, ale doczekała się wspaniałych, kochających opiekunów. Ma wspaniały DOM.Jedna z sześćdziesięciu pozostawionych bez opieki psiaków czeka u mnie na kochających Ludzi :(


elik

Recommended Posts

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Ale jej dobrze :)

Mam nadzieję, że sobie nie krzywduje ;)

 

22 minuty temu, Gabi79 napisał:

Słodka KIkunia!!!

Słodka, nawet bardzo słodka, szkoda, że tylko do mnie :(  W stosunku do obcych jest nieufna, a do odwiedzających agresywna. Podskakuje, obszczekuje szczerząc ząbki. Kiedyś chciała dziabnąć nawet TZta.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 12.08.2017 o 15:18, elik napisał:

....

Słodka, nawet bardzo słodka, szkoda, że tylko do mnie :(  W stosunku do obcych jest nieufna, a do odwiedzających agresywna. Podskakuje, obszczekuje szczerząc ząbki. Kiedyś chciała dziabnąć nawet TZta.

Elik,a zazdrosna Kikunia o Ciebie?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Figunia napisał:

Eluniu, czy widzialas ta prośbę ???

Może Kikunia nie jest wiernym odbiciem Figi, ale trochę chyba ja przypomina. Może by to "trochę" wystarczyło... O ile oczywiście byłby to dobry domek.

Przesyłam móc serdecznych myśli.

Ania

Witaj Aniu :)

Nie, nie byłam, nie widziałam tego wątku. Dziękuję. Zaraz tam pobiegnę :)

EDIT

Byłam i wpisałam się, ale coś dziwny wydaje mi się ten post. Zobaczymy :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Figunia napisał:

Mnie tez wydal sie dziwny ale pomyślałam, ze jestem przewrazliwiona i "czepiam się" sama nie wiem czego...

Sprawdzić jednak nie zawadzi, bo a nóż...

Masz 100% racji Aniu :) Nie wolno zaprzepaścić szansy. Dlatego też poprosiłam autora wątku o kilka słów o sobie.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Figunia napisał:

Zatem czekamy co z tego wyniknie.

Przy okazji kciuki za najlepszy domek dla Kiki!

Jak na razie zero odpowiedzi na tamtym wątku, chociaż były 3 posty.  Zobaczymy.

Dzięki za kciuki  :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.07.2017 o 00:10, elik napisał:

Kolejny pobyt w Krakowie i znowu strach w oczach  Kikuni :(  Łudziłam się, że wyjdzie z tego przy naszej i naszych psów pomocy. Niestety :(  Zakupiłam 10 szt. tabletek leku uspokajającego Zylkene. Wiem, że taka ilość nie pomoże, ale lek jest drogi i chcę zobaczyć czy pomoże suni. Jeśli zauważę wyciszenie, kupię następna porcję.

595c12f51a809_10tabl.Zylkene(2).jpg.7596a43dfa77fee056b4f0436ce8409e.jpg  595c1283e60a9_10tabl.Zylkene(1).jpg.bea0b03684da1abd71669155fe433df0.jpg

Jeszcze dwukrotnie kupowałam dla Kikluni Zylkene. Nie od razu dopisałam w rozliczeniu finansów i nie od razu wkleiłam  na wątek zdjęcia paragonu i tabletek. Efekt tego jest taki, że w czeluściach kompa nie mogę teraz odnaleźć zdjęć z tego drugiego zakupu :(  Mam zdjęcia z pierwszego i ostatniego zakupu - 3.07. i  27.07. 

Drugi raz kupowałam Zylkene w Lecznicy Krak-Vert i zapłaciłam 40,00 zł być może paragon został w Krakowie. Jeśli tak, to zrobię zdjęcia i wkleję. 

Trzeci raz kupiłam Zylkene w Bochni. Zdjęcia na szczęście znalazłam jeszcze w telefonie.

  20170727_123753.thumb.jpg.2f3860b07125ec67e8022d3604819385.jpg   20170727_123853.thumb.jpg.6499601f7f06668ea2bfdcd1f6fc8ff9.jpg 

20170727_123945.jpg.18a95b0399092b6c65504230b2d26f6a.jpg

Przestałam podawać suni ten lek ponieważ jego oddziaływanie na sunię było znikome, choć dawka końska.

