Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Blever's

Matura '09 kandydaci na weterynarię.

Recommended Posts

Eh ta cała matura i te klucze to jedna wielka porazka:shake: dla mnie nie sa żadnym wyznacznikiem wiedzy. Jak były egzaminy wstępne na wet to przynajmniej był test to było jasno i klarownie wiadomo że jest dobrze czy źle, a teraz... tak naprawdę wiesz o co chodzi ale napiszesz inaczje swoimi slowami i juz lezysz bo jakis polonista ktory to sprawdza nie ma o tym zielonego pojecia i sprawdza tylko czy jest tak jak w kluczu:angryy: cholerna reforma oswiatowa:mad: ale i tak zycze wszystkim jak najlepszych wyników, ja sie przymierzam jeszcze za rok:razz:

Zgadzam się... Cała matura polega na zmieszczeniu się w kluczu :shake: Boję się, że coś mam na biologii dobrze ale klucz tego nie uznaje :angryy:

Ja jestem już po wszystkim, łącznie z ustnymi , została tylko chemia, której się boję TRAGICZNIE :shake:

Ale w gruncie rzeczy chemia jest bardziej przewidywalna niż biologia. Wystarczy powtórzyć stałe schematy zadań, jakieś przemiany jądrowe, budowe atomu i podstawy organiki (rozróznianie i przemiany) i smialo.
Nie ma szans chyba, zeby dali doswiadczenie z przemiana glukozy w jelicie szczura :evil_lol:

Maturzystom gratuluję biologii (na pewno dobrze zdanej!) i trzymam kciuki by jutro chemia Wam dobrze poszla.

Ja za rok piszę maturę i również wybieram się na weterynarię. Do Wrocławia! :p

[quote name='Ziunia']ufff. Chemia poratowała sytuację, bo po biologii było kruuucho u mnie:p[/QUOTE]

Co jak co, ale chemie mieliscie fajnie przewałkowaną ;) Moja klasa była zdziwiona na wieść o wodorotlenkach żelaza czy co dobrac do Manganu zeby przeszedl na 2 stopien ;)

Nie była taka zła... Ale , że ja jestem chemicznym idiotą to pewnie zrobiłam masę błędów i i tak nie mam co marzyć o jakimś fajnym kierunku, gdzie chemia się liczy :shake: Niby już wakacje... Ale chemia zepsuła mi nastrój... Dupa :(

[quote name='Talagia']Co jak co, ale chemie mieliscie fajnie przewałkowaną ;) Moja klasa była zdziwiona na wieść o wodorotlenkach żelaza czy co dobrac do Manganu zeby przeszedl na 2 stopien ;)[/quote]
Nie raz miałam Gałki już po dziurki w nosie, ale teraz jestem jej meeega wdzięczna :lol: doceniam kobietę. Wy dla odmiany byliście o niebo lepiej przygotowani do bioli - takie mam wrażenie ;)

Bzikowa, nie załamuj się ;) Mam nadzieję, że ostateczne wyniki miło nas zaskoczą :lol:
Mi jeszcze został ustny polski... i wakacje!

hehe, ten argument skłania mnie do ponownego zastanowienia się nad kierunkiem :eviltong: może z powodu Loganka jednak jakaś inż chemiczna..? :lol: (z resztą kto wie... może wykraczesz :mad:)

[quote name='agatp']czy ktoś może wybiera się na wetę do Wawy??
a tak wogóle to kiedy są wyniki matur[/QUOTE]

Ja rowniez skladam dokumenty do Warszawy ;) Ale tam dopiero od czerwca rekrutacja chyba jest?
Wyniki sa 30 czerwca