Jump to content
Dogomania

Jest w ciąży?


Pepsimax

Recommended Posts

Czy to możliwe, aby moja psina była w ciąży? 

Jakis czas temu wzięłam ze schroniska psa, który jest kastratem. Nie ma 'jajek', a jednak kiedy moja psina miała cieczke to sie z nim skleiła. Jak to jest możliwe? I czy Wgl jest możliwe, kiedy pies jest kastratem!? Zaznaczam, ze nie chce szczeniąt, a od tego momentu minęło 13 dni i szczerze mówić dopiero teraz doszłam do wniosku, ze chyba cos jest nie halo... :( Można jeszcze ew po 14 dniach zrobić zabieg sterylizacji aborcyjnej/ zastrzyków poronnych? 

 

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, Delph napisał:

Można zrobić sterylizację, zastrzyków nie polecam, lepiej sterylizować. Jeżeli pies był kastrowany niedawno to mogło dojść do zapłodnienia.

W listopadzie 2016 trafił do schroniska i wtedy był sterylizowany. We wtorek pojadę do weta i zobaczymy. Sunia ma Max 10 kg wiec mam nadzieje, ze Ew milionów weterynarz za sterylke aborcyjbą ze mnie nie ściągnie. Chociaż rodzina mówi, ze co, psy będą, to nic. Nie chce szczeniaków No i koniec, boje sie głupio, ze mi sie psinka zmieni, a poza tym co z nimi zrobię. Gdy doszło do zapłodnienia to w sumie w schronisku powinni jako 'zadoscuczynienie' za kastrata za darmo jej to wykonać, bo gwarantowali, ze dzieci miec nie moze..

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli pies był kastrowane w zeszłym roku to nie bedzie ciąży. Miałam podobny przypadek, że suczka w cieczce zgwalciła kastrata, też się spięły ale nic się nie stało. Śmiałam się,że miaały chwilę przyjemności bez konsekwencji. Ale na wszelki wypadek suczkę też wysterylizowałam.

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, dwbem napisał:

Jeżeli pies był kastrowane w zeszłym roku to nie bedzie ciąży. Miałam podobny przypadek, że suczka w cieczce zgwalciła kastrata, też się spięły ale nic się nie stało. Śmiałam się,że miaały chwilę przyjemności bez konsekwencji. Ale na wszelki wypadek suczkę też wysterylizowałam.

Też miałam zamiar akurat po tej cieczce ją sterylizować, i mam nadzieje, ze jednak tej ciąży nie bedzie, ale chyba na wszelki wypadek sprawdzę we wtorek u weta by spac spokojnie :p 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...