Jump to content
Dogomania

Szczenię z łańcucha prosi o pomoc


Mortes

Recommended Posts

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

12 minut temu, Mortes napisał:

Przyznam szczerze że w stosunku do wielu z Was jest mi już po prostu głupio prosić o pomoc .... ciągle te same osoby obciążam "swoimi" znajdkami . Spróbuję też może zainteresować Bellą inne osoby z DOGO .

Zapisuję się u tej cudnej sunieczki, niestety nie mam jak pomóc w tym momencie.

Mortes, glupio to powinno być tym, którzy bezmyślnie klepią w klawiaturę męcząc innych swoimi "dobrymi radami".

Ty po raz kolejny uratowałaś psiaka!!!

Oby tylko ten facet nie wziął kolejnego szczeniaka na łańcuch.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Gabi79 napisał:

Zapisuję się u tej cudnej sunieczki, niestety nie mam jak pomóc w tym momencie.

Mortes, glupio to powinno być tym, którzy bezmyślnie klepią w klawiaturę męcząc innych swoimi "dobrymi radami".

Ty po raz kolejny uratowałaś psiaka!!!

Oby tylko ten facet nie wziął kolejnego szczeniaka na łańcuch.

Pani Renata ma " odwiedzać " to miejsce ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, ludwa napisał:

Mozemy wspomoc jalas lepsza karma. Jesli bedzie taka potrzeba prosze o info na priw. Nie na wszystkie watki wchodze regularnie

Witaj Ludwo :) Dziękujemy pięknie :) Nie znam się na szczenięcych karmach dla dużych małych dziewczynek ;) Może ktoś coś dobrego Bellusi polecić ?

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Mortes napisał:

Witaj Ludwo :) Dziękujemy pięknie :) Nie znam się na szczenięcych karmach dla dużych małych dziewczynek ;) Może ktoś coś dobrego Bellusi polecić ?

Dobra jest Eukanuba dla szczeniąt ras dużych, tylko że to spory wydatek, zwł. jak szczeniak będzie 7-9miesięcznym podrostkiem. Ale szczeniaki dużych ras potrzebują odpowiednich składników, chociaż początek życia tej biednej sunieczki już zrobił zaniedbania, które wychodzą w pózniejszym wieku. Ale okres 6-12 miesięcy to jest czas dużego zapotrzebowania energetycznego na dobre wartościowe jedzenie.

Link to comment
Share on other sites

Mam informacje z dt że maleństwo  ładnie spi w nocy ale musi widzieć swoja opiekunkę . Chodzi za nią krok w krok . Jak tylko Joasia znika w innym pokoju to jest rozpacz. Je ładnie i już coraz częściej załatwia się na podwórku . Bellusia gubi teraz ząbki więc nie ma się co dziwić że są pierwsze straty ;) Rozgryzła na części ulubionego klapka Joasi ;)

Duża mała została odpchlona i odrobaczona . Środki na ten cel sprezentowała Pani Renata :) Dziękujemy :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Onaa napisał:

Dobra jest Eukanuba dla szczeniąt ras dużych, tylko że to spory wydatek, zwł. jak szczeniak będzie 7-9miesięcznym podrostkiem. Ale szczeniaki dużych ras potrzebują odpowiednich składników, chociaż początek życia tej biednej sunieczki już zrobił zaniedbania, które wychodzą w pózniejszym wieku. Ale okres 6-12 miesięcy to jest czas dużego zapotrzebowania energetycznego na dobre wartościowe jedzenie.

Dziękuję Ciociu za radę :) Może jeszcze jakieś propozycje Ciocie mają ? :)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Mortes napisał:

Witaj Ludwo :) Dziękujemy pięknie :) Nie znam się na szczenięcych karmach dla dużych małych dziewczynek ;) Może ktoś coś dobrego Bellusi polecić ?

Może być Eukanuba :) Podeślij mi na priw adres i numer telefonu do przesyłki kurierskiej:) Chociaż jak tak widzę ruch tutaj, to mnie zastanawia jak to jest. Niektóre psy poruszają wszystkich a niektóre nikogo. Nie piszę z jakiejś złośliwości, nie o to chodzi:) Sama po swoich podopiecznych to widzę. U jednego poprosisz o coś i zaraz są chętni do pomocy a u innych stękania jest mnóstwo i efekt mizerny. I nie jest to zależne ani od wieku ani od wyglądu a często nawet od kalectwa.

Fakt, ładny dzieciak:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...