Jump to content
Dogomania

Jestem Fazi - Shih Tzu z interwencji - nie dałem rady :(


Recommended Posts

1 godzinę temu, Poker napisał:

W tym całym nieszczęściu trzeba widzieć pozytywy,że mały nie skona w bólu i samotności.

Całe szczęście,że został zabrany od tych drani bo by konał bez pomocy.

Jestem załamana totalnie.

Link to comment
Share on other sites

Jaki on jest biedny.Ryczeć się chce z bezsilności.

Przydałoby się wysłać te  zdjęcia jego bestialskim właścicielom ,żeby się im śnił po nocach.

Jeżeli on ma jeszcze trochę pożyć , to może jednak da się usunąć ten wielki guz.

anecik, oni właśnie niczego mu nie zrobili ,a właściwie dla niego.

może ona siusia, bo niezależnie od nowotworu może mieć zapalenie pęcherza .Przecież  leżał na balkonie w zimnie.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Murka napisał:

Zrobiłam dziś fotki, maluch niestety sika pod siebie, więc niewiele widać, że rano był kąpany. Podczas robienia fotek prawie cały czas mu kapał mocz.

Te czerwone plamy na skórze to odparzenia po dredach.

559e66459486e060gen.jpg

f0be2427ffcad71cgen.jpg

e050448cd0257075gen.jpg

4f13bb32068ea339gen.jpg

Aniele w ludzkim ciele, ratujmy go, jest tyle dobrych dusz, którym jego los nie jest obojętny... Może chemia... Nie wiem... Nie jestem w ogóle gotowa na to, że psy odchodzą...

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli mocz tak cieknie samoistnie to może ten guz uciska na pęcherz.Nie może Fazi leżeć w moczu bo skóra jest podrażniona i będą rany albo już są.Nie wiem czy wet smaruje pantenolem czy innym kremem aby skórę odizolować od moczu.Może pampers mu zakładać zawsze to by pomogło na skórę.A  co dalej to nie wiem.Może Klinika w Lublinie.Zdjęcia są porażające maluszka.Łzy same cisną się do oczów.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze byłoby skonsultować ocenę stanu z drugim wetem. Jeśli jest stan terminalny znaleźć mu dom (nie hospicjum psie, czy przytulisko) gdzie dożyje. Z bliskim wetem, a lekami przeciwbólowymi z człowiekiem. I pozwolić odejść jak już będzie pora.

To okrutne dla człowieka zadanie. Ale tak należy.

Link to comment
Share on other sites

Nie znajduję słów,które mogły by wyrazić mój smutek,żal i złość na oprawców Faziego,którzy doprowadzili go do tak tragicznego stanu :( :(Proszę,nie zostawcie tego bez echa.Niech ono tam na Podlasiu rozejdzie się szerokim kręgiem dzięki sprawiedliwemu wyrokowi i mediom.Ku przestrodze innym,tym bez serca i bezdusznym potworom w ludzkim ciele...!:(

Łzy płyną mi strumieniami bo nie sposób patrzeć na to okrucieństwo obojętnie...Fazi,tak mi przykro,tak bardzo mi przykro piesku,że już tak nie wiele możemy Tobie pomóc :(

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...