Jump to content
Dogomania

Władek - cierpienie, głód i strach. POMOŻ - zbieramy deklaracje na hotelik!


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja w poprzednich latach używałam Frontline - i było ok. Nie ukrywam , ze wszełym roku kupiłam cos tańszego , ale też było ok.
W tym roku Frontline był w promocji, pierwsze zakroplenie było ok, ale po drugim moja suczka dostała uczulenia - w miejscu zakraplania miała tak jak po oparzeniu.
Więcej go nie kupiłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']pamiętam, że Władziowi bardzo pasowała taka ostrzyżona fryzurka, wiec nie mogę doczekać się fotek ;)
W tym roku z pchłami to jest jakiś horror :shake: najgorsze, że sprawdzone środki przestają działać :-([/QUOTE]

To nie Władkowi pasowała ta grzywka, tylko wam, ciotki o nazbyt wyrafinowanych gustach! Władek, nie daj się, tnij zębiskami każdą dłoń zaopatrzoną w nożyce. Chcą z ciebie zrobić wyskubanego lwa! Nie jesteś aż tak stary, pamiętaj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']To nie Władkowi pasowała ta grzywka, tylko wam, ciotki o nazbyt wyrafinowanych gustach! Władek, nie daj się, tnij zębiskami każdą dłoń zaopatrzoną w nożyce. Chcą z ciebie zrobić wyskubanego lwa! Nie jesteś aż tak stary, pamiętaj.[/QUOTE]


Ale on juz jest wyskubanym:oops: lwem, to znaczy był dwa tygodnie temu - teraz to juz mu pewnie ociupinkę zarosło:p. A za miesiąc to juz pewnie nie bedzie widać:eviltong:.

I jak zimową porą wyjdzie na wybieg i stanie dumy z nową grzywą i jak ryknie...

Link to comment
Share on other sites

Hehe, Wy jesteście fajne, lubię ten wątek :)
A ja muszę Was od razu przeprosić na dzień dobry, bo zdjęć nie mam jeszcze ciągle. Mam przepsienie, adopcje mi stoją w miejscu, a ciągle ktoś następny pomocy potrzebuje. Ehh.. czy to się kiedyś skończy?

Przyszłam tu jednak w konkretnym celu. Mało, że nie mam dla Was zdjęć, to jeszcze bezczelnie przyszłam z prośbą - proszę Was o zagłosowanie na naszą fundację w Krakvecie. Bardzo, bardzo bardzo proszę.. Krakvet przekazuje bezdomniakom karmy za około 10 000zł, więc nie jest to mała pomoc, a ja tonę w długach i jakoś marnie to wszystko wygląda. Poświęćcie proszę chwilkę i nie ignorujcie mojego apelu, to dla naszych psów wielka szansa, a Wam zajmie minutkę. Dziękuję z góry!! I bardzo proszę o rozesłanie dalej znajomym, rodzinie, gdzie się da..

A ja Wam zdjęcia na pewno zrobię, tylko... Właduś teraz tak jakoś łyso wygląda.. Jak ja mam go pokazać takiego? On jest taki.. nagi, i ja mam takie jego zdjęcia opublikować? Nie godzi się..
Ale kupiłam mu syrop wzmacniający futro, dostaje go z karmą i zjada z wielką ochotą, ślicznie to pachnie. I podałam mu drugą dawkę odpchlacza - uwaga uwaga, udało nam się zrobić to bez sedalinu i nie strasząc Władka za bardzo, dzielny z niego chłopak. Nie wiem, czy Wam już to mówiłam, ale pogorszył mu się wzrok, robią mu się takie zmętniałe oczy. Ile on już ma lat?

