Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

Witam potrzebuje porady oraz polecenia dobrego weterynarza (dermatologa) ktory pomoze wyleczyc moja biedna suczke. Mi rece opadaja probowalam wszystko i jest coraz gorzej a o czym mowie.... kupilam ja 1.5 roku temu od pseudo hodowli i Pani ktora powiedziala mi ze trzeba uwazac bo piesek moze byc uczulony na kurczaka. Wiec odrazu wykluczylam z jej diety kurczaka i zastosowalam bardzo duzo rodzaji karm ze wzgledu na to ze po kazdej miala straszne objawy skory. Teraz jestesmy na suchej karmie z ryby i jest srednio . Strasznie sie drapie czasami az do ran z ktorych leci krew i ropa przy czym ma przeokrony lupiez i wypadajaca siersc . Weterynarz zrobil zeskrobine w ktorej znalazl nie wielkie bakterie i przepisal krople. Kazal podawac mi royala hypoalergiczna ale po tej karmie pies drapal sie 24 h i mial strasznie zaczerwieniona skore. Takze nic nie pomogl dr. Molenda. Najgorzej wygladaja u niej lapy i pod szyja . Wygryza sie i robi rany pozniej tworza sie strupy. Dodam ze ma strasznie brudne i smierdzace uszy. Jakie badania robic w jakim kierunku ?  Nie mam juz sily szkoda mi jej bo wiem ze sie meczy . Co mam robic ? Pomozecie ? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...