Jump to content
Dogomania

Wyroki w sprawie Buni i inne ciekawe FAKTY - dla zainteresowanych i dla niedoinformowanych


TaTina

Recommended Posts

Zrobiłam sobie przerwę na kawę, wchodzę na Dogo i co widzę? 

Piaskownica na nowo? jakieś deja vu odczuwam, a dwa lata jednak upłynęły...

Nic, a nic nie dociera do pustej głowy-do-nosowej. A nawet więcej. Próbuje to obrażać tych, których albo zniesławia od długiego czasu, albo im przypisuje swoje urojenia mózgowe, albo na których donosi, albo którym wygraża.

Jak nazwać takie postępowanie? ma ktoś jakiś pomysł? 

A że obrzydliwe, to fakt :)

I jeszcze te ich priwy, e-mail'e, "troskliwe" telefoniki, szeptanki z ust do ust, te delikatne ostrzeżonka tu i ówdzie... wstrętne to, aż człowieka ciarki przechodzą....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.04.2017 o 11:41, Topi napisał:

A nie uwiera Cię ludwa czas odebrany Twojemu pracodawcy ? Czy mam sprawdzić co On na to ?

Takie długie posty... pisane w godzinach pracy...

1.png

:)

49 minut temu, Topi napisał:

Twierdzisz, że jestem donosicielką, że jestem arogancka, głupia i w dodatku mnie straszysz ?

Tak publicznie to robisz ludwa ?

Podtrzymasz tę wersję w sądzie czy będziesz udawać, że to nie Ewę Dudę tak pomawiasz ?

 

 

No gdzież bym śmiała? Ciebie Topi?

Ależ skąd. A jak bylo z tym Expressem Reporterów? Na wspomnienia mnie wzięło jeszcze...a banem na dogo? Przypomnisz za co? 

Nie emocjonuj się, bo to zwyczajnie jest niezdrowe a biorąc pod uwagę twój brak wiedzy o sprawie Buni oraz to, że w tamtej sprawie nawet nie uczestniczyłaś, to zadziwia mnie fakt twojego zaangażowania w ten wątek. Ale ja się dość często dziwię, wolno mi, nie? 

 

Link to comment
Share on other sites

Siedzę właśnie na profilu Topi i szukam w jej aktywności, jak to Topi dzielnie działa na Dogomanii dla tzw. dobra psów.

I wiecie, póki co, widzę jakieś sporadyczne, pojedyncze przypadki pomocy ... no, ale dopiero zaczęłam, poczytam dalej, całkiem ciekawa lektura...

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Usiata napisał:

Siedzę właśnie na profilu Topi i szukam w jej aktywności, jak to Topi dzielnie działa na Dogomanii dla tzw. dobra psów.

I wiecie, póki co, widzę jakieś sporadyczne, pojedyncze przypadki pomocy ... no, ale dopiero zaczęłam, poczytam dalej, całkiem ciekawa lektura...

Z pewnością Cię zablokuje skoro się chwalisz:)

A swoją drogą-kobity! Skoro się nie lubicie czemu nie zablokujecie sobie tych nielubianych? Nie będą się Wam pojawiać ich posty,oszczędzicie sobie nerwów:)

Link to comment
Share on other sites

Nie sądzę, żeby Topi mnie zablokowała :) bo cóż wówczas robiłaby na Dogo?

Pooglądałam jej aktywność na tym portalu i w większości sprowadza się ona do wątkowego pieniactwa. Dobrze, że jednak kilka psiaków załapało się na jej pomoc, ale trzeba też wspomnieć o czternastu wątkach bezdomnych psów, które wraz z koleżankami zwyczajnie zaśmieciła lub przyczyniła się do ich wywalenia w powietrze.

Nie widzę też podstaw do blokowania Topi, to dla mnie interesujący przypadek braku instynktu samozachowawczego. Z nieustającą ciekawością czytam jej stanowcze twierdzenia o sprawach, o których nie ma bladego pojęcia, gdyż nie była, nie widziała. Ale wie ze 100% pewnością. Bo jej koleżanka powiedziała.

