Jump to content
Dogomania

Umieram...przeprowadzisz mnie za tęczowy most-trzymając za łapkę?


xzea

Recommended Posts

PILNE

-Wires, nie patrz tak na mnie. Wiem, że to ciężkie wiedzieć, że się umiera. Widzę, że to wstrętne raczysko dotyka najbardziej niewinne stworzenia.
-Tylko, że ja boję się umrzeć sam...///////////
Wires jesteś wspaniałym psem, nawet w chorobie, może ktoś Cię wypatrzy, ktoś spojrzy Ci w oczka i weźmie do domu...może....
-Tylko ...tylko ja się boję, że to już będzie, gdy zamknę ślepka, a ja zawsze bałem się być sam. Więc, gdyby tak ktoś zabrałby mnie do domu, do ciepełka...nie zająłbym dużo miejsca, wodziłbym za moim wybawcą oczkami, patrzałbym jak robi herbatę, a potem kucnąłby koło mnie i posmyrał za uszkami, bo TO kocham najbardziej.
-Wires nie obiecam Ci, że ktoś się znajdzie, ludzie są dziwni....boją się starych piesków...a te które niebawem umrą najbardziej....
Ja mimo to będę czekał...i przyrzekam -będę Cię wypatrywał....ale tylko tyle ile starczy mi sił.

Wires kiedyś był dorodnym , pięknym psem...był... Jakiś czas temu zaczął chudnąć, diagnostyka, badania....wyrok: rak prostaty, przerzuty do płuc...rokowania? jakie rokowania...! On umiera! Ma ok 8-10 lat i marzymy by jeszcze zaznał miłości, by ktoś ugotował mu dobre mięsko, głaskał po główce i mówił : Wiresku tak bardzo Cię kocham....
Ty razem nie prosimy-tym razem Błagamy....o dom dla tego wspaniałego PSA. Zapewniamy pomoc weterynaryjną. Piesek znajduje się w Bielsku-Białej
Wszelkie infromacje: 608 427 792, 604 587 603

17814464_942304655911213_9048480352147097626_o.jpg

18010480_942304555911223_535717192108991754_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, ewunian napisał:

Niestety nie jestem wolontariuszką, która pilotowała tą adopcję, szczegóły o nowym domu można poznać w linku poniżej.

https://m.facebook.com/pg/psiaekipa/photos/?tab=album&album_id=942304509244561&ref=page_internal

 

Dziękuję :)
Stara baba jestem i może dlatego "miętka", bo nie umiem powstrzymać fontanny łez ...
Zostawiam najlepsze życzenia, pozdrowienia dla Psiej Ekipy i nowej Rodzinki z wiarą, że Ich dobre, pięknie kochające serca sprawią, że droga do Tęczowego Mostu będzie dłuższa i lżejsza na przekór chorobie. Powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...