Jump to content
Dogomania

MA DOM Bambo po amputacji już wydobrzał, przytył, tryska zdrowiem,


AgaG

Recommended Posts

49 minut temu, jolantina napisał:

Przeczytałam :) i oto co proponuję:

  • Zrób Aga bazarek z biżuterią na FB. FB to dla mnie czarna magia, ale myślę, że srebro tak dobrze pójdzie.
  • Kochane Ciocie, zdjęcia pozostałych fantów przyślijcie do mnie - wspólnymi siłami sklecimy bazarek dla Bambusia. Ja mam trochę książek, które dostałam dla Ergo, to obfocę i dodam do bazarku.

Co Wy na to?

Jolantino, jak wiesz, chętnie uczestniczę w Twoich bazarkach :) w tym przypadku - biedny piesek Bambi, którego wesprę finansowo zarówno na Pomagampsom.pl, jak i również na Twoim bazarku.

Stąd moje pytanie - czy mogę Ci przesłać kilka fantów na bazarek?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, AgaG napisał:

ewkar w weekend mam nadzieję zrobić malutki króciutki bazarek ze srebrnymi przedmiotami od pani, która zawiadomiła o Bambim. Zrobię ten bazarek na fb.

Odnosnie bazarku na dogo, na pewno fanty wszelkie się przydadzą.Moje koleżanki też zaczęły zbierać i mi podrzucą.

Nie wiadomo jeszcze, czy zbiórka na konto vivy pokryje fakturę, którą dostanę jutro i im wyslę. Nie wiadomo też, jakiego leczenia będzie wymagał piesio dalej. Więc kazda pomoc jest potrzebna. Ogromnie jest też potrzebna pomoc w szukaniu domego stałego, bo 6 psów w domu to za duzo nawet na dwie osoby, zwłaszcza jesli to są chore psy. O ogłoszenia będę prosić bardzo.

Pomogę z ogłoszeniami jak zawsze :) Misiowi ponowię po weekendzie, a teraz na cito mogę zrobić dla Bamba, jednak kilka zdjęć konkretniejszych potrzebuję. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Anula napisał:

A ile pieniążków będzie potrzeba na karmę dla Bambo? Rozumiem,że Bambo będzie na tymczasie u Ciebie Aga.

Jutro się dowiem, co jadł w szpitalu i co mu nie szkodziło. Więc jeszcze nie wiem. Tak będzie u mnie na bdt, ale jakby się znalazł inny bdt w Krakowie to chetnie bym go tam umiesciła. Ale na razie nie ma ofert :(

I myslę, że może być ciężko z bdt. Doktor dziś przekazał, że Bambi ma też zmiany neurologiczne: zeza rozbieznego i jedzenie "na wieloryba". Mówi, że trzeba go obserwować i w razie czego rozwazyć tomograf głowy :(

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, kolejna kobietka napisał:

Pomogę z ogłoszeniami jak zawsze :) Misiowi ponowię po weekendzie, a teraz na cito mogę zrobić dla Bamba, jednak kilka zdjęć konkretniejszych potrzebuję. 

Dzięki Asiu. te foty, które mam, się nie nadają. Zresztą nie oddają obecnego wygladu psa. Jak mu porobię nowe, to wtedy go ogłosisz ok? :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, jolantina napisał:

Przeczytałam :) i oto co proponuję:

  • Zrób Aga bazarek z biżuterią na FB. FB to dla mnie czarna magia, ale myślę, że srebro tak dobrze pójdzie.
  • Kochane Ciocie, zdjęcia pozostałych fantów przyślijcie do mnie - wspólnymi siłami sklecimy bazarek dla Bambusia. Ja mam trochę książek, które dostałam dla Ergo, to obfocę i dodam do bazarku.

Co Wy na to?

Wysle Ci zdjęcia probek karmy,moze być.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, ewkar napisał:

Ja umiem, ale zupełnie nie mam czasu.Osiem kotów w domu, jedna kotka chora,do bezdomnych jeżdżę kilka kilometrów na rowerze i mam siostrę po trzech operacjach.To ogarniam, ale sama jestem zaniedbana, do domu wstyd mi kogokolwiek wpuszczać, zarastam brudem.Przepraszam za tę wiwisekcję, ale ciężko mi z tym, zawsze byłam pedantką.