Do tej pory, choć młoda nie jestem, jeszcze nie spotkałam w życiu takiego osobnika dlatego też przyglądam się jej poczynaniom, zarówno na Dogo, jak też w realu z dużym zaciekawieniem. To takie moje studium poznawcze :)

I wiesz, gdyby nie te obserwacje to pewnie nie dowiedziałabym się do czego ludzie potrafią się posunąć w swoich działaniach. Ta zaś wiedza jest bezcenna.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No właśnie.... skoro o pomocy mowa. Szukamy miejsca dla tych 2 psów. Starszy samiec i młoda sunia. Już też wygląda coraz gorzej. Obstawiam, że to nużeniec, więc do wyleczenia w miarę szybko ale bez cieplego, dobrego kąta wyleczyć się nie da

nuż1.JPG

nuż.JPG

Link to comment
Share on other sites

Się czepiacie. Topi pomaga tym psom, którym ma ochotę pomóc i to jej święte prawo.

Topi ma znajome, którym wierz i im też stara się pomóc-z skutkiem różnym. Przykro mi Topi, ale w moim odczuciu bardziej tym znajomym szkodzisz. Ale to moje zdanie i mogę się mylić.

 

Topi-czy Ty naprawdę zniżasz sie do poziomu donosiciela? i knuciciela? 

Link to comment
Share on other sites

Procol Harum,Hendro jeszcze łyknę ale nie jestem w stanie zrozumieć popularności Rammsteina-choc bardzo się staram-Hope:)

Depeche Mode i disco polo mają ze sobą coś wspólnego-linie melodyczną.Powaga :)

A słyszałaś Metallicę w takiej wersji?

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Hope2 napisał:

ej, no...DM mnie tu proszę nie obrażać. Disco-polo samo się przyznaje do czerpania wzorca z innego niemieckiego zespołu-popularny w latach 80tych. Dwóch facetów na pewno. I piali jak zarżnięte koguty

 

Metallica...łatwiej powiedzieć co mnie się nie podoba. Kiedyś na YT przypadkiem znalazłam dziewczynę wywijającą na perkusji-no...wow! oczywiście nie zapisałam i zgubiłam

 

Nie obrażam.Skala dźwięków jest podobna.Serio.Piszę to jako muzyk instrumentalista-hie hie z bożej łaski:)

Jak lubisz perkusję posłuchaj Igora Faleckiego

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Hope2 napisał:

Swoją drogą tak sobie myślę, jak bardzo nieszczęśliwe te dziewczynki i chłopcy, którzy za szczenięcych lat byli...grzeczni. Ze szkoły prosto do domu-wagary? w życiu! A z domu ewentualnie z mamusią do kościółka. Żadnych zabaw, ognisk, wypadów pod namiot, nad jezioro, na koncert (boszz-Jarocin! smykiem z podstawówki byłam i wujek mnie zabrał-niby do wujka, co to daleko mieszkał. Telefonów nie było, wydało się ileś lat później). 

Słodkie lale i śliczni chłopcy...nudni bardzo...

Ja się wyszalałam, głupot też przecież narobiłam. A jak płakałam, jak Kurt popełnił samobójstwo-moja wielka miłość :) I przeciez nawet koleżanki, które Nirvany nie słuchały miały jego plakat nad łóżkiem...Modliły się do niego-serio!

Czasy były inne, bardziej bezpieczne chyba...Miało być ognisko-i było-w górach. Wracaliśmy po weekendzie. Areszt domowy, awantura...

Kolegów miałam w prawie każdej subkulturze-ale z tymi grzecznymi, jakoś na bakier. Łobuz byłam. Nieśmiertelna, wszystko zobaczyć, dotknąć, próbować, PRZEŻYĆ.Morze muzyki-różnej-najlżejszy rock i dalej, mocniej. 

