Jump to content
Dogomania

Szczenię z łańcucha prosi o pomoc


Mortes

Recommended Posts

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

11 godzin temu, Mortes napisał:

DSC_0833.jpg

Słodziak malutki na właściwym miejscu *) *)

8 godzin temu, ania75 napisał:

i ten łańcuch ...... wiem, że to trudne Mortes ale gdyby nie Ty to ta ślicznota by tam tkwiła ...............

mogę tylko podziękować Ci za to co robisz

Skończyły mi się lajki więc zacytuję Cię, Aniu - w pełni się z Tobą zgadzam :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Drogi Hendro , Aniu:) nic , absolutnie nic sama bym nie zdziałała bez rzeszy dobrych ludzi którzy od czasu do czasu stają na mojej drodze ;) Nie dałoby rady uratować wielu psich nieszczęść bez ludzi z DOGO ... Tak wiem że coraz częściej się słyszy że DOGO  umiera i oprócz garstki pieniaczy nic więcej nie można tu zdziałać ... Ja chyba mam szczęście ;) Mnie udaje się otaczać takimi dogomaniakami, że z wielką satysfakcją kolejny już raz mogę napisać - UDAŁO NAM SIĘ !!!! :) Owszem i mnie się zdarzyło, że żeby ratować psiaka musiałam prosić o zamknięcie dopiero co otwartego wątku, ale ja to traktuje jako wypadek przy pracy , jednorazowy incydent ;) Generalnie nam się udaje ... pamiętacie przecież ile psiaków już wspólnie uratowaliśmy :) Ja dalej wierzę w DOGO i uważam że " DOGO CZYNI CUDA" Dziś tym cudem jest metamorfoza życia Bellusi :) Dziękuję Wam ogromnie za to :)

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Hendra napisał:

Mortes,i jak Cie nie kochać ......

imageproxy-horz.jpg.800effded3d5e8e831b7680b14012a90.jpg

To jest właśnie to!!!! Podpisuję się pod tym postem obiema rękami :)

19 godzin temu, Mortes napisał:

Drogi Hendro , Aniu:) nic , absolutnie nic sama bym nie zdziałała bez rzeszy dobrych ludzi którzy od czasu do czasu stają na mojej drodze ;) Nie dałoby rady uratować wielu psich nieszczęść bez ludzi z DOGO ... Tak wiem że coraz częściej się słyszy że DOGO  umiera i oprócz garstki pieniaczy nic więcej nie można tu zdziałać ... Ja chyba mam szczęście ;) Mnie udaje się otaczać takimi dogomaniakami, że z wielką satysfakcją kolejny już raz mogę napisać - UDAŁO NAM SIĘ !!!! :) Owszem i mnie się zdarzyło, że żeby ratować psiaka musiałam prosić o zamknięcie dopiero co otwartego wątku, ale ja to traktuje jako wypadek przy pracy , jednorazowy incydent ;) Generalnie nam się udaje ... pamiętacie przecież ile psiaków już wspólnie uratowaliśmy :) Ja dalej wierzę w DOGO i uważam że " DOGO CZYNI CUDA" Dziś tym cudem jest metamorfoza życia Bellusi :) Dziękuję Wam ogromnie za to :)

Sama sobie zapracowałaś na to szczęście, i dalej pracujesz.

Zapracowałaś troską o zwierzaki i szacunkiem dla ludzi, a nie zawsze i nie wszędzie idzie to w parze.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mortes przy Twojej wrażliwości na otoczenie i przy tym, że wszystkie bezdomniaki w okolicy szczekają: "Ratunek? Mortes! Ratunek? Mortes! Nie wątpię, niestety, że za czas niedługi, a raczej krótki trafisz na kolejną istotkę z wyrazem oczu = pomóż mi proszę....

Proponuję, spadek po Belli włożyć w dodatkową KOPERTĘ: rezerwa na kolejną bidę. Chyba, że są na teraz pilniejsze potrzeby.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Dusia-Duszka napisał:

Mortes przy Twojej wrażliwości na otoczenie i przy tym, że wszystkie bezdomniaki w okolicy szczekają: "Ratunek? Mortes! Ratunek? Mortes! Nie wątpię, niestety, że za czas niedługi, a raczej krótki trafisz na kolejną istotkę z wyrazem oczu = pomóż mi proszę....

Proponuję, spadek po Belli włożyć w dodatkową KOPERTĘ: rezerwa na kolejną bidę. Chyba, że są na teraz pilniejsze potrzeby.

Dusiu litości :( Lepiej żeby tak nie było. No i jeszcze proponujesz założenie KOPERTY ;) ?

 

Link to comment
Share on other sites

Cytowanie mi nie działa to napiszę, że za Dusią-Duszką, Mazowszanką13 i Grażyną49 powtórzę - zostawić "spadek" po Bellusi na tzw. wszelki wypadek, kolejne potknięcie Mortes na drodze :) w świętokrzyskim pełno takich "niespodzianek", niestety ...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...