Jump to content
Dogomania

Matura '09 kandydaci na weterynarię.


Blever's

Recommended Posts

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ziunia']ufff. Chemia poratowała sytuację, bo po biologii było kruuucho u mnie:p[/QUOTE]

Co jak co, ale chemie mieliscie fajnie przewałkowaną ;) Moja klasa była zdziwiona na wieść o wodorotlenkach żelaza czy co dobrac do Manganu zeby przeszedl na 2 stopien ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie była taka zła... Ale , że ja jestem chemicznym idiotą to pewnie zrobiłam masę błędów i i tak nie mam co marzyć o jakimś fajnym kierunku, gdzie chemia się liczy :shake: Niby już wakacje... Ale chemia zepsuła mi nastrój... Dupa :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Co jak co, ale chemie mieliscie fajnie przewałkowaną ;) Moja klasa była zdziwiona na wieść o wodorotlenkach żelaza czy co dobrac do Manganu zeby przeszedl na 2 stopien ;)[/quote]
Nie raz miałam Gałki już po dziurki w nosie, ale teraz jestem jej meeega wdzięczna :lol: doceniam kobietę. Wy dla odmiany byliście o niebo lepiej przygotowani do bioli - takie mam wrażenie ;)

Bzikowa, nie załamuj się ;) Mam nadzieję, że ostateczne wyniki miło nas zaskoczą :lol:
Mi jeszcze został ustny polski... i wakacje!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...