Jump to content
Dogomania

Kika - przypadkowy tymczas


Recommended Posts

38 minut temu, Anula napisał:

Teraz to już inny pies,bardzo zbliża się do cudeńka.Jak sierść całkowicie odrośnie to będzie piękność.

No właśnie a ja chciałabym żeby ktoś pokochał ją taką jaka jest teraz a nie jak będzie pięknością.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, anecik napisał:

No właśnie a ja chciałabym żeby ktoś pokochał ją taką jaka jest teraz a nie jak będzie pięknością.

Zgadzam się w pełni. Też nie lubię jak uroda psiaka ma decydować o adopcji.

Zresztą Kika jest cudna w każdej wersji:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.04.2017 o 11:23, ewu napisał:

Zgadzam się w pełni. Też nie lubię jak uroda psiaka ma decydować o adopcji.

A  ja się nie zgadzam.

Tak jak między ludźmi ,tak i między ludźmi ,a   zwierzętami na początek musi coś zaiskrzyć.

Czy Was chwytają  w równym stopniu za serce wszystkie psy jakie widzicie? Na pewno nie. Jedne mniej, drugie bardziej.

Są osoby ,. które lubią psy z krótką sierścią ,a inne z długą. Jedni z białą , nawet  mowy nie ma o czarnej ,a inne chcą tylko czarnego psa. jedni lubią łapki - ludwiczki, inni długie. Można by wymieniać po kolei różne  cechy , które trafiają w upodobania różnych osób. I całe szczęście, bo co by było, gdyby wszyscy polubili jeden, określony typ psa.

Dopiero potem przychodzi moment na poznanie charakteru i wybór psa o odpowiednim charakterze.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Poker napisał:

A  ja się nie zgadzam.

Tak jak między ludźmi ,tak i między ludźmi ,a   zwierzętami na początek musi coś zaiskrzyć.

Czy Was chwytają  w równym stopniu za serce wszystkie psy jakie widzicie? Na pewno nie. Jedne mniej, drugie bardziej.

Są osoby ,. które lubią psy z krótką sierścią ,a inne z długą. Jedni z białą , nawet  mowy nie ma o czarnej ,a inne chcą tylko czarnego psa. jedni lubią łapki - ludwiczki, inni długie. Można by wymieniać po kolei różne  cechy , które trafiają w upodobania różnych osób. I całe szczęście, bo co by było, gdyby wszyscy polubili jeden, określony typ psa.

Dopiero potem przychodzi moment na poznanie charakteru i wybór psa o odpowiednim charakterze.

też tak uważam:)

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Tola napisał:

Dopiero teraz zaglądam do malutkiej, bo trochę już nie ogarniam tych psiaków u anecik.

 Życzę kolejnego wspaniałego domku.

 

 

Teraz to już chyba zaczniesz ogarniać bo coś adopcje stanęły :( i jest stała ekipa.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, rozi napisał:

Pobieżnie przeleciałam informacje, wydaje mi się, że nadawałaby się tu, charakter ma terierowaty chyba, taki szprync, może tylko za mała będzie

 

Rzeczywiście może być za mała ale że cała reszta pasuje to pokazałam wątek. I nawet nie jest brzydka :)

Dzięki Rozi.

 

Szronik też by pasował - nawet bardziej bo dość spory - no ale to chłopak.

Link to comment
Share on other sites

Trochę mała, ale nie jest aż tak mikra żebym od razu powiedziałam "nie", jak była idealna to mogę przymknąć oko na marne rozmiary.

Można by było nagrać jak bawi się zabawkami i aportuję? Przy okazji zabawa z innymi psami też mile widziana.

 

Ja bym tam nawet chętniej wzięła samca, ale już jednego w domu mam i do zgredka,a rozdzielanie psów już przeżyliśmy, wiec bezpieczniej sukę.

 

Nie wiem czy odpisuje się tutaj w wątku konkretnego psa czy w swoim temacie o adopcji?

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dobre miejsce na odpisanie. Kika i border colli bardzo pasują do siebie kolorystycznie.

Sunia przebywa niedaleko od Dąbrowy Górniczej , więc może byłaby możliwość poznania jej na miejscu? Tak chyba będzie najlepiej dla obu stron.

Mam nadzieję ,że sunia nie jest potrzebna do występów cyrkowych :), bo ja jako matka chrzestna nie wyraziłabym zgody.

Link to comment
Share on other sites

Pojechać można, ale jak wstępnie ustalę czy jest to pies który by mi odpowiadał.

Spać cały dzień albo pałętać się bez celu po ogrodzie psy na pewno nie pozwolę. Pit bull umiał masę sztuczek i niektóre wręcz zakrawały na cyrkowe, obecny berder też coś tam umie ale on się miga. Tak więc można wybrać za w czasu które pupilki trzeba przede mną chronić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...