Jump to content
Dogomania

Ruchomość stawu kolanowego :-(


Maddlen

Recommended Posts

Witam, 

Mój piesek od dwóch dni kulał, głównie po spacerach ale nie bezpośrednio - dopiero kiedy trochępoleżal. Dziś czyli na trzeci dzień rano pojechał do weta. Diagnoza - ruchliwosc stawu kolanowego. Pech chciał ze pojechał do lekarza nie ze mną a z moim narzeczonym który nie wypytal o wszystko. Ok w sobotę mamy kontrolę, ale do soboty to ja się zamartwie na śmierć :-(.  I stąd moje pytanie: jak wygląda życie pieska z taką chorobą. Czy po ustawieniu kulawizny pies może być normalnie aktywny, biegać, skakać itd.? Czy już zawsze będzie skazany na spacery na smyczy przy nodze? I czy ma sens i warto podawać jakieś suplementy na stawy?  W necie nie znalazłam zbyt konkretnych informacji, będę wdzięczna za jakieś podpowiedzi. Wiem oczywiście z czym wiążą się choroby stawów ale o tej konkretnej wiem niewiele a bardzo się martwię :-(. 

Jesteśmy już po kontroli, jest poprawa ale jeszcze nie jest dobrze. Okazało się że jest uszkodzone (na szczęście nie zerwane)  wiązadlo. Bardzoproszę, jeśli ktoś miał taki problem o jakieś rady i wsparcie, od kilku dni umieram ze strachu o zdrowie mojego pupila :'(.  

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...