Zaprzyjaźnia się z małym Maksiem, Chociaż Maxio to taki trochę wariat, energiczny i żwawy, Władek pewnie wolałby kogoś do wspólnych szachów niż zwariowanego spieszącego się wszędzie małego przedsiębiorcę. Ale popołudniami leżą obok siebie i łapią jesienne słonko, takie są wtedy spokojne obydwa, zadowolone. Ciekawa jestem, czy Władek jest u nas naprawdę szczęśliwy, czy pamięta wcześniejsze życie i do niego tęskni. I smutne, jak takie starsze psy zamiast ze swoim panem od zawsze na zawsze muszą się po świecie tułać samotnie. Ehh.. jakiś mam ciężki dzień dziś chyba, idę walczyć dalej, bo mi się do łba jakieś wkradają takie.. pa.

edit: aha, tutaj link do krakvetu: [url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14172[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiosna']Hehe, Wy jesteście fajne, lubię ten wątek :)
A ja muszę Was od razu przeprosić na dzień dobry, bo zdjęć nie mam jeszcze ciągle. Mam przepsienie, adopcje mi stoją w miejscu, a ciągle ktoś następny pomocy potrzebuje. Ehh.. czy to się kiedyś skończy?

Przyszłam tu jednak w konkretnym celu. Mało, że nie mam dla Was zdjęć, to jeszcze bezczelnie przyszłam z prośbą - proszę Was o zagłosowanie na naszą fundację w Krakvecie. Bardzo, bardzo bardzo proszę.. Krakvet przekazuje bezdomniakom karmy za około 10 000zł, więc nie jest to mała pomoc, a ja tonę w długach i jakoś marnie to wszystko wygląda. Poświęćcie proszę chwilkę i nie ignorujcie mojego apelu, to dla naszych psów wielka szansa, a Wam zajmie minutkę. Dziękuję z góry!! I bardzo proszę o rozesłanie dalej znajomym, rodzinie, gdzie się da..


edit: aha, tutaj link do krakvetu: [url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14172[/url][/QUOTE]



W wyniku wewnętrznej ankiety dogomanii oficjalnym kandydatem dogomanii i miau w tym miesiącu jest [B]przytulisko Znajdki[/B]. Uszanuj proszę porozumienie i nie łam go...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ALMA2']edit: aha, tutaj link do krakvetu: [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14172[/URL]

Zagłosowane[/QUOTE]

No cóż, dla niektórych zasady nie są ważne. [B]Dogomania [/B]wybrała [B]Znajdki[/B]: [url]http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-kandydat-na-wrzesie%C5%84-wybrany!-G%C5%82osujemy-na-Przytulisko-Znajdki-[/url])
I to Znajdki są oficjalnym, wspólnie wybranym kandydatem.

Link to comment
Share on other sites

Ludzie- czy co 2-gi miesiąc musi być to samo?
Po co psuć coś co dobrze działa? Jest porozumienie 2 for z którego korzysta i dogo i miau.Co 2-gi miesiąc dogomania wybiera swojego kandydata...I właściwie co 2 miesiące znajduje sie ktoś ,kto TU NA DOGO robi po swojemu.Ręce opadają....
Robienie-jak mi wygodniej prowadzi do rozbicia głosów...
Dlatego dostosujcie sie do zasad panujących na dogo.

Link to comment
Share on other sites

Wiosno, rozumiemy Twoje problemy, naprawdę.
U Pani Joli, poza wspólnym porozumieniem obu for, dochodzi jeszcze jedna kwestia - pożar pochłonął większość rzeczy osobistych Pani Joli, Jej córki i wnuczka - spłonęły meble, materiały budowlane potrzebne do wykończenia domku (gdzie muszą się jak najszybciej wynieść, ponieważ właścicielka obecnego lokum dała wybór - albo się wynoszą, albo podnosi czynsz o 250 %), naczynia i inne sprzęty, które już powoli wywoziły. Odciążenie w postaci karmy pozwoli im na skupieniu się na problemie mieszkaniowym. Znaleźć mieszkanie dla trzyosobowej rodziny to nie problem, ale jak dochodzi do tego 160 łap, to problem jest cholerny. One teraz potrzebują każdego grosza, by jak najszybciej wykończyć jako tako domek i móc się z całym zwierzyńcem przenieść - nie dadzą rady spłacać kredytu, opłacać tak wysokiego czynszu i do tego utrzymać i leczyć całą gromadę czworonożnych :( Zima idzie, a one nie mają się gdzie podziać.
Wiosna, zgłoś swoja kandydaturę na kolejne głosowanie - dogo będzie wybierało kandydata na listopad.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']No cóż, dla niektórych zasady nie są ważne. [B]Dogomania [/B]wybrała [B]Znajdki[/B]: [url]http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-kandydat-na-wrzesie%C5%84-wybrany!-G%C5%82osujemy-na-Przytulisko-Znajdki-[/url])
I to Znajdki są oficjalnym, wspólnie wybranym kandydatem.[/QUOTE]

Trochę mi przykro, zasady są ważne - ale za nim o nich przeczytałam post wyżej to już zagłosowałam.
Nie czytam wszystkiego co dzieje sie na dogo - bo nie starczyłoby mi czasu - więc myślę,że nie zasługuję na takie komentarze.