Przy zwierzakach nie da się być pedantka;)

Kto ma zwierzaki ten wie.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Usiata napisał:

Jolantino, jak wiesz, chętnie uczestniczę w Twoich bazarkach :) w tym przypadku - biedny piesek Bambi, którego wesprę finansowo zarówno na Pomagampsom.pl, jak i również na Twoim bazarku.

Stąd moje pytanie - czy mogę Ci przesłać kilka fantów na bazarek?

Wiesz Usiata, ja to uważam, że lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć.

I na miejscu Jolantiny to bym podziękowała za współpracę.

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Usiata napisał:

Jolantino, jak wiesz, chętnie uczestniczę w Twoich bazarkach :) w tym przypadku - biedny piesek Bambi, którego wesprę finansowo zarówno na Pomagampsom.pl, jak i również na Twoim bazarku.

Stąd moje pytanie - czy mogę Ci przesłać kilka fantów na bazarek?

Dziękuję bardzo za chęć pomocy, ale nie mogę przyjąć pomocy od osoby, która na PW grozi mi postępowaniem sądowym.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, AgaG napisał:

Jutro się dowiem, co jadł w szpitalu i co mu nie szkodziło. Więc jeszcze nie wiem. Tak będzie u mnie na bdt, ale jakby się znalazł inny bdt w Krakowie to chetnie bym go tam umiesciła. Ale na razie nie ma ofert :(

I myslę, że może być ciężko z bdt. Doktor dziś przekazał, że Bambi ma też zmiany neurologiczne: zeza rozbieznego i jedzenie "na wieloryba". Mówi, że trzeba go obserwować i w razie czego rozwazyć tomograf głowy :(

Co to ''jedzenie na wieloryba"

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, UlaFeta napisał:

Co to ''jedzenie na wieloryba"

ja się też pierwszy raz z tym spotykam. mam nadzieję, że nie przekręcam, ale jakieś chaotyczne jedzenie, z rozrzucaniem jedzenia i dziwnymi ruchami głową. W kązdym razie jest to zaburzenie jakieś. :( Z kolei zez rozbieżny jak się dowiedziałam nigdy nie jest wrodzony u psów, lecz nabyty.

jezu co ten pies przeszedł... :(

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, mar.gajko napisał:

Wiesz Usiata, ja to uważam, że lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć.

I na miejscu Jolantiny to bym podziękowała za współpracę.

 

Najlepsze jest to Marjolu,że gdy ruszyła na fb zbiórka na operacje i leczenie Bambiego usiata słała pw do Psów na pomoc zbulwersowana coż to się dzieje i węsząc jakieś nieprawidłowości w fakcie użyczenia konta dla zbiórki na Bambiego, a teraz udaje życzliwą No więc dziękujemy za tego rodzaju "życzliwych". i bardzo dobrze, że jolantina nie zamierza brać fantów od Usiaty.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, pitusia napisał:

Jutro zrobię zdjęcia fantów i podeślę.

Pewnie zgodzisz się na wykorzystanie też Twoich fantów, które były na moim bazarku. Może w aparacie można ustawić mniejszy "rozmiar" zdjęć będzie mniej kłopotu i z przesyłaniem i z wstawianiem na dogo

Jolantino proponuję, żebyś wzięła zdjęcia fantów od 49 (kolczyki) do 54 (Tolkien) z tego bazaru

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, AgaG napisał:

ja się też pierwszy raz z tym spotykam. mam nadzieję, że nie przekręcam, ale jakieś chaotyczne jedzenie, z rozrzucaniem jedzenia i dziwnymi ruchami głową. W kązdym razie jest to zaburzenie jakieś. :( Z kolei zez rozbieżny jak się dowiedziałam nigdy nie jest wrodzony u psów, lecz nabyty.

jezu co ten pies przeszedł... :(

 

:(((((((((((

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj na pewno nie, ale jutro postaram się zrobić zdjęcia i przesłać opisy paru fantów.Biedna psina.Myślę, że jego oprawca powinien stanąć przed sądem.Tak dla przykładu i ponieść koszty leczenia.Wiem, teraz nie to jest najważniejsze, ale buntuję się zawsze przeciwko bezkarności takich zwyrodnialców.Nerwa mnie tłucze.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, jolantina napisał:

Dziękuję bardzo za chęć pomocy, ale nie mogę przyjąć pomocy od osoby, która na PW grozi mi postępowaniem sądowym.

