Jump to content
Dogomania

Wielkanocne porządki - dwie sunie porzucone w lesie już w swoich super domkach!


Recommended Posts

Od rana mam relację, zdjęcia i filmiki... Ze spaceru, z porannego oglądania świata na balkonie na kocyku i w obecności jednego z chłopców:) Majeczka spała z mamą w łóżku jak niemowlę, ma apetyt i zaprasza do zabawy:) Lepiej być nie może:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Kejciu napisał:

A jak Ty Ewciu i DT się czujecie ?najgorsze pierwsze dni są zawsze :( dajecie radę?

My praktycznie non stop siedzimy na FB i piszemy do siebie w stworzonej grupie. Kasia wysyła kolejne filmiki i zdjęcia, my piejemy z zachwytu, a uczucia mamy mieszane. Z jednej strony wielka radość, bo to dom dla Majuszkina. Z drugiej tęsknota:( Na szczęście wiemy, że za jakiś czas znowu zaczniemy chodzić na wspólne spacery i Majutek kochany przybiegnie i będzie całować i cieszyć się, że nas widzi. 

Majeczka pięknie bawi się z dzieciakami i rodzicami, w tle filmików słychac delikatne wskazówki od rodziców w stronę dzieci - jest super!

No i rezydentka Sasza choć jest troszkę spokojniejsza, to nie wykazuje oznak smutku i tęsknoty.

 

To jeden z mnóstwa zapisów Kasi o Majeczce:) W czasie kiedy ona pisze, pozostala czwórka zajmuje się Majką:)

to przedziwne ale jest jak nasza po prostu.....bylismy na spacerze z NASZYM psem, ktory chetnie wrocil do domu...a na spacer wyszel na pelnym spokoju bez zadnych emocji...zero szukania..zero ciagniecia...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Ewa Marta napisał:

My praktycznie non stop siedzimy na FB i piszemy do siebie w stworzonej grupie. Kasia wysyła kolejne filmiki i zdjęcia, my piejemy z zachwytu, a uczucia mamy mieszane. Z jednej strony wielka radość, bo to dom dla Majuszkina. Z drugiej tęsknota:( Na szczęście wiemy, że za jakiś czas znowu zaczniemy chodzić na wspólne spacery i Majutek kochany przybiegnie i będzie całować i cieszyć się, że nas widzi. 

Majeczka pięknie bawi się z dzieciakami i rodzicami, w tle filmików słychac delikatne wskazówki od rodziców w stronę dzieci - jest super!

No i rezydentka Sasza choć jest troszkę spokojniejsza, to nie wykazuje oznak smutku i tęsknoty.

 

To jeden z mnóstwa zapisów Kasi o Majeczce:) W czasie kiedy ona pisze, pozostala czwórka zajmuje się Majką:)

to przedziwne ale jest jak nasza po prostu.....bylismy na spacerze z NASZYM psem, ktory chetnie wrocil do domu...a na spacer wyszel na pelnym spokoju bez zadnych emocji...zero szukania..zero ciagniecia...

 

 

33173074_10156462281856057_5769354789041209344_n.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Od rana mam relację, zdjęcia i filmiki... Ze spaceru, z porannego oglądania świata na balkonie na kocyku i w obecności jednego z chłopców:) Majeczka spała z mamą w łóżku jak niemowlę, ma apetyt i zaprasza do zabawy:) Lepiej być nie może:)

 

33152726_625931024410163_5728118193851990016_n.jpg

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Relacja z rana:)

 

Kolejna super noc, kolejny super radosny poranek, że nie wspomnę o szaleństwach z moją ręką w pysku wczoraj wieczorem, oraz z szyszkami opodal:) Spacer pierwszy i śniadanie zaliczone, zabawa z Maksem od rana także, tuba z tektury i mysz pogryziona, i niebawem na spacer dłuższy. A wczoraj przyjechały ciekawostki typu penisy wołowe  z netu (była zachwycona paczką), wiec mamy przegryzek na kilka mscy (ona ma więcej jedzenia, niż my;), będziemy jej żwacze żuć;)).

