Jump to content
Dogomania

JULCIA MA DOM :) BRAK DEKLARACJI -POMOCY. Babcia oneczka JULKA chciałaby na ostatnie lata zaznać troszkę szczęścia.


mdk8

Recommended Posts

3 godziny temu, Murka napisał:

Pigmentum Castellani mam... wet mi napisał, że hotspot jest jest wtedy, gdy skóra jest zaczerwieniona, a jeśli nie to zapewne jest wygryzanie z bólu. Także jutro podjadę z sunią do lecznicy i wet to obejrzy. 

Biedactwo . Tyle lat siedziała na betonie bez ruchu to teraz jak poczuła wolność chciała nadrobić stracony czas i możliwe , że nadwyrężyła sobie stawy nieprzyzwyczajone to takich galopów. 

Link to comment
Share on other sites

Jednak udało nam się jeszcze dzisiaj podjechać z Julką. Wygląda na to, że to jednak nie hotspot tylko stawy. Julka dostała dwa zastrzyki. Pytałam weta o preparat na stawy: Caniviton może być jak najbardziej. Wspomniałam mu też o tym drapaniu brzucha, powiedział, żeby poobserwować ją po zastrzykach czy coś się zmieni.

Koszt leków to 34 zł:

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/f85918734f1d02c2

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj właśnie rozmawialiśmy o Julce w lecznicy, bo jeszcze sobie trochę wygryzła, ale nie było już śliwienia tylko podeschnięte, czyli może zanim leki zaczęły działać.

Wet powiedział, że nie ma sensu suni podawać leków przeciwbólowych/przeciwzapalnych (pytałam np. o Cimalgex), bo sunia nie ma problemów z poruszaniem się, nie kuleje itd. Wczoraj jeszcze dokładnie obadał jej stawy, ruchomość i pod kątem bólu i nie ma tam nic strasznego. Musiało ją coś zaboleć w tym miejscu, skubnęła sobie, zrobił się stan zapalny i teraz ją boli. Ale to teraz tylko o skórę chodzi. Jeśli nadal będzie się tam coś działo to trzeba zastosować miejscowo jakąś maść o działaniu przeciwzapalnym.

Link to comment
Share on other sites

Po konsultacji z Murką zamówiłam dla Julki w imieniu Skarpety Owczarkowej 2 opakowania Canivitonu Forte Plus
Do tego w gratisie są
"Ćwiczenia rehabilitacyjne dla psów" - zdjęcia + opis jak krok po kroku wykonać masaże i ćwiczenia u psów cierpiących na zwyrodnienie stawów
http://allegro.pl/caniviton-forte-plus-90-tabl-gratis-wetapteka-i5750947746.html?snapshot=MjAxNy0wNS0wMVQyMTowNzowMS40NzNaO2J1eWVyO2ExNTEyZjVlOTZlMmM1OWNhNjQzOTIwZjI1MTMwODEzZmZjNmMxYjk4NDg4OWEwODJkMTk1N2IyN2IzZTY5YmI%3D

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, DONnka napisał:

Po konsultacji z Murką zamówiłam dla Julki w imieniu Skarpety Owczarkowej 2 opakowania Canivitonu Forte Plus
Do tego w gratisie są
"Ćwiczenia rehabilitacyjne dla psów" - zdjęcia + opis jak krok po kroku wykonać masaże i ćwiczenia u psów cierpiących na zwyrodnienie stawów
http://allegro.pl/caniviton-forte-plus-90-tabl-gratis-wetapteka-i5750947746.html?snapshot=MjAxNy0wNS0wMVQyMTowNzowMS40NzNaO2J1eWVyO2ExNTEyZjVlOTZlMmM1OWNhNjQzOTIwZjI1MTMwODEzZmZjNmMxYjk4NDg4OWEwODJkMTk1N2IyN2IzZTY5YmI%3D

Dziękuję bardzo :)

Link to comment
Share on other sites

Dziś spotkały się bezpośrednio Julka i Max (dla niewtajemniczonych Max też jest ze schroniska w Zamościu). Na dzień dobry Max chciał zdominować sunię, Julka - panna z charakterem - nie bardzo mu się chciała podporządkować i myśleliśmy, że nic z tego nie będzie, ale chwilka i było w miarę ok. Max zrozumiał, że z Julką nie tak łatwo, a Julka trochę się Maxa bała, ale nawet próbowała się z nim bawić. Jedyne co z Julki wyłazi, to zazdrość o człowieka, ale to już wcześniej zauważyliśmy. Jak się Julkę głaska to odgania i warczy na psy, które podchodzą do człowieka.

4dd236896e752eedgen.jpg

488386b6e5a29b9cgen.jpg

251ee3b5d8400279gen.jpg

b74c97492c2eaccdgen.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Murka napisał:

Jedyne co z Julki wyłazi, to zazdrość o człowieka, ale to już wcześniej zauważyliśmy. Jak się Julkę głaska to odgania i warczy na psy, które podchodzą do człowieka.

to mój Artasek tak ma. :)

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, wiolhelm170 napisał:

Czy dalej brakuje deklaracji?  Jeśli na foresta juz nie trzeba płacić, przenioslabym deklaracje na Jule.

Deklaracji Julcia ma bardzo mało więc każda na wagę złota. 

Bardzo dziękuję .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...