Do dziś kocham gitary. I wokalista musi mieć to coś w głosie, charyzmę...

Kiedy patrzę do tyłu żałuję jednej decyzji. Już dawno naprawione.

I teraz, kiedy mam już pełnoletniego syna-wymarzonego, jedynego-jestem szczęśliwym człowiekiem. Jeszcze tylko wnuki-kiedyś.

 

 

Nie wiem czy byłam grzeczna ale na koncerty to ja raczej poezji śpiewanej jeździłam:) Miałam swoją pasję i jej większośc czasu poświęcałam więc szkoda mi go było na było na robienie głupot. Cieżko pracowałam po prostu "obskakując" dwie szkoły.Do kościółka na chodziłam i nie chodzę:) Nie uważam się za nieszczęśliwą-wręcz przeciwnie-wiem,że w czasach gdy moi rówieśnicy zaczynali coś samdzielnie robić-ja miałam już-w razie czego-zawód w ręku:)

Ale pamiętam jak kiedyś z takimi panczurami poszłam do parku i pilismy wino z papierowych kubeczków:) Potem jeden z nich-już dorosły powiedział,że dla nich to była nobilitacja-hehhe.Było ok tylko chłopcy nieco walili:)

6 godzin temu, Hope2 napisał:

perkusję nie bardzo. Gitary...a już jak basowa jest prowadzącą...

Heh-nie wiem czemu ale jakoś nie porywa mnie gra na gitarze-ba,nawet uważam,że średni bystry fan może z łatwością się gry nauczyć. B gitara to mega łatwy instrument.

Nie chciałaś spróbować?

6 godzin temu, ludwa napisał:

okolice Pultuska

Psiaki można stamtąd zabrać? Czy chodzi to by pomóc ich właścicielom?

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry.

Wątek został założony w konkretnym celu oraz na konkretny temat. Będziemy bardzo wdzięczni za trzymanie się tematu wątku i nie zapychanie go wpisami na tematy "poboczne" i zupełnie nie związane z jego tematyką. Zamieszczanie clipów/teledysków na całej stronie rozmywa główny temat (dość poważny i ważny, jak sądzę) a mogę wręcz powiedzieć, iż niszczy samą idee i sens istnienia tegoż wątku.

Dlatego mamy prośbę do użytkowniczek, które zamieściły tutaj sporą ilość, po prostu "zaśmiecających" wpisów z clipami o ich wyedytowanie i usunięcie teledysków. Proponuję zamieścić je na "luźniejszym" tematycznie wątku, np.tutaj:

Jeśli odczuwacie potrzebę porozmawiania o muzyce, wykonawcach, zespołach itp.proponuję w dziale OffTopic założyć wątek tematyczny, mogę nawet sama wam taki wątek tam założyć, gdyż na Dogomanii jest na pewno więcej osób, które chętnie będą brać w nim udział.  Proszę:

 

Wszyscy zapewne lubimy muzykę, ten czy inny jej gatunek, ale ten wątek przestanie służyć tematowi i celowi w jakim został załozony, jesli tak dalej pójdzie. A szkoda by było go zniszczyć, PRAWDA?

PS

Proszę nie brać mojego wpisu do siebie, ale chodzi tu przecież o KONKRETNY TEMAT (patrz tytuł wątku).

Z góry dziękuję.

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, gojka napisał:

 

Psiaki można stamtąd zabrać? Czy chodzi to by pomóc ich właścicielom?

Psiaki TRZEBA stamtąd zabrać, bo nie każdemu się podobają, nie mają właścicieli ani nie ma gdzie ich leczyć. Sunię ew. będę miała gdzie umieścić ale z psem jest problem. Czekamy na jeszcze jedną odpowiedź. Mamy ew.miejsce w hotelu ale z kolei to duże koszty, biorąc pod uwagę, ze leczenie potrwa a i pies jest starszy, to z adopcją szału nie będzie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...