Jolantino, serdecznie dziękuję za rozweselenie z samego ranka :D naprawdę :)

A teraz do rzeczy - aby odmówić mojej prośbie nie musiałaś uciekać się do takiej treści, wiesz? wystarczyło napisać NIE. Tak, po prostu.

Bo wiesz, troszkę głupio wygląda Twoje powyższe stwierdzenie w sytuacji, gdy:

- mój priw pochodzi z 02 lutego br.,

- powstał w odpowiedzi na Twój wpis na wątku Lusi pod moim adresem więc naturalna była moja prośba o wyjaśnienie Twoich słów, skierowana do Ciebie na priwa,

- tak samo naturalna była moja informacja do Ciebie, że priwy objęte są tajemnicą korespondencji, ale ich treść może zostać ujawniona w postępowaniu sądowym - to jest zwykłe stwierdzenie faktu :D

- po tym priwie brałam udział w dwóch Twoich bazarkach i wówczas mój priw Tobie nie przeszkadzał, khm... :D

Na zakończenie, Jolantino, coś Ci napiszę - ponieważ w prawie jest przewidziane maleńkie odstępstwo od tajemnicy korespondencji, a jest tym wyraźna zgoda nadawcy takiej korespondencji to ja, jako nadawca priwa do Ciebie, bardzo proszę Ciebie, Jolantino, o publiczne opublikowanie TU treści mojego priwa do Ciebie, aby można było przekonać się o prawdziwości Twojego cytowanego wyżej wpisu o moim rzekomym grożeniu Tobie postępowaniem sądowym... 

A wystarczyło napisać krótkie "NIE"...

Miłego dnia Jolantino, i dziękuję za wprawienie mnie w dobry nastrój  :) :) :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, AgaG napisał:

Najlepsze jest to Marjolu,że gdy ruszyła na fb zbiórka na operacje i leczenie Bambiego usiata słała pw do Psów na pomoc zbulwersowana coż to się dzieje i węsząc jakieś nieprawidłowości w fakcie użyczenia konta dla zbiórki na Bambiego, a teraz udaje życzliwą No więc dziękujemy za tego rodzaju "życzliwych". i bardzo dobrze, że jolantina nie zamierza brać fantów od Usiaty.

Zacytuję, żeby nie umknęło i chętnie wyjaśnię z VIVA Podgrupą "Psom na pomoc", na ile rzetelnie przekazała treść mojego zapytania :)

Dodam od siebie, że w moim zapytaniu do VIVY o udzielaniu konta innej osobie prawnej (w tym przypadku Krakowskiemu Stowarzyszeniu Obrony Zwierząt) nie widzę niczego nadzwyczajnego, zwłaszcza że przewodnicząca tego Stowarzyszenia publicznie na forum deklaruje, że nie zamierza zakładać konta Stowarzyszeniu, gdyż musiałaby opłacać księgową. Z tego co wiem, VIVA także opłaca usługi księgowe i moje pytanie, które dziś prześlę do VIVY będzie dotyczyło właśnie tej kwestii opłaty..

Zawsze, zanim dokonam jakiejkolwiek darowizny finansowej na rzecz bezdomnych zwierząt lub chorych osób najpierw badam wiarygodność organizacji / osoby, którą chcę wesprzeć finansowo. Jeśli to kogoś dziwi, to jego sprawa, ale ja staram się być ostrożna, natomiast w kwestii przestrzegania prawa jestem zwyczajnie pryncypialna.

Miłego dnia :) 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Aldrumka napisał:

Pewnie zgodzisz się na wykorzystanie też Twoich fantów, które były na moim bazarku. Może w aparacie można ustawić mniejszy "rozmiar" zdjęć będzie mniej kłopotu i z przesyłaniem i z wstawianiem na dogo

Jolantino proponuję, żebyś wzięła zdjęcia fantów od 49 (kolczyki) do 54 (Tolkien) z tego bazaru

 

Oczywiście, że sie zgodzę. Będę pamiętać o zmniejszeniu rozdzielczości.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...