Jump to content
Dogomania

Wszędzie dobrze, ale w domu z ukochaną Panią najlepiej - Żabka wróciła do swojego domu!!!


Gabi79

Recommended Posts

To i ja czekam.

Sunia śliczna, bardzo w typie mojej Zulci, mojemu  TZowi tez bardzo podobają się takie czarno - białe maleńtwa.

Zastanowię się nad pomocą dla malutkiej , dam znać.

Mam nadzieję, ze juz niedługo w tych  pięknych, smutnych oczkach zabaczymy radość. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, kajtek napisał:

Kolejna... u niej to chyba przyszło z wiekiem, bo pysio ma takiej... psiej nastolatki i taki smutek

Smutna psinka, smutna :( Mam nadzieję że chociaż cień uśmiechu zagości na jej pyszczku.

Link to comment
Share on other sites

zaglądam do maleństwa...biedna sunia.

Aż mi serce ścisnęło:( taka maleńka, samotna...dlaczego ktoś ją porzucił? chyba ma więcej jak 10 lat..ale to nie ma znaczenia. Ważne że jest już bezpieczna. Musimy się zebrać dziewczyny i jakieś pieniązki ogranąć dla niej...

Bardzo mi Zosie przypomina:( :( i z tego smutku i w ogóle...jakoś tak...strasznie mnie boli gdy myśle o staruszkach porzuconych jak rzecz! wiem jak one potwornie tęsknią...wiem też, że potrafią odzyskać i radość i wiarę, i znów się usmiechać:)

Zosia też była slepawa a dawała sobie świetnie rade. Będzie dobrze wszystko!

Link to comment
Share on other sites

W nocy koo i sioo na legowisko. Rano już elegancko na dworze. Ma ogromny apetyt. Gabi mówiła że może jeść tylko suche bo po puszkach i gotowanym ma biegunkę.

 

Jest wyzwanie - maluni ślepaczek w domu.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anecik napisał:

 Gabi mówiła że może jeść tylko suche bo po puszkach i gotowanym ma biegunkę.

anecik Bibi Duszka mogła jeść gotowane, a po puszkach też były problemy. Szukałam co by jej takiego dopasować w razie gdyby "poszła" do adopcji, spośród wielu różnych konserw, tylko jedne Butcher's  Sensitive with Lamb & rice, okazały się strzałem w dziesiątkę. Mają ryż - nie zawierają soi, konserwantów, barwników ani wzmacniaczy smaku, mają za to probiotyki. Dostępne w sieci Auchan - cena ok. 3-, zł za 390 gram i o dziwo - są tańsze niż w internetowych sklepach zoologicznych. Daję foto etykiety. Pamiętaj - tylko wersja Sensitive, inne wersje powodowały rozwolnienie. Mało, że to psinki nie pierwszej młodości, to na dodatek, licho wie, czym je karmiono, bo "ludzkimi" specjałami z pewnością :-(.

WP_20170402_002.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, kajtek napisał:

anecik Bibi Duszka mogła jeść gotowane, a po puszkach też były problemy. Szukałam co by jej takiego dopasować w razie gdyby "poszła" do adopcji, spośród wielu różnych konserw, tylko jedne Butcher's  Sensitive with Lamb & rice, okazały się strzałem w dziesiątkę. Mają ryż - nie zawierają soi, konserwantów, barwników ani wzmacniaczy smaku, mają za to probiotyki. Dostępne w sieci Auchan - cena ok. 3-, zł za 390 gram i o dziwo - są tańsze niż w internetowych sklepach zoologicznych. Daję foto etykiety. Pamiętaj - tylko wersja Sensitive, inne wersje powodowały rozwolnienie. Mało, że to psinki nie pierwszej młodości, to na dodatek, licho wie, czym je karmiono, bo "ludzkimi" specjałami z pewnością :-(.

WP_20170402_002.jpg

 

Dziękuję serdecznie:)

Wypróbujemy po Świętach i zobaczymy co będzie.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, anecik napisał:

W nocy koo i sioo na legowisko. Rano już elegancko na dworze. Ma ogromny apetyt. Gabi mówiła że może jeść tylko suche bo po puszkach i gotowanym ma biegunkę.

 

Jest wyzwanie - maluni ślepaczek w domu.

Anteko, dzięki serdeczne, że podjęłaś się wyzwania!!!

Male sprostowanie.

Mrówcia może jeść suche i gotowane, po puszkowym ma biegunkę.

Zaraz nadrobię zaleglości.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Gabi79 napisał:

Anteko, dzięki serdeczne, że podjęłaś się wyzwania!!!

Male sprostowanie.

Mrówcia może jeść suche i gotowane, po puszkowym ma biegunkę.

Zaraz nadrobię zaleglości.

Widocznie mi umknęlo :)

To dobrze bo jak tak to mała się załapie na dzisiejszy świąteczny obiadek.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.04.2017 o 22:48, elik napisał:

Jestem tak bardzo do tyłu z czasem, ale nie mogłam nie zaglądnąć do sunieczki. Śliczny, kochany, siwy pyszczek. Dobrze Gabrysiu, że zdecydowałaś się wyciągnąć babulinkę ze schronu. Dobry, czy nie, ale schron to nie miejsce dla psiaków, a zwłaszcza staruszków. Będę jej kibicować i jak kieszeń pozwoli, to wspomogę grosikiem.

Witaj Eluniu, w zupełności się z Tobą zgadzam, nawet najlepszy schron to nie miejsce dla takiej staruszeczki, z resztą dla żadnego psiaka

Dnia 11.04.2017 o 23:58, auraa napisał:

takie maleństwo, dobnrze że będzie bezpieczna ...

