Jump to content
Dogomania

Funia ma swój wymarzony domek !


AgusiaP

Recommended Posts

8 minut temu, joanka40 napisał:

Mocno trzymam kciuki za psinkę.

Trzymaj mocno Asiu

1 minutę temu, kiyoshi napisał:

nawet nie wiem co napisać:(

to jakiś koszmar...

Kasiu, Ty jak zawsze jesteś czujna i dbasz wspaniele o swoich podopiecznych! wielki szacunek dla Ciebie.

Robie bazarek dla Funi, postaram się ruszyć lada dzień.

Funiu- bądż silna, walcz!

Izunia ślicznie dziękujemy za bazarek:)

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, kiyoshi napisał:

bardzo błyskawicznie przygotowany bazarek z przepiękną biżuterią od atulek (której z całego serca dziękuje! dzięki niej miałam fanty na tzw. 'czarną godzinę')

ZAPRASZAM I PROSZE O POMOC W PODBIJANIU. Jutro będe rozsyłać zaproszenia

 

Izunia kochana jestes !!!

Ogromne dzieki !!!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, AgusiaP napisał:

Izunia bardzo Ci dziękujemy, bardzo.

We wtorek biorę sie do roboty za zdjecia i opisy na bazarek dla Funi.

Na chwile obecna koszt badań i zabiegu  603 zł.

 

 

 

 

 

 

Kasiu - bardzo dziękuję za czujność. Ona w schronisku by długo nie pożyła - w schronisku opiekunami są przeważnie mężczyźni - miałaby przechlapane na wstępie :( - mogę założyć się, że zareagowałaby agresywnie - na pewno głównie ze strachu :(. Będzie dobrze - "ktoś" nad nią czuwa - może to zabrzmi śmiesznie..., ale ... Ona wyzdrowieje :). Cały ten zbieg okoliczności - ogłoszenie na profilu schroniska, potem jakiś impuls żeby zadzwonić i zapytać,czy aktualne itp itd . Musi być dobrze. Ona musiała mieć to ropomacicze już od kilku lat, bo opiekunka mówiła, że "ona raz miała cieczkę, raz nie...

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Poker napisał:

AgusiaP, napisz może w tytule wątku ,że sunia walczy o życie.

Malutka zdrowiej.

Jest album zrobiony na FB przez Anię https://www.facebook.com/pg/FundacjaLepszySwiat/photos/?tab=album&album_id=1042469139186369

Najlepiej chyba jak tam Ania dopisze, że Funia jest po operacji i walczy o życie ? Macie propozycje jak to opisać w albumie ? Pisałam już do Ani.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, kasiainat napisał:

Niestety przynoszę złe wiadomości;( USG wykazało, że Funia ma ropomacicze, guz w jamie brzusznej - nie związany z żadnym narządem wewnętrznym i guzek na prawej listwie mlecznej. Zrobiliśmy badania krwi, biochemia jest bardzo dobra, morfologia kiepska:-( Gorączka 40 stopni. Dostałą kroplówkę na wzmocnienie.

Sunia w tej chwili jest operowana, nie wiemy czy uda się usunąć guz w jamie brzusznej (w optymistycznej wersji może to być powiększony węzeł chłonny). 

Kasiu - napisałam Ci sms.

Link to comment
Share on other sites

FUNIA kilka tygodni temu straciła wszystko ! Jej Pani umarła, a sunią nikt nie chciał sie zająć. Sama siedziała w pustym mieszkaniu, dokarmiana przez sąsiadkę!

Sunia trafiła do hotelu. Poszukiwania nowego domu szły pełną parą, jednak 30.04 sunia nagle poczuła sie bardzo źłe- USG wykazało guza w jamie brzusznej i podejrzenie ropomacicza. Sunia natychmiast trafiła na stół. Diagnoza pooperacyjna :

"Funia miała krwotoczne zapalenie macicy(krwiomacicze) bardzo mocne, nastąpiła perforacja ściany macicy i krew wylała się do otrzewnej. Niestety Funia ma silne zapalenie otrzewnej. Dostaje kroplówki i silne antybiotyki dożylnie - stan suni jest ciężki. Na macicy były guzki nowotworowe"

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, AgusiaP napisał:

FUNIA kilka tygodni temu straciła wszystko ! Jej Pani umarła, a sunią nikt nie chciał sie zająć. Sama siedziała w pustym mieszkaniu, dokarmiana przez sąsiadkę!