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Relacja z rana:)

 

Kolejna super noc, kolejny super radosny poranek, że nie wspomnę o szaleństwach z moją ręką w pysku wczoraj wieczorem, oraz z szyszkami opodal:) Spacer pierwszy i śniadanie zaliczone, zabawa z Maksem od rana także, tuba z tektury i mysz pogryziona, i niebawem na spacer dłuższy. A wczoraj przyjechały ciekawostki typu penisy wołowe  z netu (była zachwycona paczką), wiec mamy przegryzek na kilka mscy (ona ma więcej jedzenia, niż my;), będziemy jej żwacze żuć;)).

 

Cudnie, a to z przedwczoraj.
 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jeszcze nie doczytałam, tylko temat zmieniony widzę - cieszę się ogromnie, że Majka doczekała się DS! :) :) :)

Kradnę banerek Florka! ;)

Edit: O, ten też w domku! :)
To nie kradnę. Co mam ukraść...? ;)

Edit2: Wezmę se w podpis Kulę i kotka. :)

Edited by inka33
dopisek
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, inka33 napisał:

Jeszcze nie doczytałam, tylko temat zmieniony widzę - cieszę się ogromnie, że Majka doczekała się DS! :) :) :)

Kradnę banerek Florka! ;)

Edit: O, ten też w domku! :)
To nie kradnę. Co mam ukraść...? ;)

Edit2: Wezmę se w podpis Kulę i kotka. :)

Majka ma tak super domek, że sama jej zazdroszczę. Kilkanaście filmikow i zdjęć dziennie pokazuje, jak bardzo jest szczęśliwa i kochana w nowej rodzinie:) Muszę kilka wgrać tutaj, bo to naprawdę miód na moje serce i warto sie podzielić takim szczęściem:)

Wpadaj na wątek nowej suni:)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

NIe wiem, czy to nie najlepszy domek spośród wszystkich, które znalazlam psiakom. Majka jest najważniejszym członkiem rodziny i wszyscy są w niej zakochani po uszy. Dzisiaj leciutko skaleczyła się w łapke - polecieli od razu do weta, leki, opatrunki i kołnierz, żeby nie lizała. Jak im powiedziałam, że nie musi mieć kołnierza np. na spacerze albo kiedy ktoś jest obok i nie pozwoli jej na to, to cala rodzinka zrobiła dyżury przy Majce, żeby jak najdłużej byla bez kołnierza. 

Odwiedziłam Majuszkina kilka dni temu, a właściwie umówiłam się na spotkanie na spacerze. Przywitała się super radośnie (mam filmik, bo Kasia nagrywała, ale muszę go zgrać, żeby wstawić) Jak zawsze dostałam mnóstwo buziaków, przytulała się, ale jak przyszło do pożegnania, pobiegła ze swoją rodziną. Zatrzymała się na kilka sekund, żeby zobaczyć co ze mną, ale kiedy zobaczyła, że idę w drugą stronę z moimi suniami, poleciała ze swoimi:) Cudownie było zobaczyć ją na żywo taką szczęśliwą. Filmików dostaję dziennie kilka, zdjęć też dużo, ale dotknąć takiego kochanego psiula, to zupełnie inne uczucie:)

Wrzucam kilka zdjęć, zobaczcie, jak jej dobrze:)

M01.jpg.ce5e9852457be94c5f12cc28b75b2bef.jpg

M02.jpg.8241bb22b9bb397cef48709ca2d067c8.jpg

M03.jpg.52cbcae4ada5cc1f01c1df75d705f00c.jpg

M04.jpg.7a8ae5f9f4fee53ce94420a1a3ae8abd.jpg

 

 

Szyszka też ma się super. Ela - jej rodzinka kupiła tydzień temu działkę pod Warszawą - specjalnie po to, żeby mieć gdzie jeździć z sunią. Kompletnie oszalala na punkcie Szyszki. Jesteśmy w kontakcie, ale Ela nie robi tylu zdjęć, co rodzinka Majki. Wgram choć jedno, żeby pokazać, że i jej jest dobrze:) 

Szyszka.jpg.b145de81d11699ef019c4a65872a956e.jpg

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.07.2018 o 20:59, Tyś(ka) napisał:

Wow, ale Rodziny EKSTRA! :) Powiedz mi, gdzie je można znaleźć?

Gdzies są, ale czasami trzeba na nie dlugo zaczekać:)

2 godziny temu, Mazowszanka13 napisał:

Ewa jak magnes przyciaga Dobrych Ludzi.

To te "nasze" psiaki je przyciągają Malgosiu. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...