 

Dnia 12.04.2017 o 00:14, joanka40 napisał:

Zapisuję sobie wątek psinki :)

Ale maluch z niej.

 

Dnia 12.04.2017 o 03:43, Jo37 napisał:

Przywitam się u suni.

 

Dnia 12.04.2017 o 08:32, malagos napisał:

Te oczy...taakie smutne, niepewne...

Teraz już będzie dobrze!

Witajcie u Mróweczki!!!

Ona jest naprawdę maleńka.

Nie wiem, czy waży 6 kg?

Wydaje mi się. że mniej.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.04.2017 o 09:58, Nadziejka napisał:

.

Malenka

maluczka Mrowenko

 alez imionko fajniutkie cudne

 malenka sciskam za wszystko mocno mocnoooo

jeszcze chwilenka

jeszcze momencik

i nowe zycie

 bedzie sie krecic

Ewuniu, imię ma adekwatne do wielkości i do zachowania.

Po przyjeździe do anecik dreptała, zwiedzała, pracowicie, jak mróweczka

Dnia 12.04.2017 o 09:38, anica napisał:

Jestem i ja u kruszynki :)

... to prawda!  oczy są oknami duszy!  ...wielka radość ,że już wkrótce, zobaczymy w nich radość :)

 

 

Dnia 12.04.2017 o 11:14, Olena84 napisał:

zapisuje;(

 

Dnia 12.04.2017 o 11:43, Onaa napisał:

Zapisuje kruszyne.

 

Dnia 12.04.2017 o 12:10, Gusiaczek napisał:

Jestem u Mróweczki

 

Witajcie u maleńkiej, bardzo sie cieszę, że jesteście!!!

Chyba jednak w oczkach nie zobaczymy radości, skoro sunia jest niewidoma, ale już wczoraj było widać jej radość.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.04.2017 o 18:48, AgaG napisał:

Wygląda identycznie jak moja nieodżałowana Pomidorcia z olkuskiego schronu i jak Wiktorek, który spod sklepu tesco gdzie go wyrzucono trafił do mnie i  szczęśliwie sobie żyje mimo ogromnych problemów zdrowotnych. Gdyby nie to, że "limit liczebny" psów w moim domu został przekroczony i obecnie mam ich już 6 u siebie, to natychmiast bym ją adoptowała. :), na pewno jest cudowna z charakteru. Oczy piękne i mądre. Oby znalazła idealny dom.

Witaj Aga!!!

Mnie Mróweczka bardzo rozczuliła, jest cudowna, taka maleńka, bezbronna, a zarazem ufna.

Zupełnie, jak mój Tuptuś, który w chwili adopcji przeze mnie był oceniony na 15 lat.

Był u mnie przez 9 miesięcy. Tylko, albo aż.

Adoptując starszego psa nigdy nie wiemy, czy będzie z nami kilka tygodni, miesięcy, czy lat.

Dla Tuptusia zrobiłam wszystko, co było można, wiem, że nikt nie jest nieśmiertelny, a mimo to moje serce cały czas krwawi.

Niesteyt w chwili obecnej nie jestem w stanie adoptować Mróweczki.

Mam ogromną nadzieję, że kogoś zauroczy.

Psie staruszki mają w sobie magię.

 

Dnia 13.04.2017 o 15:56, ania68 napisał:

Jestem na zaproszenie u małej suni. Dajcie nr konta, wpłacę jednorazowo jakiś grosik.

Witaj Aniu!!!

Bardzo serdecznie dziękuję, zaraz wyślę nr konta

Dnia 13.04.2017 o 20:33, maarit napisał:

Zaglądam i ja...

Witaj maarit!!!

Dnia 13.04.2017 o 21:43, Mysza2 napisał:

Melduję się Gabuniu u maleństwa

Witaj Eluś!!!

Dzięki serdeczne za wczorajszy transport.

Jak zawsze mogę na Ciebie i Agusię liczyć, czego po wczorajszym wrzuceniu Was na minę nie można powiedzieć o mnie

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Kulfoniasty napisał:

Witam - na początek deklaruję 100 zł na Mróweczkę - teraz jednorazowa deklaracja, ale postaram się od przyszłego miesiąca żeby była stała - Mróweczka jest przecudna :).

I tak oto Mróweczka skradła serce kolejnego wielbiciela.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.04.2017 o 13:03, Tola napisał:

To i ja czekam.

Sunia śliczna, bardzo w typie mojej Zulci, mojemu  TZowi tez bardzo podobają się takie czarno - białe maleńtwa.

Zastanowię się nad pomocą dla malutkiej , dam znać.

Mam nadzieję, ze juz niedługo w tych  pięknych, smutnych oczkach zabaczymy radość. 

 

19 godzin temu, Onaa napisał:

Biedna malutka :(.

 

18 godzin temu, kajtek napisał:

Kolejna... u niej to chyba przyszło z wiekiem, bo pysio ma takiej... psiej nastolatki i taki smutek

Tolu, Onaa, kajtek, bardzo dziękuję za przybycie do Mróweczki!!!

4 godziny temu, Kulfoniasty napisał:

Witam - na początek deklaruję 100 zł na Mróweczkę - teraz jednorazowa deklaracja, ale postaram się od przyszłego miesiąca żeby była stała - Mróweczka jest przecudna :).

Pani Ewo, bardzo, bardzo serdecznie dziękuję!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...