Prościej i szybciej byłoby żeby osoba zainteresowana zadzwoniła do Wiosny i z nią porozmawiała.

Link to comment
Share on other sites

Ehh..
Ja na dogo jestem mało, śledzę ze 4 wątki i nie mam pojęcia o kandydaturze Dogo i zasadach. Nie chcę nikomu niczego odbierać, zgłosiłam się do ankiety Krakvetu, bo i u nas sytuacja jest tragiczna. Licytować się kto ma gorzej nie zamierzam i nie będę. I chociaż mój dom nie spłonął to nie zgłosiłam się bo mi tak wygodniej, taniej czy cokolwiek - zgłosiłam się, bo i tu jest dramatyczna sytuacja. O szczegółach pisać na żadnych forach nie będę.

Nie chciałam żadnych niczyich zasad łamać. No nic, nie będę już raczej na dogo szukać głosów, nieważne, cofam ten temat.

Link to comment
Share on other sites

To ciekawe, że do Władka tak mało osób zagląda, a tu nagle takie pospolite ruszenie. Wiosna nigdy o pomoc nie prosi, na pewno ma dobry powód i ma święte prawo wchodzić tylko na 4 wątki a nie śledzić dogomanii. Nie ma na to czasu, bo ma całkiem niewirtualne zwierzaki pod opieką. Proszę żeby już nie dyskutować na wątku Władka o Krakvecie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']To ciekawe, że do Władka tak mało osób zagląda, a tu nagle takie pospolite ruszenie. Wiosna nigdy o pomoc nie prosi, na pewno ma dobry powód i ma święte prawo wchodzić tylko na 4 wątki a nie śledzić dogomanii. Nie ma na to czasu, bo ma całkiem niewirtualne zwierzaki pod opieką. Proszę żeby już nie dyskutować na wątku Władka o Krakvecie.[/QUOTE]
Popieram Bjute w 100 %

Link to comment
Share on other sites

Nie wyśmiewajcie pospolitego ruszenia...chodzi po prostu o to,żeby nie rozbijać głosów...jeśli bedzie 3 kandydatów z dogomanii, każdy otrzyma 1/3 głosów-czysta,żywa matematyka....
małe szanse na zwycięstwo....jeśli zjednoczymy siły- szanse rosną..Po prostu zasada większego dobra.
Wiosna, rób jak uważasz,ale może warto napisać o swojej sytuacji, dogomania zwykle nie zawodzi w ciężkich chwilach...
Wcale nie chodzi o uzalanie sie nad sobą- tylko o konkretną prosbę o pomoc...
I nic nie stoi na przeszkodzie,żebys zgłosiła się do ankiety w listopadzie...Widzisz,ja tez nie wiem,że to Twoja kandudatura została zgłoszona,pamietam jak pomoglaś podlaskiemu Miśkowi..
Może moja wypowiedź była trochę nieprzyjemna,ale mamy juz za sobą podobną sytuację,kiedy o zwycięstwo walczyła Pipi...Udało się za drugim razem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Divi']Popieram Bjute w 100 %[/QUOTE]

Na poczatku też tak pomyślałam jak Bjutka.

Kochani jesień idzie całą parą, jeszcze do niedawna wychodziłam rano na spacer jak było widno - teraz do 6.00 jest ciemno.
I jeszcze rano weszałam na dogo to przeczytałam smutną wiadomość = Paulinka starownika była całe zycie w schronisku - jednak szczęście się do niej usmiechneło i pojechała do DT, a pózniej do własnego domku stałego - niestety trwało to zbyt krótko bo tylko 5 miesięcy. Paulinka odeszła za TM. Ja jej watek tylko tak cichutko śledziłam, ale jednak przykro.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...