Zastanawiam się czy obroża feromonowa nie byłaby  bardziej skuteczna. Czy macie może doświadczenie w stosowaniu tego typu obroży?

Link to comment
Share on other sites

Na prośbę elik zrobiłam Kikuni opis do ogłoszeń. Znów wyszedł mi za długi, ale bardziej skrócić nie umiem, poprawki i uwagi mile widziane :)
Jeśli stwierdzicie, że opis jest nie taki, jaki powinien być to postaram się zrobić krótszy.

Kiki to najmniejsza wśród najmniejszych. Księżniczek oczywiście. Łabędzia szyja, smukła sylwetka, maniery damy, delikatność i kruchość porcelany.
Przez długi czas była niewidzialna – bo jak taki mikropiesek miał się wyróżniać pośród kilkudziesięciu innych psów? Choć zahartowana w trudnych warunkach, obecnie ceni sobie wygodne poduchy i kolanka kochających ludzi.

Kika ma delikatny charakter, nie lubi hałasu i tłumów. Lubi być podziwiana, ale potrzebuje spokojnego podejścia: nie lubi natrętów. Potrzebuje cierpliwej, szczerej miłości. Takiej miłości, która przystoi księżniczkom. Jest jak słodycz, ale słodycz wytrawna – tylko dla wybranych. Dla tych, którzy dadzą jej czas i dla tych, którzy będą rozumieć, że mają do czynienia z psią księżniczką. I choć Kika jest mała ciałem (waży zaledwie 5kg) to wielka duchem i doskonale wie, jak przypodobać się ludziom. Lubi być podziwiania i rozpieszczana, lubi też wyrażać własne zdanie. Oczywiście jest księżniczką, więc i zna bon ton: jest posłuszna, wychowana, w domu nie niszczy i nie brudzi, ładnie spaceruje na smyczy. Właściwie nie sprawia problemów – tylko trzeba mieć na uwadze, że jest delikatna i wrażliwa, i potrzebuje odpowiedniego podejścia.

Świetnie dogaduje się z psami i chętnie bierze z nich przykład, więc dobrze by było, gdyby na nowych salonach był już zrównoważony psi dżentelmen albo inna psia dama do towarzystwa.

Jak przystało na księżniczkę, Kika bardzo ceni spokojne życie w domu z ogrodem, z dala od zgiełku wielkiego miasta. Życie wielkomiejskie ją przeraża, dlatego szukamy jej domu raczej spokojnego, na uboczu, najlepiej domu z ogródkiem.

Kika ma dopiero 2lata, jest już wysterylizowana, odrobaczona i zachipowana, posiada książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami. Obecnie przebywa w Domu Tymczasowym w Krakowie, gdzie spokojnie czeka na swoją Rodzinę.

Jeśli chcesz, aby Kika zawładnęła Twoim sercem, zadzwoń:
XXXX

Aby adoptować Kikę, należy wyrazić zgodę na wizytę przed- i po/adopcyjną oraz podpisanie umowy. Nie decyduje kolejność zgłoszeń, szukamy jej najlepszego domu. Nie zostanie wydana do budy ani jako zabawka dla dziecka.


 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tysiu, jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję za piękne teksty :)  Zamówiłam i zapłaciłam ogłoszenia, ale się nie ukazały. Może dziewczyna nie miała czasu - napisałam dopiero w piątek. Może zrobi na następny weekend, bo na weekend prosiłam.

Na razie ja ogłaszam na OLX i Gumtree

https://www.olx.pl/oferta/kika-malenka-delikatna-sunieczka-CID103-IDohSui.html

59a2b13916776_Kikaog.png.a65df14213bf22bb8920104880266cd8.png

Przelew za promowanie.

59a2b0e25f259_Kikaprzelew.png.a2e7d8333b43b361c43c0c739e4f1766.png

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Usiata napisał:

Łomatulu, a gdzież to Kikunia tak się schowała, że jej w ogóle nie widać?

Słodziaczek malutki w pieleszach na fotkach Buzki

Głaski cieplutkie dla malizny zostawiam List

Witaj Ciociu :) Jam siem nie schowała, tylkom jeszcze nie wstała :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...