Sunia trafiła do hotelu. Poszukiwania nowego domu szły pełną parą, jednak 30.04 sunia nagle poczuła sie bardzo źłe- USG wykazało guza w jamie brzusznej i podejrzenie ropomacicza. Sunia natychmiast trafiła na stół. Diagnoza pooperacyjna :

"Funia miała krwotoczne zapalenie macicy(krwiomacicze) bardzo mocne, nastąpiła perforacja ściany macicy i krew wylała się do otrzewnej. Niestety Funia ma silne zapalenie otrzewnej. Dostaje kroplówki i silne antybiotyki dożylnie - stan suni jest ciężki. Na macicy były guzki nowotworowe"

..wkleiłam ten tekst przy udostępnianiu na FB    ..mogłam?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, danyww napisał:

Jestem też u Funi.  Na FB uzupełnijcie wiadomości o Funi, żeby można było udostępniać i prosić o pomoc finansową.  Na razie udostępniłam o bazarku ale więcej osób zawsze jest na FB

 

 

Może ktoś wrzuci na siepomaga ? Udostępniłam info o bazarku na FB i poprosiłam adminów różnych grup o udostępnienie i znajomych też - ale widzę, że na bazarku już fanty się kończą .

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, danyww napisał:

..wkleiłam ten tekst przy udostępnianiu na FB    ..mogłam?

no pewnie, że mogłaś:)

 

8 godzin temu, Kulfoniasty napisał:

Może ktoś wrzuci na siepomaga ? Udostępniłam info o bazarku na FB i poprosiłam adminów różnych grup o udostępnienie i znajomych też - ale widzę, że na bazarku już fanty się kończą .

siepomaga byłoby dobrze załozyć. Ja niestety nie potrafie:(

na bazarku fanty wcale się nie kończą;) zaraz będe dodawać nowe zestawy, bo atulek w nocy podesłała mi zdjęcia. Cegiełki też są w ilości nieograniczonej....

 

Minęła noc...wierze całym sercem, że Funia jest dziś w lepszej formie.

Zdrowiej nam maleńka!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, kiyoshi napisał:

no pewnie, że mogłaś:)

 

siepomaga byłoby dobrze załozyć. Ja niestety nie potrafie:(

na bazarku fanty wcale się nie kończą;) zaraz będe dodawać nowe zestawy, bo atulek w nocy podesłała mi zdjęcia. Cegiełki też są w ilości nieograniczonej....

 

Minęła noc...wierze całym sercem, że Funia jest dziś w lepszej formie.

Zdrowiej nam maleńka!

Ja niestety tez nie potrafię.

 

Mam nadzieje, ze nasza Funieczka powolutku wraca do zdrowia, wierze w to całym serduchem.

Jak tylko będę cos wiedziała, zaraz dam znać na watku.

Link to comment
Share on other sites

Kasia dzwoniła do lecznicy, wiemy tylko, ze jest lepiej, ale kciuki dalej bardzo potrzebne.

Pani doktor ma dzisiaj dwa zabiegi i duzo pacjentów, wiec pózniej do Kasi zadzwoni i wszystko na spokojnie jej powie.

 

Sloneczko walcz i nie poddawaj sie.

Tyle dobrych duszyczek Ci kibicuje.

 

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Kulfoniasty napisał:

Czy któraś z osób tutaj ma konto na FB ? Ania z fundacji Lepszy Świat zadała tutaj pytanie  https://www.facebook.com/pg/FundacjaLepszySwiat/photos/?tab=album&album_id=1042469139186369

Czy ktoś może Jej odpowiedzieć ?

Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale musiałam znaleźć fundację, która udostępni nam nr konta do wpłat dla Funi z FB

Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA

ul. Kilińskiego 5
22-400 Zamość

Konto: 97 2030 0045 1110 0000 0200 1700

Koniecznie z dopiskiem darowizna dla FUNI
BGŻ S.A. O/Zamość

KRS: 0000380616

 

Ewciu, gdybyś mogła odpowiedzieć na FB, bardzo Cię proszę:)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, AgusiaP napisał:

Kasia dzwoniła do lecznicy, wiemy tylko, ze jest lepiej, ale kciuki dalej bardzo potrzebne.

Pani doktor ma dzisiaj dwa zabiegi i duzo pacjentów, wiec pózniej do Kasi zadzwoni i wszystko na spokojnie jej powie.

 

Sloneczko walcz i nie poddawaj sie.

Tyle dobrych duszyczek Ci kibicuje.

 

i niech tak juz pozostanie!

<3

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Mysza2 napisał:

Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale musiałam znaleźć fundację, która udostępni nam nr konta do wpłat dla Funi z FB

Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA

ul. Kilińskiego 5
22-400 Zamość

Konto: 97 2030 0045 1110 0000 0200 1700

Koniecznie z dopiskiem darowizna dla FUNI
BGŻ S.A. O/Zamość

KRS: 0000380616

 

Ewciu, gdybyś mogła odpowiedzieć na FB, bardzo Cię proszę:)

Ewa Brull już napisała - ja napisałam, że się zgadza :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...