Jump to content
Dogomania

Wszędzie dobrze, ale w domu z ukochaną Panią najlepiej - Żabka wróciła do swojego domu!!!


Gabi79

Recommended Posts

Mrówcia żyje swoim życiem, drepcze po ogrodzie i domu, potem odsypia wysiłek. sika na potęgę, W jedną noc uwolniła się od pieluchy, zrobiła kooo (raczej rzadsze) potem postanowiła pospacerować, powdrapywać się na szafki, drzwi i lustro - wszystko w g.....:(

Nie jest lekko.

Link to comment
Share on other sites

Ojoj, powiedziałabym ,że ciężko. Sprzątanie g....  w tylu miejscach nie jest bajką. Coś wiem o tym. Kiedyś mała Gusia trzymana na rękach przez męża strzeliła kupsko w holu z rozbryzgiem na drzwi , ścian y , a potem poprawiła w pralni. Oboje sprzątaliśmy z godzinę. Ja szorowałam fugi na podłodze i ścianach, brrrr.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anecik napisał:

Mrówcia żyje swoim życiem, drepcze po ogrodzie i domu, potem odsypia wysiłek. sika na potęgę, W jedną noc uwolniła się od pieluchy, zrobiła kooo (raczej rzadsze) potem postanowiła pospacerować, powdrapywać się na szafki, drzwi i lustro - wszystko w g.....:(

Nie jest lekko.

I cóż mogę napisać? że współczuję? że podziwiam? - żadne słowa nie oddadzą uznania Anetko.
Sprzątanie zafekowanego mieszkania po chorej, bliskiej osobie najczęściej jest naturalną koleją rzeczy, ale "po psie ??!!!!???"  
no właśnie .... po psie też można i trzeba, a ja tylko wirtualnie mogę przekazać słowa szacunku i nie wiem, czy wyobrażam sobie Wasz frasunek .... 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Gusiaczek napisał:

I cóż mogę napisać? że współczuję? że podziwiam? - żadne słowa nie oddadzą uznania Anetko.
Sprzątanie zafekowanego mieszkania po chorej, bliskiej osobie najczęściej jest naturalną koleją rzeczy, ale "po psie ??!!!!???"  
no właśnie .... po psie też można i trzeba, a ja tylko wirtualnie mogę przekazać słowa szacunku i nie wiem, czy wyobrażam sobie Wasz frasunek .... 

Gusiaczku, to nic nadzwyczajnego. Każdy, kto miał/ma stare i chore psy ma to na porządku dziennym.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koniecznie trzeba zrobić test hamowania deksametazonem. Przynajmniej jedno będzie jasne, czy Cushing jest czy go nie ma.

Jeśli b.dużo pije i dużo sika, a ciężar właściwy moczu jest dużo poniżej normy, to może być też moczówka (prosta albo przysadkowa). Nie doczytałam czy cukrzyca jest wykluczona?

Biedne psiątko (:

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Radek napisał:

Ale łatwo nie jest. Przerabialiśmy to w ostatnich dniach Norci:(

Nawet ciężko. Wiadro z mopem cały czas w pogotowiu. Co najmniej 20 paczek podkładów (i to niestety nie tych najtańszych), ciągłe pranie, mycie itd.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oto, co napisała mi Pani wet, która zajmowała się Mróweczkę w schronisku - " Cushinga raczej nie ma bo wątroba byłaby wtedy uszkodzona a wyniki ma w normie. " " Robiłam usg i nic niepokojącego nie znalazłam.Oprócz ropomacicza, ale macicę już usunęłam.Zapraszam z sunią do mnie i proszę wziąć jej mocz do badania najlepiej pierwszy z rana jak się da. "

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Smyku napisał:

Gabi deklarowałam się z fantami na bazarek , niestety córka wzięła na wyjazd aparat i posiała ładowarkę .

Bazarku więc nie będzie ale w takim razie wpłacam grosz na utrzymanie w DT .

Bardzo dziękuję w imieniu Mróweczki!!!

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, milagros19853201 napisał:

ciociu jak u zulki to bedzie juz na zawsze domek

dopisz mroweczce odemnie 5 zl stalej co miesiac a bazarek gdzie mroweczka bedzie jedna z beneficjentow jeszcze w tym miesiacu :-)

Super Kochana, bardzo dziękuję.

Oczywiście zaproszenia powysyłam.

U Zulki wszystko ok. i przekazałaś już deklarację na Kajtunia.

Kajtunio od wczoraj w  DS, więc pozwolę sobie zapisać Twoją deklarację na Mrówcię od maja.

Dziękuję z całego serca.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...