Jump to content
Dogomania

Matura '09 kandydaci na weterynarię.


Blever's

Recommended Posts

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nie wiem co mozna widziec fajnego w dzisiejszej biologii ;) Wiedzy to za wielkiej tam nie wymagali ,a pytania podchwytliwe i czesto ciezkie do sformułowania. Doświadczenia to wrzucili chyba wszystkie, jakie im z ostatnich lat sie nie zmiescily ;)
Z ciekawostek dodam, ze odpowiedzi do matur na portalach takich jak onet.pl czy gazeta.pl sa SPRZECZNE :) wiec nie wydaje mi sie, zeby odpowiedzi byly takie oczywiste ;) Szkoda, ze tak duzo bedzie brane "pod klucz", bo o ile nie martwie sie o zadania, w których była konkretna odpowiedz, to moje twórcze interpretacje zjawisk biologicznych moga być zgubne :lol:

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje angielskiego :) Ja mam polski ustny dopiero 27 maja, wiec sporo czasu...
Co do biologii to dla mnie latwiejsze byly arkusze z poprzednich lat :(. Ale matura to zbiór takich pytań, ktore dla jednych sa banalne a dla drugich po prostu glupie :lol: Moze za bardzo mnie straszyli tymi kluczami :oops: dowiemy sie w czerwcu.. Teraz tylko chemia i wolne :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się... Cała matura polega na zmieszczeniu się w kluczu :shake: Boję się, że coś mam na biologii dobrze ale klucz tego nie uznaje :angryy:

Ja jestem już po wszystkim, łącznie z ustnymi , została tylko chemia, której się boję TRAGICZNIE :shake:

Link to comment
Share on other sites

Ale w gruncie rzeczy chemia jest bardziej przewidywalna niż biologia. Wystarczy powtórzyć stałe schematy zadań, jakieś przemiany jądrowe, budowe atomu i podstawy organiki (rozróznianie i przemiany) i smialo.
Nie ma szans chyba, zeby dali doswiadczenie z przemiana glukozy w jelicie szczura :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...