Jump to content
Dogomania

Matura '09 kandydaci na weterynarię.


Blever's

Recommended Posts

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Byłam na dniach otwartych na wrocławskim UP w tą sobotę, pooglądałm sobie pracownie, laboratoria, oborę w centrum miasta :P Będzie w tym roku 108 miejsc na weterynarię stacjonarną i 108 na niestacjonarną. Generalnie nie powiedzieli niczego, czego by sie nie można było dowiedzieć ze strony internetowej. Byłam troche zdziwiona bo wilu ludzi na tym spotkaniu wyglądało na trochę starszych, dopiero potem się dopiedziłam, że przyjechałam grupa z technikum weterynaryjnego :P ciekawi mnie na jakiej zasadzie funkcjonuje takie technikum, co można po nim robić, czego oni sie tam uczą? wiecie coś na ten temat? A może jest na dogo ktoś z takiej szkoły?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

moja koleżanka, która dostala się w zeszlym roku na wete w Olsztynie jest po technikum weterynaryjnym... dostala się bo jest zdolna, a szkola jej zbyt dobrze nie przygotowala... po technikum trudno sie dostac ale latwiej utrzymac ze wzgledu na np podstawy anatomii..
też mialam jechać na drzwi otwarte do wroclawia, ale stwierdzilam , że mi sie nie chce...
a tak wogole wlasnie skonczylam robić arkusz z chemii ..... ;/

yh

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kiedyś słyszałam, że za dobrą średnią na zootechnice można przenieść się na weterynarię. Chodzi mi o SGGW. Ktoś coś wie na ten temat?
Jestem na czwartym roku studiów dziennych na innym wydziale, jednak marzeniem była weterynaria. Nie mogę rozpocząć nowych studiów, póki nie skończyłam tych, weterynarii zaocznej nie ma i nie da się pogodzic jej z jakimkolwiek innym kierunkiem. Nie chcę marnować czasu, została mi do napisania jedynie - w nastepnym roku - praca magisterska. Zootechnika mogłaby być dobrym wstępem do weterynarii. Gdyby dzięki dobrym ocenom można było się przenieść na weterynarię, to by była rewelacja.
W innym wypadku chyba pozostaje mi pisać od nowa maturę, z tego względu, że jak się zorientowałam poprzednie roczniki mają inny, niższy przelicznik! (chyba, że nie jest to prawdą..)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...