Jump to content
Dogomania

Władek - cierpienie, głód i strach. POMOŻ - zbieramy deklaracje na hotelik!


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='anii']Ehhh z trudnoscia dostalam sie na ten watek, ale dwa pw doszly, ale od Ciebie nic. Srobuje Tobie wyslac pw.[/QUOTE]

PW odbieram, ale jak próbuję odpisać, to mi się pokazują krzaczki. Wysłałam nr kontem mailowym. Bardzo Ci dziękujemy za pomoc!!!!

Link to comment
Share on other sites

Przyszło 80 zł od Anii na wypasione jedzonko dla naszego przystojniaka! Bardzo dziękujemy za bazarek i tak duże wsparcie! :loveu: Zaksięgowałam na pierwszej stronie do żelaznego zapasu z adnotacją, że na żarełko. ;) Władziu, ale tu o Ciebie dbają! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Przyszło 20 zł od Leny13 :loveu: Dziękujemy! Księguję na listopad i grudzień.

Listopad wygląda tak:

[FONT=Verdana][U][COLOR=black]LISTOPAD [/COLOR][/U][/FONT][FONT=Verdana][U][COLOR=black]2009[/COLOR][/U][/FONT] (płacimy [B]360[/B])

[FONT=Verdana][COLOR=black]38 zł przesunięte z października
20 zł Bjuta
20 zł Wellington[/COLOR][/FONT]
30 zł Jolanta08
10 zł Alma 2
20 zł Justyna 85
30 zł Agata51
50 zł Ghanima
10 zł pani Aneta (od Pokera)
13 zł Renata5
12 zł Divi
10 zł Agat21
15 zł Certusowa
20 zł Zilwien
10 zł Lena13

czyli [B]308[/B] zł


WYPŁATY W [COLOR=Red][COLOR=Black]LISTOPADZIE[/COLOR][/COLOR][B][COLOR=Red]- 360[/COLOR] [/B]zł

(chwilowo [B]jest debet - 52 [/B]na listopadowym koncie)

(Edytuję, bo własnej wpłaty nie zaksięgowałam :evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Divi']Władek jest wyjątkowy i musi mieć wyjątkowy cierpliwy domek, zęby kogoś nie przerosły, wymagania Władzia.
A Pani może się zastanawia jak się dowiedziała, że ma czas moze i lepiej :)[/QUOTE]

Ja też myślę,że Władziuchna potrzebuje więcej czasu by zaufać człowiekowi.Musimy wybrać mu naprawdę serdeczny i kochający domek bo inaczej boję się ,że Władzio zamknie się w sobie a wtedy to będzie problem.
A tak nawiasem gdzie znajdujecie emotikony ,bo ja chyba ślepa jestem a tak wogóle to to nowe dogo mi jakoś "nie leży"

Link to comment
Share on other sites

Witamy Władzia i jego psią rodzine u Wiosny. Na jakimś wątku widziałam Władzia z Rudzikiem - ładnie razem wyglądali.

Ciekawa jestem jak tam kupola Władka, poleprzyło się, czy ciocia Wiosna oddała kupolkę do badania?

Chciałam wstawić usmiechy i takie tam, ale w opcjach zzawasowanych ja nic nie mam, tylko wielką pusta stronę, to gdzie są te emotikony.

Link to comment
Share on other sites

Z bazarku Władkowi przysługuje 60 zł z groszami dzieczyny, mam pytanie czy mogę podzielić ta kwote na pól i 30 zł przekazać
dla tego bombla.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/173904-KrzywoA-apek-psie-dziecko-tak-bardzo-skrzywdzone[/URL]

Władziu ma skarbete jeszcze, ja nie mam Kasy a mi serce pęka jak widzę ta drobinke :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...