Jump to content
Dogomania

JULCIA MA DOM :) BRAK DEKLARACJI -POMOCY. Babcia oneczka JULKA chciałaby na ostatnie lata zaznać troszkę szczęścia.


mdk8

Recommended Posts

Julka niedawno ukazała swój talent do... przenoszenia garnków i misek:) Nie wiem dlaczego, ale ma manię noszenia garnków, przenosi je w inne miejsce. Oczywiście najlepsza zabawa jest gdy są pełne karmy:) Ostatnio nawet chciała wynieść garnek z karmą z wybiegu... Z wodą już jej tak łatwo nie idzie, musi być mało wody, żeby dała radę go przenieść, ale też czasem zastaję wodę rozlaną a garnek w drugim końcu wybiegu.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Murka napisał:

Rozliczenie suni:

Stan konta na 7 maj wynosił -524 zł

Wpłaty:

+200 zł Fundacja ZEA

Razem: -324 zł

 

Koszty:

-450 zł hotelowanie 08.05-06.06

 

-324 zł - 450 zł = -774 zł

Stan konta na 6 czerwiec wynosi -774 zł.

Kasiu przelew w drodze. Przepraszam  za opóźnienie poprzedniej wpłaty ale nie wiem jak to się stało , że wpisałam w rozliczenie a nie puściłam  przelewu.

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, konfirm31 napisał:

Oj, to krucho z finansami :(. Ja swoją stałą czerwcową wpłacę w najbliższą środę, to postaram się coś ekstra dorzucić. 

tak krucho nie jest . Nie wiem dlaczego nie puściłam w maju przelewu mimo ,że odjęłam ze stanu konta Julci. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...