Jump to content
Dogomania

Wszędzie dobrze, ale w domu z ukochaną Panią najlepiej - Żabka wróciła do swojego domu!!!


Gabi79

Recommended Posts

23 godziny temu, Gabi79 napisał:

Jak anecik policzy ile mam jej przelać za utrzymanie Żabki pozostałą kwotę przekażę na innego pieska.

Przedwczoraj Pani Żabki do mnie dzwoniła.

U Żabki wszystko ok. Była u weta,  ma apetyt, spaceruje sobie, śpi w łóżku, tabletki zjada schowane w pasztet.

Powiedziałam Pani, że w razie potrzeby pomożemy i zawsze może dzwonić.

Myślę, że pieniążki z konta Żabki przeznaczymy na inną "bidę", a w razie potrzeby jakoś się skrzykniemy.

Jeśli deklarowicze mają propozycję na kogo przekazać pieniążki piszcie śmiało.

Rozumiem, że aktualny wet zalecił vetoryl i Mrówka-Żabka już go bierze?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Gabi79 napisał:

Jeśli nikt nie zaproponuje innych piesków, to mam taką sugestię, by pieniążki przeznaczyć na 2 cele

1. Dla Funi, którą AgusiaP i Mysza2 uratowały przed schroniskiem i w ostatniej chwili przed śmiercią.

Funię czeka jeszcze operacja usunięcia guzka

2. Przerażone sunieczki, które mają szansę na DT u Sybil

Co na to deklarowicze?

Zgadzam się :) - wspaniały pomysł.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.05.2017 o 17:51, milagros19853201 napisał:

dodam ze polecialo z bazarku 

 

polecialo 25 zl dla psiaka jak zaksieguja poprosze o potwierdzenie na watku :-)

ale skoro jest ok to moze jak bedziesz przekazywac pieniazki na innego psiaka proponuje podzielic miedzy kajtunia i tigrunie :-)

Dzięki milagros z całego serca!!!

Pieniążki z bazarku już na koncie.

614,06 podzieliłam na pół i przekazałam po 307,03. dla dwóch sunieczek u Sybil i dla Funi.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

Pieniążki 307,03 zł już na koncie kudłatek! <3

BARDZO DZIĘKUJE!! (takich kwiatków jak Myszka nie potrafię wstawiać, ale dziekuje równie bardzo ;)  )

 

Dzięki Izuniu za potwierdzenie!!!

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

Pieniążki 307,03 zł już na koncie kudłatek! <3

BARDZO DZIĘKUJE!! (takich kwiatków jak Myszka nie potrafię wstawiać, ale dziekuje równie bardzo ;)  )

 

Kudłatki  potrafią Znalezione obrazy dla zapytania emotki dziękuję

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Witam. "Trochę z innej beczki". Czy ktoś ma do adopcji starszą, małą suczkę - ok. 8 lat dla starszego małżeństwa (70 lat) - suczka ma mieć ok. 5-9 kg i w typie "szorściaka" do strzyżenia. Ma lubić inne psy (dzieci czasem zostawiają swoje) i dzieci (wnuki w odwiedzinach). Kto ma ? :) <3

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Kulfoniasty napisał:

Witam. "Trochę z innej beczki". Czy ktoś ma do adopcji starszą, małą suczkę - ok. 8 lat dla starszego małżeństwa (70 lat) - suczka ma mieć ok. 5-9 kg i w typie "szorściaka" do strzyżenia. Ma lubić inne psy (dzieci czasem zostawiają swoje) i dzieci (wnuki w odwiedzinach). Kto ma ? :) <3

 

Nie przychodzi mi do głowy żadna kandydatura.

Może załóż wątek na Przygarnę psa.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Kulfoniasty napisał:

Witam. "Trochę z innej beczki". Czy ktoś ma do adopcji starszą, małą suczkę - ok. 8 lat dla starszego małżeństwa (70 lat) - suczka ma mieć ok. 5-9 kg i w typie "szorściaka" do strzyżenia. Ma lubić inne psy (dzieci czasem zostawiają swoje) i dzieci (wnuki w odwiedzinach). Kto ma ? :) <3

Sądzę, że Majeczka jest taką właśnie sunią. Ma około 8 lat, jest zaszczepiona i wysterylizowana, lubi towarzystwo innych psów.

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Sądzę, że Majeczka jest taką właśnie sunią. Ma około 8 lat, jest zaszczepiona i wysterylizowana, lubi towarzystwo innych psów.

Śliczna, ale oni chcą taką "do golenia" w typie teriera :( . Ma Majeczka jakieś ogłoszenie na FB lub link z OLX na FB ? Chętnie ją udostępnię :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Kulfoniasty napisał:

 

Cytat

Śliczna, ale oni chcą taką "do golenia" w typie teriera :( . Ma Majeczka jakieś ogłoszenie na FB lub link z OLX na FB ? Chętnie ją udostępnię :)

Ogłoszenia na F.B. nie ma, bo nie wiem jak się to robi, ale ma na moim profilu  link z OLX.

Trzecia od góry :)

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001461799274

Będę wdzięczna za udostępnianie :)

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, ewu napisał:

Indi jest malutka, ma 1,5- 2 lat.

Jest przesympatyczna. Zdjęcia nie oddają jej urody.

Bidunia jest w schronie, na Śląsku .

Chyba za młoda dla nich ... Oni mają 70 lat ... Ma jakieś ogłoszenie na OLX lub FB ? Możesz mi podać jakiś nr do kontaktu w jej sprawie na priv ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...